• Efes Pilsen
    6.8k
    i igracima ocito, a sve placeno novcima Dinama.
  • Jaro
    5.4k
    Jedna razlika je: Modric je ukrao par milja eura iz dinama - pravomocno presudjeno...
  • The Undertaker
    4k
    Koliku kaznu je dobio?
  • Jaro
    5.4k
    kakve to veze ima. Prosao nekaznjeno ko i mnogi u ovoj drzavi...
  • The Undertaker
    4k
    Pa pišeš da je pravomoćno presuđeno. Možda sam ja nešto propustio ali, koliko ja znam, Modrić nije ni optužen a kamoli osuđen.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mamić je pravomoćno osuđen za stvari između kojih je izvlačenje novca u kojima je Modrić sudjelovao. On sam nije osuđen za ništa ali je sud presudio da su te radnje bile protuzakonite i na štetu Dinama. Unatoč tome ja ga ne osuđujem bez konteksta, čak ni za povlačenje iskaza na sudu jer me ne bi čudilo da je zastrašivan od strane kriminalaca.
  • Jaro
    5.4k
    djelo je pravomocno dokazano i presudjeno. Zasto svi sudionici nisu niti optuzeni nije pitanje za mene. Bez njih i njihovih racuna niti samo kazneno djelo nebi bilo moguce - svaka polurazumna osoba to moze zakljuciti iz optuznice, odgovora na istrazna pitanja, svjedocenja na sudu tena kraju iz presude...
  • davidinamo
    342
    kuy6tym45fhzskxv.jpeg
    Jel moguće napravit ovo za ovu sezonu,sigurno bolje stojimo
  • DrawTube
    2.8k
    sad bih iz glave rekao da smo 4. nakon Hajduka, Zvezde i Želje
  • davidinamo
    342
    Sjećam se da je ta statistika baš odjeknula medijima pa si mislim da bi bilo zanimljivo vidjet kako to sad izgleda
  • Infinity
    15.2k
    Tocno. Zvezda i Hajduk su daleko, ali ako u posljednja tri kola imadnemo 30.000 ljudi bit cemo ispred Zeljeznicara.

    Vjerujem da ce kolega to odraditi na kraju sezone. Stanje je bolje za vise nego duplo.
  • DrawTube
    2.8k
    Evo službeno top 10 exyu, neki su mi upitni jer npr srpska liga jako loše bilježi gledanost

    1. Hajduk 206 342/14 = 14 739
    2. Zvezda 170 552 / 14 = 12 182
    3. Željezničar 84 828/13 = 6525
    4. Dinamo 87 853/15 = 5857
    5. Rijeka 68 950/15 = 4597
    6. Partizan 53 862/12 = 4489
    7. Vojvodina 43 800/10 = 4380
    8. Maribor 52 411/14 = 3744
    9. Osijek 52 083/15 = 3468
    10 . Sarajevo 32 300/10 = 3230

    U top 10 su 4 Hrvatska kluba, s tim da je Varaždin odmah ispod top 10 s malo više od 3000 po tekmi, a tu su i Novi Pazar, Zrinja itd

    Ovo sam sve uzeo s Tm, doduše znam da TM ima krive brojeve jer zvezda sama na svojoj stranici objavljuje brojke.

    Zapravo mi je i drago da Hajduk šiša Zvezdu, iako bi se Zvezda mogla približiti jer im sad ide plej of a tad zna bit po 20k ljudi po tekmi . Fora je što titulu prospave pred 45 000 ljudi , dok na neku manju tekmu dođe po 4000 ljudi, dakle imaju jako velike razlike u posjeti

    Vojvodina je iznenađenje, Partizan debelo podbacio, a i Sarajevo bi moglo bolje
  • DrawTube
    2.8k
    HNL I sam dosađujem na mnogim forumima sa tim statistika, ali sam se ove godine baš uhvatio praćenja gledatelja i HNL doslovno ubija, imat ćemo 40% veću posjetu nego prošle sezone, za 3 kola već ćemo prepišati rekordnu 06/07 (po Tm) , kad smo imali prosjek nekih 3200 po tekmi, ove sezone držimo 4000 konstantno

    Najveći upgrade ove sezone je Varaždin, koji će do kraja pratiti nekih 55 tisuća , a ušao je umjesto HD koji je prstilo 5000 sveukupno u 36 kola.

    Dinamo po prvi put u 15 godina ide preko 100 000 poboljšanje od skoro 50% u odnosu na 2021. , 30k više

    HAJ Hajduk isto obara sve rekorde i svaka im čast, ove sezone će imati skoro 280 000 gledatelja, prošle su imali 230 000, dakle 50k gore

    RI Rijeka ima standarnu sezonu, u rangu kao i prošlih godina, da nisu tako loše krenuli bili bi kao mi negdje

    OSTATAK HNLIstra, Šibenik, Gorica, Loksa svi imaju veliko povećanje gledanosti, s tim da samo Istra i Šibenik daju prave podatke a ovo 2 lažiraju

    Slaven Belupo isto ima dobar 30%+ rast iako su prije bili puno jači
  • Fanboy
    2.2k


    Sa Šimićem bi mogli prebaciti tu brojku, ova rekonstrukcija ljetos bi mogla biti jedna od najvećih koje smo ikad imali..Tu ne mislim na prvu momčad, već općenito na rad kluba, djelovanje oko marketinga, škola nogometa.
    Došli su neki ljudi kojima je stalo do kluba i navijača te ih žele na tribinama.
    Baš me zanima do kojih brojki se može dosegnuti iduće sezone...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.