• Neki tip
    19.4k
    U top 10 su 4 Hrvatska kluba, s tim da je Varaždin odmah ispod top 10 s malo više od 3000 po tekmi, a tu su i Novi Pazar, Zrinja itdDrawTube

    rg2doxjlgze6742t.gif


    :eyes:
  • DrawTube
    3k
    Inače ovako nam se kreće broj gledatelja zadnjih 17 sezona
    63tcbmgztp61s45g.jpg

    Rast postoji, ove godine ulazimo u klub 6 znamenki i trebali bi se tamo zadržati
  • Infinity
    15.3k
    Partizan ima vjerojatno i losiju gledanost od prikazane. Za Vosu ne znam, tradicionalno su jako lose gledani, al borba za mogucu Ligu prvaka je mozda donijela neke promjene.

    Pazar vjerojatno upada na ovu gore listu. Igrali su pola sezone pred praznim stadionom, a to TM uracunava u prosjek. Imaju vjerojatno iznad 3.000, a tradicionalno su tu negdje s Partizanom. Sad im je jedna tribina zatvorena zbog renoviranja pa i to utjece. Klub koji prati veliki broj fanatika, pa to iz sezone u sezonu vuce sve veci i veci broj utakmica bez gledatelja. Tamo je skoro svaka utakmica utakmica visokog rizika.

    Inace srbi laziraju brojke, tj. na sluzbenim stranicama prikazuju manji nego sto jest, pogotovo za utakmice koje privlace veci broj publike. Porez placaju na osnovu tih brojki, a cigane se za svaki dinar.
  • DrawTube
    3k
    slažem se iako ne vidim zašto bi Zvezda onda neke tekme pustila da bude 50 000 ljudi i budu besplatne ulaznice
  • Fanboy
    2.2k
    Kako to da sezona 18/19 nije imala malo veći rast ? Već je identična kao prethodna sezona...

    Mamić se barem fizički udaljio od Dinama

    Bjelica postiže sjajne rezultate u Europi

    Hrvatska je igrala finale SP-a, zemlja je bila u nogometnoj euforiji na što se Dinamo navezao u Europi

    Olmo, Oršić i Petković su iskočili kao "superstarovi" HNL-a uz već Ademija...

    Ekonomija se drastično popravila unatrag par godina, rast plaća, više love za ulaznice....

    Jedini razlog vidim što smo pergazili konkurenciju i HNL je bio manje zanimljiv, slabija Rijeka
  • Ali
    1.9k
    Glede posjete, neki dan sam naletio tu pod rubrikom nostalgija... i ta mi je slika potvrdila tezu kako nažalost zg publika (točnije, dinamova, jer svaka čast svima van zg koji dolaze na tekme) je tradicionalno derbi publika. I što god da se napravi po pitanju igračkog rostera ili uprave ili stadiona bojim se da su šanse ujednačene posjete tijekom sezone gotovo nemoguće. Boban i ekipa i opet isto, prije 35 godina a tada je stadion imao dio natkrivenim sjedalica i sličan po komfornu kao i drugi približno

    3iwa4alhqd72ag1z.png
  • SAS1987
    13.5k
    i ta mi je slika potvrdila tezu kako nažalost zg publika (točnije, dinamova, jer svaka čast svima van zg koji dolaze na tekme) je tradicionalno derbi publikaAli

    Dinamo je bio drugi najgledaniji klub u bivšoj državi a nakon raspada je bio relativno egal sa Hajdukom negdje do 2008.
  • deda
    28.1k
    Na većini brojki iz almanaha su inače prodane ulaznice. Gledatelja je bilo više.
  • Ali
    1.9k

    SaS je ukupno gledano, ali ovaj pregle ukazuje na oscilacije u korist teze derbi publika, te 87/88 je u osnovi 5-8.000 osim protiv tzv velike četvorke kada skače na 30.000 , dakle multipla cca 4-5 . A to je i danas otprilike omjer.
    @deda, jesu ulazili i bez karte ali ne 50/50, možda 5%..
  • deda
    28.1k
    Ma ulazilo je do pola ljudi džabe.

    Na Zvezdi ti je bilo minimalno 45 hiljada, a ovdje piše 30.810
  • masacusec
    3.1k
    Luka modrić je svim navijačima Dinama i NK Dinamu zabio nož u leđa sa svojom amnezijom kada je konačno mogao odstraniti karcinom iz Dinama. No, on je izabrao mračnu stranu držeći ljestva ovom smeću. On možda zaboravlja, no mi ne nikako ne! Pritom je indirektno sudjelovao u pljački i devastaciji Dinama i oštetio ga!
    Luka modrić i Arijan Ademi nikako ne mogu u istu rečenicu. Arijan Ademi se ljudski zahvalio mamiću jer mu je ovaj pomogao kada mu je bilo najteže, no pritom nije ni na koji način kompromitirao niti naštetio ugledu Dinama, njegovih navijača i samome sebi. Ademi je zapravo htio svim svojim silama biti spona navijača i kriminalne uprave.
  • vjeko1701
    5.9k
    Kakve to veze ima s mojim upisima?
  • Bruh
    901
    modrić bi isto onda završio na sudu da je progovorio ako ćemo biti realni
  • The Undertaker
    4.1k
    Ne ide mi baš ta matematika. Ako pričamo o parama, Modrić je transferom ulio 20 mil. eur u klub. Ako čak i odbijemo pola koje je Mamić preko njega izvukao, to je opet 10 mil. što je opet u top 10 transfera u povijesti i puno više od Ademijevog. Kako možeš oštetiti klub ako mu doneseš 10 mil. eur?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Kako možeš oštetiti klub ako mu doneseš 10 mil. eur?The Undertaker

    Tako što si pomogao da se zamrači drugih 10.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.