• Orc123
    5.1k

    Samo se nadovezao...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ajde dat malo kredita Šimiću i kompaniji pa nek na ljeto pokažu.
  • Krizy
    36.5k
    Hvala Bogu da više nećemo slušati o Omeragiću.
  • Nino Bule
    11.5k
    Isto sam sretan da je ta prica o omeru gotova
  • vjeko1701
    5.9k
    Općenito, oko kojeg god trasnfera krenu sapunice, bilo u medijima, bilo među ljudima, meni nije mrsko kad propadnu. Nadam se da ćemo uskoro biti ozbiljan klub u kojem se neće znati koga se dovodi dok nije na potpisivanju ugovora a novinari neka skupljaju klikove na južnijim klubovima.
  • Krizy
    36.5k
    A bas i nije igrao, sjedio na klupi oko 10 utakmica za redom i sad je spojio 5-6 utakmica u kojima je za istinu bio jako dobar.Orc123

    Ove sezone je odigrao 3 utakmice manje od Omeragića, kojega si spomenuo 15 puta u zadnja dva mjeseca. Zar je onda Omeragić dovoljno zdrav za nas ako Benković po tebi nikako ne igra s 270 minuta manje od Omeragića :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro, Benković ipak ima karton koji je malo deblji od Omerovog i normalno je da postoji skepsa oko toga da li je to sve iza njega. Kako sam napisao, ako pokaže da može odigrati cijelu sezonu uz neko razumno izbivanje te da ima kvalitetu za biti barem prva zamjena u Dinamu, ne vidim zašto ga u "najboljim godinama" ne bi doveli. Al jedna solidna polusezona u njemačkoj drugoj ligi nije dovoljan dokaz tome.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Znaci Omer u Montpelje.. Je se usrecio, a moj Becire. Znaci strah od nove ozljede je tu, pare u prvi plan. :up:
    Ja sam uvjeren da nasi nece ni trazit stopera. Gurlica i Zivkovic ce uci u ozbiljniju rotaciju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve ovisi tko odlazi. KTC je sigurno out al mislim da ni ne treba nikog dovoditi ako postoji šansa da ostane Šutalo barem do zime. Valjda će i Boško do ljeta rješit sve probleme i proći normalno pripreme s momčadi. J. i B. Šutalo, Perić, Perković i dva mlada Gurlica i Živković će valjda biti dosta. Ako se zna da su velike šanse da ode J. Šutalo, onda bi ipak trebali barem nekog naći, po meni čak nekog iskusnijeg 26-27+.
  • LM1995
    1.7k
    ofoflcoenlk24zf7.jpeg
    i8sezzxmxbtag96r.jpeg

    O kakvoj odšteti oni pričaju ako je Omeragić od 30.06.2023. slobodan igrač?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    A ti bi da on otvori transfermarkt i razumije sve sta tamo pise?
  • LM1995
    1.7k
    Eto im materijala za novi članak :up:
  • OsamŠest
    2.6k
    Svi naši stoperi su bolji od Omeragića!
  • Orc123
    5.1k

    Covjece Bozji tko je uopce komentirao Benkovica i povezivao s nama po pitanju transfera.....nadovezao sam se na kolegu koji je spomenu Benkovica i reko sam da nije igrao bas ali da ovo sto je igrao da je bio vrlo dobar....imas nesto osobno protiv mene ili sta? I da Benkovicem zdrastveni karton je i vise nego podugacak, a covjek je bio top talenat ali sklon ozljedama. Omeragic je standardan bio u Zurichu kad je bio zdrav i bio bi besplatan, znaci rizik nikakav a stoperi ce nam trebati.
  • Krizy
    36.5k
    Covjece Bozji tko je uopce komentirao Benkovica i povezivao s nama po pitanju transfera.Orc123

    Nisam ni napisao da jesi. Ali napisao si da Benković grije klupu a Omeragić ima samo 270 odigranih minuta više u sezoni. Kakva je razlika u tri utakmice, po tome onda ni Omeragić nije dovoljno zdrav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.