• Odglavedopetedindijete
    97
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/ademi-u-debiju-za-novi-klub-izborio-kazneni-udarac-pa-na-kraju-bio-najlosije-ocijenjeni-igrac-u-momcadi-15325999?fbclid=IwAR3H6G5IZVJ9T_27eHRLbcD9hHCxiv4v-b-7ixQkOPuimuvjuOXVnYFCLQ0


    Zakonom bi trebalo zabraniti SofaScore...
    Okej ne bi trebalo zabraniti, ali tumačenje naših mutavih novinara pomoću sofe je katastrofalno. Sofa nije mjerilo niti će ikada biti mjerilo kako je netko odigrao. U 90 posto slučajeva kad pogledam tekmu i odem na sofu mislim da nisam gledao istu utakmicu. Kapetan nije uopće los bio, izborio je penal dobru utakmicu odigrao, samo nije zabio 2 šanse, ali kvaliteta pravog igrača i je naci se u šansi a to glupe aplikacije poput sofe ne vrednuju. Ljudi su počeli sve vise pratiti tu sofu, a ne tekme i kreiraju mišljenje o nekom igraču pomoću tih ocjena koje su po meni u najmanju ruku diskutabilne. Kao zadnji primjer navest ću da jedan Bočkaj ima 7.42 prosjek ocjena, a Baturina 7.02 sto govori koliko je relevantna sofa
  • Time
    532

    Kako je to sport klub objavio...
    66lm0xfo3g2eigfd.jpg
  • immerwieder
    1.2k
    očekivano, trebalo im je dva dana da smisle preformulaciju neku, dno dna
  • Infinity
    15.2k
    Lagano na prijavu objave, a razlog 'obmana'.

    Treba prestati davati ikakve izjave novinarima. Poslati ih sve u tri lijepe...
  • NORTE
    9.3k
    Kako je to sport klub objavio...Time
    Ako zona ima tu opciju molim moderatore da blokiraju linkove nekoliko portala.
  • bbb medimurje
    2.9k
    lk8vbugv3d2dso9i.jpg
    g4hn76mb3m8ji52c.jpg

    Komentari tovara o podravskim stukama
  • blackbully
    4.4k

    Koji je ovo portal? Ovi su čak nadmašili nogometplus i crnekese.
  • marcio amoroso
    32.5k
    To su bolesni ljudi. Šta očekujete od njih?
  • vjeko1701
    5.9k
    I zato sam napisao ovo neki dan:

    Rade se ratovi di ih nema i puše se splitske floskule samo zato jer s nekim klubom iz top 4 nismo na ratnoj nozi nego imamo pragmatične poslovne odnose. Ponekad oni prođu bolje, ponekad mi. To je biznis. To kaj u Splitu nisu sposobni imati nikakav odnos niti s niželigašima iz svoje okolice pa svigdje traže urote je njihov problem.vjeko1701

    A ispravio bi u..."je njihova masovna shizofrenija." Oni jednostavno ne shvaćaju da je moguće imati odnos međusobnog respekta između sportskih rivala. Ali to je tako kad se i dalje u 2023. vodiš Titovom retorikom "Neprijatelj vreba izvana i iznutra."

    Mislim kaj drugo očekivati od ljudi koji svoju djecu od 5 godina uče pjevati visoke peći a po vlastitim riječima glavna stvar koja se prenosi na njih treba biti "istina" o Dinamu. Kad ti je mržnja kamuflirana u "ljubav" glavno oružje, vidi se koliko si jadan. Tim je tužnije njihovo isčuđivanje kada svi navijači ostalih klubova najviše mrze njih i tješenje floskulom da je to zato jer su "najveći".
  • Jurki
    8.7k
    I onda se cude zakaj ih barem pola drzave mrzi i ne postuje. Tolko mrznje i jala da covjek ne vjeruje i to prema djeci koja su dosla na nogometnu utakmicu.
  • Klenx
    4.1k
    Kakvi su to debili, prema djeci koja nema ni 10 godina valjda.
  • vjeko1701
    5.9k
    I samo da dodam da mi je bila šokantna izjava predsjednika nogometnog kluba da ne može uzet Adidas ili Nike za dresove jer njih koristi HNS i Dinamo. J*eni predsjednik nogometnog kluba. Na stranu koliko je to jadan mentalitet mržnje, tako nešto jedan djelatnik u sportu nikad ne bi smio reći na glas.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Podravske Štuke su djeca od 10 godina, koliko umobolan moraš biti da zakrviš s njima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.