• BornaPŽ1986
    1k
    Na stranu sto nisu normalni mislim da veliki % ovakvih komentara ide sa fejk profila. Ne mijenja cinjenicu da nisu normalni nego postoji i druga strana - skupljanje lajkova, poticanje svadje i hranjenje svog ega.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jutros pročitam naslov i mislim si možda je riječ o nekom postotku; poanta je u naslovu članka da "DINAMO POZORNO PRATI SITUACIJU".

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/procurili-detalji-s-velikog-sastanka-brozovic-na-korak-do-transfera-karijere-dinamo-pozorno-prati-situaciju-15326105

    "Naime, u ugovoru potpisanom još 26. siječnja 2015. stoji kako će Dinamu pripasti 10% od Brozovićevog idućeg transfera. Ukoliko se realizira Barcelonina ideja o razmjeni bivšeg igrača Dinama za Kessiea bit će vrlo jednostavno izračunati koliko je 10% - od nula eura."

    Ne znam tko je dotični ali imam osjećaj da je dotični ovo napisao sa smješkom i ruganjem a sam sebi se ruga ovakvim bombastičnim naslovom i clickbaitovima.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Tim je tužnije njihovo isčuđivanje kada svi navijači ostalih klubova najviše mrze njih i tješenje floskulom da je to zato jer su "najveći".vjeko1701

    Takvu mitomaniju o vlastitoj veličini i snazi, kao i 'sami protiv svih' politiku sam vidio jedino kod Putina, Orbana, Vučića i - hajduka.
  • Boysica
    458
    Ispod jednog portala pisu da ne nama Slaven pustio tekmu , znaci smjeh koliko moras bit corav da vidis ko je bolje igrao u svim segmentima .
    Njihova mrznja ne ne mjerljiva al i oni su na Maksimiru dobili ŠČetri komada
  • Krizy
    36.4k

    Prije Sportskih je pisao za Slobodnu Dalmaciju hahahaha.
    Sve jasno...
    Dinamo je više zaradio na bonusima za Olma nego što iznosi Hajdukov najveći transfer.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Komentar s jedne stranice:

    "Šteta što je stadion bio prazan ali čemu se čuditi kada u Zagrebu ovaj klub nema svoje navijače osim njih par tisuća uglavnom iz Dubrave da ima to bi bilo puno još bolje .
    Mnogi govore da su pravi Dinamovci u Slavoniji i da ih tamo ima najviše pa ako je tako stadion onda treba graditi negdje u srcu Slavonije pa neka naši igrači uživaju sa svojim navijačima , žao mi je za ovih par tisuća vjernih Dinamovaca iz Zagreba koji dolaze u Maksimir ovo predložiti ali Zagreb nema više smisla ipak je Dinamo najprvo hrvatski klub a to znači da može igrati i van Zagreba!
    Ljudi ovo je preružno u Zagrebu sramoti nam se klub ovo nema više smisla dosta je ponižavanja !"
  • maddaddam
    2.9k
    Na stranu sto nisu normalni mislim da veliki % ovakvih komentara ide sa fejk profila. Ne mijenja cinjenicu da nisu normalni nego postoji i druga strana - skupljanje lajkova, poticanje svadje i hranjenje svog ega.BornaPŽ1986

    08.jpg

    Ma kakav fejk. Uljesture jebene.
  • dZg1986
    384
    Koja je to "genijalna" stranica napisala?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nekakva grupa na FB, bezveze.
  • vjeko1701
    5.9k
    Zanimljivo koji je raspored prioriteta...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Koji je ovo portal? Ovi su čak nadmašili nogometplus i crnekese.blackbully

    Na nogometplusu ispod clanka kak ih je dinamo ugostil
  • masacusec
    3.1k
    sopić čeka grešku Pepa Guardiole da ga naslijedi na klupi citya
  • bbb medimurje
    2.9k
    Danas nas ide ova kategorija
    Krovinovicev menadžer:
    "Već nakon 15. utakmice imao sam poziv ljudi iz Liverpoola, zanimalo ih je kolika mu je odšteta. Filip je igrao sjajno, letio je terenom. Da se nije dogodila ta nesretna ozljeda Filip bio odavno bio u reprezentaciji i to kao njezin stalni član, te bi igrao u Premier ligi, vjerojatno u tom Liverpoolu. Bio je predodređen da bude svjetska klasa."

    Između Hajduka i WBA dogodila se i epizoda u Nottingham Forestu?

    - Tamo je bio šest mjeseci i mogao je ostati, zarađivati daleko veću plaću od ove koju ima u Hajduku, ali srce ga je vuklo, a i osobno sam ga podržao u tom izboru.

    Naravno da mu je trebalo vremena da uhvati formu, a uhvatio ju je i protiv Tottenhama odigrao fantastično, uslijedio je otkaz Slavenu Biliću. Naslijedio ga je Sam Allardyce koji mu je odmah rekao da ne treba tako kvalitetne igrače u momčadi, jer mu nije cilj igra, nego skupljanje bodova."
  • Krizy
    36.4k
    rekao da ne treba tako kvalitetne igrače u momčadi, jer mu nije cilj igra, nego skupljanje bodova."bbb medimurje

    HAHAHAHAHAHA
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.