• Mlađi referent
    10.7k
    Čavlina mu vrijedi ko suho zlatoCaptain America

    Čavlinu smo mi njemu poklonili, on je njihov igrač
  • Nino Bule
    11.5k

    Za cavlinu se navodno ima buyback opcija
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Kurac od teksta. "Doznaje" da se ide u nesto pa prica o zeljama navijaca
  • Zagi
    5.1k
    Uzmimo u obzir da je do sada Kačavenda kada god je bila prilika, uvijek igrao ispred Baturine kod Bišćana. Na #10, ne govorim o krilu.
    Mali vrijedi 3 , a mi bi se grohotom nasmijali na duplo veću ponudu za Martina?
    Ozljeda jest faktor ali ne vidi mu se posljedica od povratka.

    Ok, nije isto prodavati iz dinama i iz lokse ali opet...

    Na kraju krajeva, Mauro je bio koliko ono 2-2.5?
    Kačavenda 3, bez postotka? Optimistično.
  • Captain America
    14k
    Mauro je bio koliko ono 2-2.5Zagi

    Maura je dogovarao lik koji je u tom trenutku imao iskustva kao SD kao mi na Zoni. Dario je ipak druga priča.
  • deda
    28k
    Ako Soton ispadne priča s Oršom postaje realna.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Iskreno, ja oršića ne bi vraćao ako to znači trošenje bilo kakve love...

    Gle ono, sorry... otišao si, sam si to htio, engleska liga, san snova, odlučio si tako...hvala za sve što si dao dinamu, nikad nećemo zaboraviti, al jednostavno nema smisla. Nije dinamo nekakva rezervna opcija i to jasno treba reći i zauzeti takav stav za budućnost, primjer ostalima. Uostalom, već ga polako stižu i godine, nema smisla investirati bilo kakav veći novac u igrača koji će trajati još koliko, max par sezona, a tko zna bi li se ikada vratio u staru formu. Bolje uzeti preostali novac od southamptona i to investirati u mlađeg igrača, koji ima potencijal za izlazni transfer u budućnosti.

    Ako mu southampton da slobodne papire i tako proba uštediti na plaći... onda bi se moglo razmisliti.
  • deda
    28k
    Soton je Oršu potpisao do 6/2025. Ako stvarno ima 2 milje godišnje to znači da Soton za njega treba izdvojiti još 4 milje za plaću + 3 milje Dinamu za drugu tranšu. Ukupno 7 milja za igrača na kojeg neće računati, a ako ispadnu štedit će se svaka funta. Sporazumnim raskidom da recimo Orša pristane na isplatu milje po sezoni još uvijek će uštediti 5 milja.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Za 3 mil. danas mozes dobit lijevo jaje Frigana i smijesak Miskovica. Ja bi radije da se Orsic vrati pa da imamo to iskustvo i taj sut koji donosi bodove, pobjede, prolaske.. Uostalom, ostao je kratak jos sitno do 100 golova, a i otisao je bez pozdrava. Trosili smo pare na vece pizdarije, a sad nam je ispod casti vratit najboljeg europskog strijelca u povijesti?
  • Nino Bule
    11.5k

    Vrlo vjerovatno ima klauzulu o puno manjoj placi ako ispadnu u championship
  • deda
    28k
    Moguće, ali još uvijek to nije ukupan trošak ispod 5 milja za njih. Jedino ako misle s njim igrati drugu ligu.
  • miro
    3.2k
    Ma Oršu treba vratit ako postoji ikakva šansa
  • LM1995
    1.7k
    2jrzmw7wwma94rdg.jpeg

    Naslov vs. Tekst - Dogovor pada idući tjedan, a treba se pitati Bišćana, Dinamo, Southampton i Oršića

    Edit: Gotovo identičan članak istog autora od 23.03.2023.
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/doznajemo-dinamo-opet-pokusava-vratiti-orsica-u-klubu-imaju-kombinaciju-po-kojoj-ce-i-zaraditi-15318524
  • Orc123
    5.1k

    Po tebi bi za Kacavendu trebalo dati vise od 3 mil eura?
  • OsamŠest
    2.6k
    Ovo će bit baš zanimljiv transferni rok. A ovakvi tekstovi poput vraćanja Oršića postat će svakodnevica.. Nedostatak informacija gospode novinara uzorkovat će gomilu gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.