• Jurki
    8.4k
    ha ha ha da je dobil on 11 mil eura za obojicu.. na leđima bi ih odnesel k tom kupcu.
    Ne velim da decki nisu dobri al kak ga kenjaju svi to je strava
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Je, i Cokaj je bio oko 2 mil., pa je otisao za vrecu krompira u Grcku.
  • Nino Bule
    11.3k
    Dobio je navodno 8 mil proslu zimu za kacavendu, NAVODNO naravno, ali valjda je svjestan da je imao tesku ozljedu i igrao 5,6 utakmica u skoro godinu dana, tesko da ce on imat za kacavendu ponude teze od 3,4 mil eura
  • Jurki
    8.4k
    Šikic i Miskovic veliki manageri.. a i redaju klubske uspjehe za uspjehom
  • IstokKa96
    556
    Za spomenute HNL-ovce (Frigan, Kačavenda i Stojković) plafon po 3 mil. eura, sve ostalo je bezobrazluk i cijeđenje kluba...s tim da ne mislim da su sva trojica potrebna...
  • Ali
    1.9k
    aoiuoimhkobzhmgv.png

    Pa Šimić je u tom periodu bio u nadzornog odboru, sumnjam da to nije bila tema na sjednici. To je lova od koje bi takav klub živio tri godine, a to nebi niti jedan član dobio dići ruku, čak sam sklon i da bi tužbom ganjali članove koji bi stopirali takav posao.
    Tak da mi nije Šikka jasan kaj mu treba ovo blamiranje
  • Nino Bule
    11.3k

    Ovu navodnu od 8 iz serije a prosle zime su odbili agent i igrac
  • Markelo
    2.5k
    Te fore, imali smo sjajnu ponudu ali..., su mi presmješne. Lukša je tako lupetao da je za Biuka odbio ponudu od preko 10 milja eura pa je na kraju ispalo da je ovo što je ponudio LA bila daleko najbolja ponuda koja im je stigla
  • Captain America
    13.3k
    vrx0cfdc7wd7iz38.png
    Eto, trebali bi biti sretni s ovom cijenom :rofl:
  • Ali
    1.9k

    Ha ha, e sad me ove kese baš nasmijaše.

    Sad znam zakaj će danas u kupu omjer hrvati vs stranci biti kod hajduka 5/6 i od tih 5 su samo 3 iz njihove škole. A tek na klupi show 2/7 .

    I naravno od ukupno iz zapisnika petorice iz njihove škole samo su dvojica mladići koji su stigli u sastav iz škole, ostali su povratnici bez odštete iz nekih egzotičnih destinacija...
  • Krizy
    35.4k
    Baš :lol:

    1. "Dinamo ih je mogao dobiti" - znači da sada traže više od 5.5M a Hajduk to ionako ne može platiti.
    2. U pravu je, cijena za Dinamo je uvijek veća pa tako Cokaj ode za 1.2M u grčku a Dinamu su tražili 2M, dok Hajduk ionako ne može platiti HNL igrače koje želi Dinamo.

    Kakvi su to likovi....
  • Mlađi referent
    10.4k


    Kad se ja s njima raspravljam i kažu nešto na ovu foru, uvijek im odgovorim da je to jednostavno zato kaj smo najveći klub u HR i šire.

    Svi žele dobre odnose s nama, svi nam se dive, svaki igrač želi igrati za nas i vršit će pritisak na svoje da ga puste, igrači će pristajat na bezbroj posudbi samo da dobiju ovdje priliku, suci nas respektiraju, klubovi bolje funkcioniraju radi onoga kaj mi donosimo HR nogometu. Jednostavno, mi smo imperija, a oni su bijeda i ne zanimaju nikog.

    Tu onda promjene priču i krenu s dobrom starom vređaonom. :heart:
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ovo mora završiti na najjačim upisima :rofl:
  • IstokKa96
    556
    Hernan, nismo se skužili mozda, 2<3...
    Napisao sam '...po 3 mil. Eura...' misleći da za svakog od navedenih igrača je plafon pojedinačna cijena 3 mil...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.