• Herñan Crespo
    79
    on ne zeli produzit odavno bi oni htjeli produzit
  • Klenx
    4.1k
    Frigan 2 milje + Marin u paketu. Dilavera su tak i tak dobili džabe.
    Vipotnik 2 milje + Tolić u paketu.
    Stojković + Kačavenda 4 milje skupa i 15% od idućeg transfera.

    I to bi mi bila zadnja ponuda, ako ih mogu dalje prodati skuplje neka ih slobodno dalje skuplje prodaju. Dosta je bilo reketarenja Dinama.

    Također, za sve potencijalne kupce bi izvjesio cijenu.
    Šutalo, Baturina 25 milijuna.
    Ivanušec 20 milijuna.
    Petković 15 milijuna.

    Pa nek dođu pregovarati i sniziti cijenu ako ih stvarno žele. Dinamove prodaje ne prate inflaciju, kupuje po novim cijenama, a prodaje po cijenama otprije 10 godina.
  • vjeko1701
    5.9k
    Vjerojatno ga mogu prodat za više od 2M, samo je onda pitanje koliko mi mislimo naplatiti svoje igrače koje bi oni htjeli zadržati.

    Na kraju dana, ako Dinamo baš želi Frigana, sigurno će doći do nekog dogovora. Rijeci nije u interesu da zahladi s Dinamom a i nama dobro dođe klub iz top 4 s kojim imamo barem korektan odnos.
  • Klenx
    4.1k
    Po transfermarktu i Tolić i Marin vrijede skoro pa duplo više od tih Frigana i Vipotnika.
    Pa valjda se i to neki vrag računa.

    Nećemo Tolića od milju i po cijeniti po pola milje, a Vipotnika od pola milje cijeniti pet
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Pa valjda se i to neki vrag računa.Klenx

    Ne računa.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ali stvarno ne računa. Mislim, već idući update će to vjerojatno promijenit, a i da neće imaš situaciju da Marin i Frigan igraju u istoj ekipi pa nema dvojbe da je Frigan jednostavno glavna zvijezda i najbolji igrač ekipe koji ih vuče naprijed i rješava tekme.

    S druge strane, jest malo čudno dat Tolića koji se sprda sa slovenskom ligom i onda još masno platit za igrača iz iste momčadi. Ali opet, takav je biznis
  • nemapredaje
    2k


    A tko kaže da on uopće želi produžiti ugovor?
  • Krizy
    36.4k
    Nastavno na par zadnjih stranica. Istina da će trebati dosta novih igrača ali i kod dolaska Bjelice momčad se u transfer razdoblju dosta pojačala i promijenilo se pola prvih 11.
    Bjelica je debitirao s prvih 11:

    Livaković - Stojanović, Rrahmani, Perić, Lecjaks
    - Ademi - Soudani, Fiolić, Ćorić, Hajrović - Gavranović

    Uskoro su došli Oršić, Petković, Dilaver, Theophile, Leovac, Kadzior, Majer, Menalo i Moharrami.

    Nadam se da će Šimić i Bišćan napraviti dobar posao i pogoditi s recimo 4 igrača koja mogu odmah u prvih 11. Onda bi bilo lakše nadograđivati momčad po potrebi.

    Za one koji će napadati nove ljude nakon svake lošije utakmice, neka si osnuju svoj klub.
    Treba vremena da si sve poslože, kao što je trebalo vremena da napokon dobiju svoju šansu.

    Ajmo Dinamo :heart:
  • Nino Bule
    11.5k
    Za one koji će napadati nove ljude nakon svake lošije utakmice, neka si osnuju svoj klub.
    Treba vremena da si sve poslože, kao što je trebalo vremena da napokon dobiju svoju šansu.
    Krizy

    Ja sam sve optimisticniji, za biscana se znalo da je predan svom poslu, navodno je i simic 100% unutra i radi dan/noc, ima tu u klubu iskusnih sportskih djelatnika da im pomogne i nadomjesti mozda neki manjak
  • Jurki
    8.7k
    Jedino je sigurno da nece biti rasprodaje obiteljske srebrnine i da se nist ne kupilo.
    A sjecamo se svi jako dobro kolko je takvih sezona bilo pa se opet uslo u skupine dal Lp ili El.
    A kaj se prvenstva tice to tek nebi trebalo biti problema.
    Ide se na remont ekipe (kad je veliki odljev i dolazak novih) i pouceni iskustvom prijasnjih godina kad se rasprodalo sve zivo.. normalno da postoji mali strah da nebu sve dobro izaslo.
    Međutim vjerujem da budu decki slozili dobru ekipu.
    Ak se samo uđe u LP kaj se ove sezone tice..bit cu zadovoljan.
  • Orc123
    5.1k
    Istina je sto je jedan kol3ga gore napisao...rijeka za frigana 5 mil zeli a mi ni ivanuseca realno pustili za 10 mil....gdje je tu logika..ivanusec, dokazani i na europskoj sceni a ovaj ima jednu polusezonuu rijeci...daj me nemoj...mi nisno nikako prolazili s rijekom kad smo dovodili za celike odstetem.nek oni Frigana posalju u MLS ili Bragu...ima i drugih igraca....jbt opet bi trebali preplacivati po hnl i natrpat se kvantitetom a ne kvalitetom....mos misliti....vjerujwm u procjene Simica....nikakvo preplacivanje po HNL. Nismo se bas kruha najeli od tih silnih hnl pojacanja zadnje 2 godine, a spiskali ogromne novce.
  • Zagi
    5.1k
    Može mi netko objasniti kakve veze imaju Štefulj i Čabraja s Kačavendom i Friganom?
  • Mulec86
    389
    Ne vidim u Friganu pojačanje, ali navijam da me demantira. Isto tak mislim da je 5 milijuna jednostavno previše
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Frigan sad ima naprijed prostora kao Drmic u Rijeci, stvari se mijenjaju kad dodu ovdje jer mi uglavnom napadamo na postavljene obrane. On nije centarfor da nam olaksa prijelaz iz obrane u napad, ali bi koristan mogao bit pri presingu. Samo, to bas i ne vrijedi trenutno 5 mil. eura. Jedna dobra polusezona je malo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.