• marcio amoroso
    31.4k
    Molim da se pripazi na rječnik!
  • San Lorenzo
    10.2k
    Da kamera nije prikazala Ivanušeca na kraju, ne bih ni znao da je s reprezentacijom...što cijelu situaciju čini još smješnijom, da lik koji je trenutno hnl igrač u najboljoj formi, krilo je i može donijeti novu dimenziju otupjelom napadu u zadnjih pola sata, presjedi na klupi jer ono split, poljud, Vlašić i Pašalić...putujući cirkus kažem ja.
  • Jurki
    7.4k
    hvala na potvrdi.
    Ajmo malo realnosti.. kaj su to donesli Pasalic i Vlasic veceras?
    Kaj je to donesel Plivaja?
    Majer je dobil 2 minute kao nasljednik Modrica.
    Umjesto da zavrsi utakmicu on ju ubije totalno.
  • San Lorenzo
    10.2k
    I komentatoru isto pohvale jer je još u 82. minuti trkeljao da Wales vjerojatno neće ni napasti jer su zadovoljni minimalnim porazom. :death:
  • NitkoBitan
    10.6k
    Meni je bolji komentar bio da nije faul jer tako kaze Gvardiolov pogled :death: :death:
  • Mlađi referent
    9.6k
    Hahahahahhhaah ovakva paljba nije ni kad mi odigramo X s Goricom na Maksimiru

    Nastavite
  • Džudžan86
    241
    Jel Sosa bivsi igrac hajduka ili Dinama?
    Ovoliko svrsavanja na poljudsku atmosferu sam cuo jedino od komentatora tijekom prijenosa
  • Jurki
    7.4k
    ovakva paljbaMlađi referent

    Kak nebu paljba kad u ovak jadnoj skupini kakvu smo dobili di ti se moze tolerirati eventualno 1-2 kiksa i to u gostima i to ako... ti doma igras protiv Walesa 1:1.. s tim da MAJSTOR izbornik ubije utakmicu pol vure prije kraja sa svojom maestralnim i inteligentnim izmjenama.

    Edit: jebo mu ja mater ko mu dade produljenje ugovora do 2026. te godine
  • Praskaton
    1.6k
    Jedino mi je bitno ovdje da se nasi ne ozlijede i budu spremni za nastavak hnl-a,sve ostalo je sporedno :smile:
  • miro
    2.9k
    Još nešto o tekmi...Broz je baš puno slabiji nego je bio prije godinu/dvije i bojim se da će se to itekako vidjet protiv jačih repki. Nesiguran je na lopti jako
  • Mlađi referent
    9.6k
    Popizdio i dio Splićana na atmosferu, a na drugoj strani opet priča o čudesnoj atmosferi i kako to može samo Split
  • Ludovic IX
    5k
    potpisujem 100%.. na sp je bio jedan od najlošijh
  • deda
    26.3k
    Broz nije isti od one ozljede protiv Austrije.
  • Jurki
    7.4k
    a Misic ni poziv od najboljeg i najuspjesnijeg izbornika u svemiru. Glupan zalizani ne pozove jedinog defenzivnog veznog kaj valja uz Broza.
    Bravo izbornice :clap: :clap:
  • San Lorenzo
    10.2k

    Čovjek ima dvije medalje sa SPa, a neznam navijača niti jednog hnl kluba koji bi volio da on zasjedne na njihovu klupu. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.