• marcio amoroso
    31.9k

    Zajebava. Ok. Jel misliš da bi se tako nekada Vlašić ili Pašalić zajebavali? Možemo i dalje. Biuk, Ljubičić ili bilo koji njihov bivši igrač?
  • kinfa95
    485
    Na račun čega? Jel mi imamo neko božanstvo koje štujemo kao oni Livaju? Daj nemojte me zezat.
  • Jurki
    8.3k
    nemos ti taj svit razumit..
  • miro
    3.1k
    naravno da ne bi, oni su u grču pri davanju svake izjave, ne mogu se ni zajebavat ni bit iskreni, jer znaju da će im se vagat svaka riječ. Ovo sve što je Joško izjavio je u kontekstu repke, pa nek se dečko zeza malo, šta sad
  • marcio amoroso
    31.9k

    Gle, ne bi izjavili nikada ništa šta u bilo kojem smislu veliča Dinamo. Iskreno me zaboli ona stvar za njega. Za mene je nakon te izjave samo uniforma, ljudstvo više nije.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Može jedno pitanje za ove mlađe, zašto nema bbb na današnjoj utakmici u splitu?Ali

    Bio je danas turnir za pokojnog Franu, a i radio se poziv za KK kojem je navijačka podrška puno više potrebna nego repki.

    A ovo za tovare, nigdje oni to nisu službeno prenijeli(bar ne koliko sam upratio) osim što je par jazavaca sa Nove TV malo podgrijalo to i pali su na neke internet poruke koje je realno mogao kreirat bilo tko, te se tako i predstavit u bilo čije ime ili su jednostavno Tovari sami vidjeli da će unutar grupe doći do sukoba i razilaženja mišljenja pa onda bolje i ne pisat ništa pod "službeno".

    Ja prvi ne bi želio ić na utakmicu reprezentacije gdje će veliki dio biti jazavci "Mi Hrvati", klape, kazališna atmosfera, k...vi i palcevi od "navijača" te u ST-u velike šatro rvatine iz HRHB kojima su puna usta nekog domoljublja, nekih borbi za Hrvatsku, namazani lažnim domoljubljem isto ko i Glava i onda mažu narod i sve to traje dugi niz godina, taman da uspjeh i pobjede reprezentacije i ne doživljaješ(bar ja) tolikim žarom kao i prije(sto ne znači da kao tovari želim reprezentaciji sve najgore, baš suprotno, neka im bronca i srebro pa tako i želim da se kval.na svako natjecanje i odu što dalje na svakom natjecanju kao i da osvoje nadolazeću LN-a.),

    ali isto tako u ovome svemu mi ne pada napamet da ikog tko ide na utakmicu da mu prigovaram ili pametujem mu radi suprotnog izbora od onog mojeg(ili te neke određene manje mase).
  • marcio amoroso
    31.9k
    naravno da ne bi, oni su u grču pri davanju svake izjave, ne mogu se ni zajebavat ni bit iskreni, jer znaju da će im se vagat svaka riječmiro

    Pa da. Kažem, kod nas je sve ok.
  • Nino Bule
    11.3k
    Vidim ovaj vranjes opet na tvu, je li pozvan da se opet ocese o bjelicu
  • Jurki
    8.3k
    Vec vidim sutra na tvu i novinama izdrkavanja na najbolju publiku na svitu.. a od navijanja bu kurac.
  • Rocky1986
    244
    Bit će kao i uvijek prava koncertna atmosfera, pustit će se par klapa svi će ustat na pet minuta… hoće li sjedit do kraja tekme? Ovisi koliko ćemo golova zabiti. Užas.
  • dZg1986
    384
    Modric je i sada medju najboljim veznjacima na svijetu, ako ne i najbolji. 50 klasa je iznad cijelog HNLa i tako ce biti jos par godina ako nastavi ovako igrat. Njegov dolazak u Dinamo bi bio odlicna stvar, ne samo igracki vec i marketinski.
  • vjeko1701
    5.9k
    Gle, imaj mišljenje koje hoćeš ali molim te, nemoj više nikad kao argument koristiti dal bi netko njihov to napravio isto jer iskreno, htio ti to ili ne, implikacija je da želiš da budemo ko oni.

    Drugo, uspoređuješ izjavu koja i da je bila najiskrenija i iz najveće dubine srca se ne može mjeriti sa postupcima ljudi koji su Dinamo pokrali. S tim da tu ostavljam prostor da su bili pod prijetnjama mafije...posebno prije suda.

    I ajmo ne biti takve pahuljice. Kaj je iduće? "Cancel" ljudi radi izjava?
  • NitkoBitan
    11.6k
    U glavi samo Goricaa
  • staglisce1800
    50

    1997, tekma s Danskom u splitu. Dogovoreno je blio primirje , pa su u split nahrupili kohorta, ultrasi Vinkovci,funcuti, demoni itd. i naravno mi Purgeri. Tovari su zmislili da su zagrebacki skinsi nabile neke torcidase i gamad tovarska je napadala svakog tko nije bil iz dalmacije.Totalni kaos po gradu i mislim na istocnoj tribini (mi nismo isli na stadion) . Nas su napali bilo nas je oko 15, prvu grupu smo lagano poterali, drugu jedva a onda smo pobegli i sakrili se u haustoru v jednoj zgradi.Jedva smo zivu glavu izvukli.
    Jos i danas kad neki hajdukovac zabije za repku ja to ne slavim. Gamad !!!
  • Jurki
    8.3k
    po novinarskim pisanjima ide u Arabiju.
    A on ako je njemu tolka zelja se vrnuti u Dinamo je mogel prije 2-3 godine.
    Para je namlel se za 3 zivota.
    Ak je njemu Arabija i petrodolari ispred Dinama.. onda kak sam napisal
    NEK ODJEBE U TROSKOCIMA.
    Edit: njegova zelja je da karijeru zavrsi u Realu. Jebo ga Real. Takvog igraca ne zelim gledati u Dinamu pa taman da je sto puta Luka Modric.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.