• Mlađi referent
    10.3k
    implikacija je da želiš da budemo ko oni.vjeko1701

    A gle čuda, onako kako ja vidim, implikacija je da Marcio želi da se klub iskreno voli, da se poštuje simbol Dinama, da prestane lizanje s onim kojima je Dinamo simbol zla, Zagreb mordor itd. Da se naše legende krenu cijenit po onom kaj su dali Dinamu i jesu li se popišali po njegovom identitetu, a ne po postignućima u nekakvima Realima, Barcama, Unitedima i ostalim, uz dužno poštovanje, za nas apsolutno nebitnim klubovima.

    Kad Dinamo postane pokret i kad ga se ponovno percipira kao ono kaj je nama nekolicini “Svetinja”, onda će i na drugim poljima bit bolje.
  • vjeko1701
    5.9k
    I ništa od toga ne isključuje smisao za humor i zajebanciju. Tanka je granica između svetinje i sekte a klinca od 19-20 godina suditi po nasumičkoj izjavi iz zajebancije je iskreno nisko.

    Da vas pitam iskreno, koliko vas nije imalo izjava s 19 koje nisu baš bile najpromišljenije? Koje su možda bile totalna idiotarija koje se dan danas sramite a možda su i povrijedile neku blisku osobu?

    Siguran sam da su svi tu bili najmudriji i najpromišljeniji ljudi svijeta koji bi mogli držati propovjedi i tibetskim redovnicima. Ajd više...
  • miro
    3.1k
    bio na Istoku tada, spitke okrenute na pravu stranu, jebeno je bilo cijeli dan :cool: vratio sam se mrtav doma i mislim da sam cijeli Uskrs '97 prespavao
  • bbb medimurje
    2.9k
    Vidim da su welsani dobili vise mjesta na zapadu od kaveza
  • deda
    27.5k
    Ajmo mi gledat utakmicu dečki.
  • Jurki
    8.3k
    Pocne prijenos.. spiker pusti Dalmaciju.
    Kaj je samo Dalmacija Hrvatska? Pitam za prijatelja.
    Mater blitvarsku iskompleksiranu
    Edit: nek se niko ne uvredi.. to nije namjenjeno nasima iz Dalmacije.
  • Nino Bule
    11.3k
    Poslusajte dedu i manje frustriranja vise o nogometu
  • Blue98
    721
    Ali nama ništa ne smeta. Mi nismo isti. Čak se i Modrić koji je dokazano pomogao u krađi Dinama zaziva natrag u Dinamo po Instagramu. Lovren također. Ne smeta nam ni kada naš bivši igrač izjavi da bi tetovirao kapetana najvećeg rivala. Ništa nam ne smeta. Sve super i sve za 5.marcio amoroso

    Možda je i ovo jedan od razloga zašto nam je posjeta ovako kriminalna
  • masacusec
    3k
    tzv. pickasti mentalitet...ne smiješ protiv protivnika koji te mrzi da ne bi slucajno ispao isti kao on....svašta!
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Uff kad smo kod izjava meni je Pasalic vrh u gostovanju kod Knjaza kad je rekao da je Dinamo mozda vas, ali njegov nije. Znao sam da je tovarcina do kosti, ali od tada za njegovu keljavu facu ne mogu navijat.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Neka je rekao, tako i treba, mrzim onu spiku u Europi smo za hrvatske klubove bla bla, nisam, prvi navijam da svi ispadnu čim prije da se mogu naslađivati jer ih mrzim jer su rivali. Bravo za Pašalića i izjavu, da je bar naš Gvardiol isto nešto izjavio.
  • og1986
    2.9k
    Nemogu čuti komentatora od uzavrele atmosfere.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    niko ga ne trazi niti sam advokat tih navijaca u europi ALI Knjaz se referirao na to da je Dinamo hrvatski klub. Kad ude za repre mijenjam program
  • og1986
    2.9k
    Velški navijači došli na spisak mnogobrojnih navijača koji su nadglasali domaće na poljudu
  • San Lorenzo
    11k
    Velšani došli krasti vrijeme od prve minute...poljudska atmosfera i danas pokazuje da je debelo precjenjena, imaju horuk u prvih par minuta, nakon toga atmosfera kao na prosječnom blagdanskom domjenku u firmi gdje nitko zapravo ne želi biti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.