• SAS1987
    13.5k
    trebao si onda reći da će biti minimalno 8000Ludovic IX

    Inflacija :smile:
  • LM1995
    1.7k
    Mislim da je jedan od razloga i skuplja godišnja. Dio ljudi želi maksimalan value for money pa dolaze i na “manje tekme”.
  • Jaro
    5.6k
    jos uvijek je prejeftina cini se
  • Infinity
    15.3k
    Svega dvije utakmice s manje od 4.000 ljudi, a jedna blize 4.000 nego 3.000.

    Ja sam jako zadovoljan s posjetom, pogotovo na manjim utakmicama. U sezoni 2018/19 sam s napetoscu pratio, cak i pisao ovdje kako smo na dobrom putu da konacno ni na jednoj utakmici ne bude manje od 2.000 i da je ta minimalna posjeta bitnija od prosjeka koji se nabija bez problema na stadionu s 35.000 mjesta. Tada je istok jos bio u funkciji. U zavrsnici te sezone su nam se dogodili Lokomotiva i Gorica protiv kojih zajedno nije bilo 2.000 ljudi.

    Na proljece ako ove male sve budu preko 3.000 bit ce top. Moram priznati i da pored odusevljenja zbog porasta gledanosti na malim utakmicama nisam odusevljen posjetom na Osijeku, Rijeci i Hajduku. Nisam razocaran, ali na tim utakmicama nema napretka. Tu onda mozemo doci do zakljucka da se nije povecao broj ljudi koji idu na utakmice, nego su ljudi koji idu na Hajduk, Osijek i Rijeku odlucili doci i na manje utakmice. To je pozitivna stvar. Ti ljudi i jesu skupina na koju se treba najvise ciljati kada se zeli dici gledanost, mada bi pored dolaska na manje utakmice sigurno moglo biti veci broj onih koji idu na Hajduk i sad dodju barem jos na Osijek i Rijeku. Na proljece da se sve posjete ponove, a da Osijek i Rijeka prebace 7-8.000 i bit ce korak naprijed.

    Zanimljivo je da i ovako raspala Rijeka opet privlaci vise ljudi nego Osijek.
  • Nino Bule
    11.6k
    Jucer je jedino zapad zakazao, ali to je tako cim nije suncano i 20 stupnueva, bas me zanima na proljece kako ce posjeta na zapadu izgledat
  • Eduardo
    17.6k
    Dinamov vjesnik iz ožujka 1967. godine.

    a7tly26mo86ds2cl.jpg
    gaurqya9tm4xt8pu.jpg
  • Keyser Soze
    8.2k
    Smatrate li posjetu od 11.243 na oproštaju Ademija dobrom ili lošom? Ja mislim da je brojka trebala biti bolja, bar 15k, ali ovo je valjda realnost u ovom trenutku.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bolja.. trebala se trazit karta vise, nije ni tako hladno vise, nedjelja popodne... ali s obzirom na nikakav marketing ovo je onak..ok
  • xavier
    11.1k
    Realno je trebala biti i bolja, ali je čak i u redu s obzirom da sam se u jednom trenutku bojao da će biti i manje ljudi.
  • BBBaranja
    1.9k
    Po meni brojka nije dobra,ali je realna..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zapad dolje i sjever dolje skoro puni, ljudi nisu nesto zainteresirani za sjever i zapad gore pa smo po tom pitanju dosta limitirani. Da je istoka mozda bi brojka isla do 15k.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Zapad gore je bio jako dobro popunjen danas.
    Posjeta danas nije idealna, ali je ok. Napredujemo polako, ali sigurno. Ne možemo očekivati divovske korake. Prošlu sezonu smo imali prosjek 4 tisuće, a ovu bi morali ići preko 5 i to je ok.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Prošlu sezonu smo imali prosjek 4 tisuće, a ovu bi morali ići preko 5 i to je ok.marcio amoroso

    Kako trenutno stojimo kj se tice prosjeka? Do kraja imamo 4 domace utakmice sa slabijim protivnicima. Da ove domace nekako prebacimo 4 tisuce a onda zadnju (proslava naslova) protiv Gorice pred 10tak tisuca, budemo mi prebacili tih 5k u fotofinisu :grin:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Trenutno smo na 6048
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.