• marcio amoroso
    32.1k

    Da. U 14 utakmica imamo 15 tisuća više ljudi. Prošlu sezonu smo u 18 domaćih utakmica HNL-a imali ukupno 70.668.
    Sada smo već na 84.678
  • dotepenec
    98
    Najsretniji bi bio kada bi do kraja napravili invaziju u Goricu, Kranjčevićevu...da napravimo ludnicu na svim stadionima. A na Maksimiru 5-10 -15k mala je razlika.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Najsretniji bi bio kada bi do kraja napravili invaziju u Goricu,dotepenec

    Ja bi volio da gostujuca tribina u Gorici bude puna kao sipak. Cisto ovako jer ovi ispadaju pa tko zna kad cemo opet gostovat tam :grin:
  • IstokKa96
    556
    Tesko nama ako za ovakvu tekmu treba jaki marketing kao jedan od osnovnih pokretača dolaska na oproštajnu tekmu Kapetana.
    Jaki marketing treba za 'slabije' tekme, a istovremeno pričamo o bolovima u odredjenom dijelu tijela igraca za njihove prezentacije na terenu...
  • DrawTube
    2.8k
    w59j15ajbori9o83.jpg

    Evo trenutnog stanja posjete. Skoro 84k s 4 tekme do kraja sezone. Nek 3 budu 4k + što će vjv i biti ako ne bude kišurina, dakle u zadnje kolo bi trebali ući s oko 97 000 gledatelja. Uzmimo da će na proslavi titule biti 7-10k ljudi, dakle prebacujemo brojku 100 000 .

    Napokon preskočena ta magicna sesteroznamenkasta brojka koju nismo preskocili već više od 15 godina. Malo po malo raste posjeta, na početku godine sam mislio da ćemo dostići jedva 85k, na kraju prebacujemo 100..., dakle prosjek skoro 6k po tekmi.

    Sad nek iduće sezone bude bolji marketing i nek bude dobra atmosfera u klubu I mogao bi se zadati cilj 4000+ ljudi po tekmi. Nisu ovo dobre brojke ali ulazimo u klub 5 nula gdje su Hajduk, Zvezda, Olimpijakos, Slavija, Ferencvaros, Legija gdje i zasluzujemo biti!
  • Droljo
    4.8k
    Prosjek od 10-15 000 uvijek imamo kad je ok atmosfera oko kluba. Pod ok mislim da uđeš na tribinu sa minimum dostojanstva a ne kao govedo na klanje. Kad bi imali nešto slično pampasu to bi taman aktiviralo još koju tisuću (kojima smeta stadion + nešto novo) i bio bi pun. E sad koliko dugo to je pitanje. Ali 12000 ili dve trećine stadiona bi bilo skoro uvijek i to bi bilo ludilo atmosfera. Ne zagovaram mali stadion ili nekaj tak sam velim kak ja mislim da bi se i sa ovom posjetom moglo.
  • Draž
    1.1k
    Jučer sam vidio jedan detalj pod zapadom dolje koji dosad nisam primjetio, a svakako je za pohvalu.
    Gospođa redar je stajala na vratima pored brojača i sa ručnim čitačem izdvajala roditelje s djecom da ulaze kod nje bez čekanja i da se ne moraju gurati kroz brojače.
  • Oluja
    3.6k
    jel ovo naznaka da bi rucni citaci mogli biti ubuduce na svim ulazima pa printanje ulaznica nece biti potrebno?
  • Draž
    1.1k
    ↪Draž jel ovo naznaka da bi rucni citaci mogli biti ubuduce na svim ulazima pa printanje ulaznica nece biti potrebno?Oluja
    Gospođa je također imala brojač i očitala je barkod sa ulaznice, dakle sve isto kao da si gurnuo ulaznicu sa barkodom u fiksni čitač na brojačima (kentaurima),
  • Captain America
    13.4k
    jel ovo naznaka da bi rucni citaci mogli biti ubuduce na svim ulazima pa printanje ulaznica nece biti potrebno?Oluja

    Na zapadu gore su redovito u upotrebi i za Bodu su tražili isključivo printane.
  • deda
    27.7k
    Inače ja imam dojam da je jučer bilo više ljudi od objavljene brojke. Mislim da dosta ljudi prođe mimo "očitavanja". I sam sam nekoliko puta prosao tako. Takoder ne znam kako registriraju broj ljudi u loži posto se ne prolazi nikakav skener.
  • The Undertaker
    4k
    Zapad gore nema "kentaure", koliko znam. Na utakmicama na kojima se očekivala gužva bili su ručni čitači i na Zapadu dolje. Sa njima sve ide puno brže. Jučer je organizacija ulaska bila loša (namjerno ili slučajno). Neki brojači nisu ni radili.
  • The Undertaker
    4k
    Zar u loži ne dobiješ neku narukvicu sa bar kodom?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Inače ja imam dojam da je jučer bilo više ljudi od objavljene brojke.deda

    To je gotovo uvijek slučaj, pogotovo na većim tekmama. Dosta ljudi ni ne prođe brojače.
  • DrawTube
    2.8k


    Ne shvacam ovaj prezent "uvijek imamo" ,misliš li na europske jer nam je ovo tek 3. Put u hnl s peteroznamenkastom posjetom ove sezone?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.