• seljak86
    2.3k
    Čak i da se dogodi najgore i dođemo na +6, konkurenti su nam tovari skloni kiksanju... Ajmo reć da bude i +3 slučajno, oni će se negdje opet zajebat i nama osigurat naslov.
  • San Lorenzo
    11k
    Probudio sam se u dobrom raspoloženju i vjeri da ćemo danas zgromiti Rijeku.
  • Mlađi referent
    10.3k
    Imam osjećaj da je danas ono kaj nam je Osijek bio prošle sezone u petom mjesecu

    Nakon muke nam dolazi rival i jaka ekipa, zgazit ćemo ih i mirno privest prvenstvo kraju :cool:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Čudno bude Dinamo gledat nakon dugo godina bez Akija.
    Nadam se da ga budemo sa pobjedom ispratili!
    Hvala za sve Kapetane
  • maddaddam
    2.9k
    Probudio sam se u dobrom raspoloženju…San Lorenzo

    Probudio sam se k’o Slavonac danas :roll:
  • Keyser Soze
    8k
    Vidim da niti jedna tribina nije rasprodana još, malo je reći sramotno ako ne bude bar 10 tisuća ljudi.
  • Boysica
    440
    Navijajte za nas koji smo spriječeni , srcem i mislima sam s vama na Maksimiru .
    Mala ima natijecanje iz gimnastike , bas se potrefilo da je popodne .
  • Juznjak
    2.9k
    Zbog koreografije na današnjoj utakmici budite svi na ulazima čim se otvore (16.30). !!!!!!!
  • deda
    27.4k
    Prodan je sektor zapad dolje 2 što ukazuje da bi mogli imati oko 10-12 tisuća ljudi danas.
  • Nino Bule
    11.3k
    Daj bože, samo nek ovi genijalci sta kupuju uzivo dođu na vrijeme i stanu u red a ne u 20 min do pocetka utakmice
  • Infinity
    15.2k
    Zapad gore 3 je takodjer rasprodan.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Nema guzve na tiket pointu al svako malo neko kupi :grin: I Peternac dize prodaju
    sn4o4mvxc0fkja1z.jpg
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Kapetane Veliko Hvala na svemu,hvala ti sto si bio primjer odnosa prema svetom dresu i kapetanskoj traci.
  • marcio amoroso
    31.9k
    "...bez obzira na sve, navijače ne možete varat. Navijači su nevjerojatno sposobni dijagnosticirati ili definirati ljude koji su ovakvi ili onakvi..." - Josip Kuže

    Ljeto 2010. Manja grupa navijača prolazi kraj spomenika ispod zapada baš u trenutku kada se stepkama u klupske prostorije penje novo pojačanje. "To je onaj mali iz Šibenika, ma sjekira"... Tih su godina "sjekire" dolazile i odlazile kao na traci, a baš nitko nije mogao ni zamisliti kakav će trag ostaviti ta "šibenska sjekira" u godinama koje dolaze. 13 godina kasnije, na maksimirsku travu će vjerojatno zadnji put zakoračiti jedan od najvećih i najznačajnijih igrača u klupskoj povijesti.

    Kroz sve te godine prolazili smo različite probleme koji su se odražavali na odnos s terenom iako mi nismo ni prije bili grupa koja olako prihvaća geste idoliziranja igrača niti je to dio naše navijačke kulture. Ali je zato Sjever nepogrešiv u tome da prepozna tko je tko u i oko kluba što pokazuju i bliža i daljnja povijest. Oni koji žive s klubom i za klub 24 sata dnevno i razumiju navijačku kulturu, vrlo će lako i precizno razlikovati glumce od lavova, one koji su tu samo poslovno od onih koji dijele njihovu ljubav prema klubu.
    Aki je zaslužio poštovanje naše tribine iz razloga koji su manje-više poznati svima, ali i iz razloga koje znaju rijetki.

    Netko će reći da je trebao igrati u nekom drugom vremenu, a mi ćemo reći da je u ovakvim vremenima Dinamu trebao baš Arijan Ademi.g4w6tlytrf36g8a2.jpeg


    Telegram Dinamov sjever
  • Dino
    2.2k
    Covjek koji je obiljezio moj pocetak tezeg stanja ovisnosti koja se zove Dinamo danas igra svoju zadnju utakmicu za najveci klub na svijetu.

    Kolko god da nas bude oko naseg najdrazeg zelenog terena, Aki zasluzuje oprostaj dostojan kralja. Zato svi kojima je slucajno palo napamet razmisljati biste li dosli na tekmu ili ne, dovucite dupe i izgubite glasnice za Akija, za Dinamo, za Gradanjanski i za sve ideale koje stujemo, a koje je ovaj covjek utjelovio posljednjij godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.