• Mlađi referent
    10.4k
    Mislim da 70% ljudi (prvi ja) zazivamo Rukavinu ne jer smatramo da je Messi nego jer ga želimo vidit na seniorskoj sceni i da vidimo kaj nam se u njemu nudi.

Rukavina nam možda ne bi riješio nijedan problem, ali u svakom slučaju smatram da je korisnije njemu dat nekakve minute i potencijalno dobit puno nego forsirat isto i gurat jednu zamjenu po tekmi, a stvari očigledno ne idu.
  • Neki tip
    19.1k
    a) Slažem se sa svima koji zazivaju priliuku za Rukavinu na lijevom krilu. Igra očito ne štima, a bodovna zaliha je značajna (barem je friško bila, a i dalje solidna). Ako se na igrača računa i u njemu vidi talent, morao bi dobiti priliku. Npr., 3 utakmice u kontinuitetu po 30 minuta, za početak.

b) Ne mislim da bi Rukavina išta bitno promijenio, odnosno ne bih rekao da je Dinamov trenutni problem u tome što Rukavina ne igra. A tako ispada iz brojnih upisa.

Osobno sam i vrlo skeptičan oko toga da ćemo pogoditi s Rukavinom prema onome što čujem o njemu i ono malo što sam ga vidio.

(disclaimer iliti odricajnica :heart: :ok: - kako mi glasine i mišljenja ljudi koje slabo poznajem ne znače puno, a ne pouzdajem se ni u "ono malo što sam vidio", stojim pri tome da treba dobiti priliku)
  • Jurki
    8.5k
    Dinamo je kao klub oduvijek daval šansu igracima iz omladinskog pogona.
    I MORA nastaviti s tom praksom. Jer smo poznati u Europi po školi koja izbacuje vrhunske igrace.
    Isto tak svi znamo da klub nazalost zivi od prodaje igraca.
    Isto tak mi smo ujebali 2 sezone zaredom di osim Baturine i Šutala (pitanje je dal bi i oni dobili priliku da nije bilo ozljeda prvotimaca).
    Imamo dovoljno jak kadar da se tokom sezone u prvenstvu klincima da šansa po 20ak minuta. A za to treba imati trenera koji ima muda i koji zna kaj radi, a ne trenera koji koristi 12-13 igraca tokom polusezone.
    Svake godine se islo na to da se prvenstvo privede u mirne vode cim prije i klincadija dobi priliku da igra.
    Sad pa pogotovo treba koristiti mogucnost 5 PET zamjena da se klinci uvode u seniorski nogomet.

Ako zbog niceg drugog Cacic je zbog toga trebal dobiti otkaz.
    I to prije 3 mjeseca odmah nakon onako dugih i bezveznih priprema bez prijateljskih utakmica.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ili je u prvoj momcadi jer ga glasni manager gura a zapravo nije dovoljno dobar?Jaro

Ja ne znam zašto je u prvoj momčadi, ali ono što sam ga ja gledao, a gledao sam 5 utakmica lige prvaka mladih meni pokazuje da nam ne može pomoći. Možda će nekada moći, ali sada sigurno ne.

Edit: po onome sto ja čujem je Vrbančić najveći potencijal od tih mladih što treniraju sa prvom.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Dani olmo je u 25 utakmica za dinamo 2 zabio 3 gola prije neg je prebačen u prvu momčad za stalno.

5.2k
    Da je olmo sad u dinamu 2, on onu priliku koju je onda dobio, sad je nebi.

Nij3 olmo u prvoj seniorskoj sezoni radio čuda. Ali je igrao . Imaš recimo tri najveća potencijala u juniorima, trener mora bit taj da taj potencijal na pravi način usmjeri prema pravoj kvaliteti. Ali sjedenjem na klupi, kvaliteta neće izaći van. I najbogatiji klubovi ns svijetu ponekad istrpe loše igre nekog top talenta pa onda moramo i mi
  • Captain America
    13.4k

Ovo je top 3 lijevo krilo prije 3 godine koje je jedan Real trpio nebitno jel s druge strane bila Barcelona ili Mallorca.

Gabrijel Rukavina sjedi na klupi protiv fricking Istre i Šibenika, a unutra su Bočkaj i Menalo. Govorim o igraču kojeg prati Leipzig koji želi samo najbolje mlade igrače. Taj igrač ima 0 sekundi u te 2 utakmice.

Čovjek bi pomislio da živimo u simulaciji...
  • Nousername
    613
    Nije problem to sto Menalo igra ispred Rukavine.nNormalno da ce igrat kad ima vise iskustva.Problem je sto se prodao Orsic i ocekujes da se oslobodi mjesto na lijevom krilu za jednog od najvecih talenata generacije a on u zadnjih 5 utakmica ima mozda 20 minuta.Uopce je glupo da se mi svadamo ovdje jel on top talent ili nije.Kao mladi igrac njemu su potrebne minute ,a on minute ne dobija.Sto ga onda nisu poslali na posudbu ako im nije potreban??
  • San Lorenzo
    11.2k
    Nije da sam fan Emrelija niti da sam zagovarao njegov ostanak, ali kad se njega kao jedinog ljevonogog ofenzivca riješiš prvom prilikom, a za Menala kategorički odbiješ pristiglu ponudu, to je meni dovoljan pokazatelj kvalitete prosuđivanja i planiranja.