• Keyser Soze
    8.1k
    Ak Ademi stvarno odlazi, nadam se da će klub još danas krenuti s marketingom za tu tekmu i da nas dođe što više. Mislim da bi 10 tisuća za njega trebao bit minimum iako mi mozak kaže da nema šanse za to, najbitnije da sjever bude pun.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    koliko vise? I koliko nam znaci? Pa ja to bas i ne uzimam kao iz picke ce sad bit zamijenjen, utjecaj njegov itd. Mozemo li mi imat neku legendu ala Totti da ce ostat i u epizodnoj ulozi, pa lagano u omladinski pogon do prve ekipe nazad.
  • Ali
    1.9k


    Koliko ja znam nije Niko kum, nego buraz Robert i to iz davnih igrački dana, ak se ne varam igrali su skupa u njemačkoj.

    Meni osobno je bitnije tko je kakav u svom poslu, a mislim da Niko od hrvata spada u top 5 trenutno aktivnih naših trenera. A da li netko s nekim pije kavu ili ne, mi je irelevantno, posebno jer mislim da si nisu baš bliski iz doba dok su Kovači trenirali repku.

    Druga stvar je što mi danas Niku nemožemo ni financijski ni na bilo koji drugi način dobiti u hnl.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Koliko ja znam nije Niko kum, nego buraz Robert i to iz davnih igrački dana, ak se ne varam igrali su skupa u njemačkoj.

    Meni osobno je bitnije tko je kakav u svom poslu, a mislim da Niko od hrvata spada u top 5 trenutno aktivnih naših trenera. A da li netko s nekim pije kavu ili ne, mi je irelevantno, posebno jer mislim da si nisu baš bliski iz doba dok su Kovači trenirali repku.
    Ali

    Mislim da je Niko, a da je i brat Robert također nema veze. Bitno je kakav je tko u poslu, ali je i bitno da ne pustiš trojanskog konja u klub nakon što se pokušavamo riješiti Glave i to još nismo uspjeli do kraja.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Oko duplo. Kod nas je imao 800tinjak, a tamo ima 1.6
  • Efes Pilsen
    6.9k
    receno je da bi mu se digla placa, mozda ne toliko, ali dugorocna perspektiva i skolovanje za trenera usporedno.. ok, ali meni i dalje lose sjeda
  • SAS1987
    13.5k
    Konacno sam uhvatio vremena da poslusam Antolica.. Ademi je upisao trenersku skolu, ako je istina da su mu ponudili i novi ugovor i opcije nakon nogometne karijere onda stvarno ne razumijem koji mu kurac treba Kina.Efes Pilsen

    Mislim da je Antolić kazao i u stilu da je Ademi osjećao da više ne može dati 100% Dinamu.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    pa zato i kazem, on nama i u epizodnoj ulozi znaci i za odgoj mladih generacija i kao ikona kluba, a mogao bi i usporedno ici normalno u trenersku skolu. Ovako ce uzet milju vise za 2 godine tamo i to je legitimno, al eto jbg
  • NORTE
    9.3k
    Je li vrijeme za vratiti Jovičevića?Rex Ramae
    Njegov rad na klupi dinama je bio očajan, to dobro pamtim.

    Statistički, Jovićević je u 7 Hnl utakmica imao omjer 3-2-2.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Istina da ali opet nakon vrlo dobrih rezultata u Ukrajini ja mislim da će vjeroojatno jednog dana dobiti ponovno priliku kod nas osim ako on ne bude poslije Šahtara razinu dvije iznad klupe Dinama pa sam ne bude htio, vidjeti ćemo.
  • plavi67
    920
    da se mene pita :D
    - transfer lista: menalo, moha, drma.
    - rotirati : rukavina, perkovic, gurlica, bočkaj, špika, bulat, nevistic.
    - dati priliku (vratiti s posudbe): tomek, kulenovic, emreli.
    - trener: soldo, bjelica, bišćan ili zekic.

    zanimljivo: Sadegh Moharrami uvršten je na najnoviji popis iranske nogometne reprezentacije, koja će 23. ožujka u Teheranu odigrati prijateljsku utakmicu protiv Rusije.
  • NORTE
    9.3k
    Čačića su napustili rezultati. Igra je ostala ista, nikakva.
    Riješio se nekoliko igrača i sigurno da mu fali širina kadra čim netko bitan izostane.

    Nije uspio pobijediti Osijeka na Maksimiru, a ovaj Osijek je toliko slab da je u zadnjih 7 utakmica izgubio 5 puta.
    Izgubili lagano doma 2 puta od Hajduka i jednom od Varaždina, i u Puli i Kranjči, a po bod osvojili doma protiv Slavena i na Maksimiru.

    Sad smo konačno odigrali tu zaostalu, i izgubili ju.

    Zaredali jako loši rezultati, ali ja sam optimist po pitanju Rijeke u nedjelju.
    Imamo sve igrače na raspolaganju i očekujem pobjedu dinama.

    Da je dinamu potreban novi trener sad je svima jasno i svi žele da dođe. Kad, vidjet ćemo.
  • Ludovic IX
    5.5k
    iskreno, da me probudiš u 3 ujutro i pitaše me dal da stavim menala, emrelia ili rukavinu na krilo, rekao bi rukavinu.

    otišao je jedan igrač koji je bio u prvih 11.. o kakvoj širini kadra pričamo kad on napravi 1 zamjenu. njemu je 13 igrača dovoljno
  • marcio amoroso
    32.4k
    ja iskreno ne razumijem čime je točno Gabrijel Rukavina zaslužio da ga se zaziva kao da je Messi. U 27 utakmica za Dinamo 2 ima četiri gola i jednu asistenciju, u 19 utakmica za juniore također ima četiri gola i 1 asistenciju.

    U juniorskoj ligi prvaka je zabio jedan gol i uopće nije dominirao. Mislim možda on postane Mbappe, ali meni ništa ne pokazuje da će tako biti.
  • Jaro
    5.6k
    ako je uz prvu momcad, onda ocekujes da ce dobit sansu, ako ne zasluzuje sansu onda ga makni iz prve mocadi.
    Ili je u prvoj momcadi jer ga glasni manager gura a zapravo nije dovoljno dobar?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.