• Slavonac
    383


    0:0 protiv rijeke se moze smatrati kao pobjedu od 3:0
  • Ludovic IX
    5.1k
    ko osim orsica je prodan do ove utakmice? Ajd bolje ne pisat, ako će sw pisat gluposti. Ademi još nije otišao.

    Imaš rukavinu koji je ono baš dinamit. Možda bi bio flop ali neznas kad nisi probao , ali bar bi mu vidio od čega je sazdan.

    Samo zbog menala, želim da sutra odleti cacic
  • Armagedon13
    958
    Ante pet zamjena napravi u polusezonu,magare tvrdoglavo
  • Nousername
    613
    i Aki i Orsic su kljucni igraci ovog Dinama.Kad je Orsic odlazio ocekivalo se napokon vise minuta za Rukavinu.Dobio je samo onih par minuta protiv Hajduka.Mi smo i prije prijalaznog roka bili bez lijevog bocnog.Ivanusec je krenio igrati lijevo krilo gdje se oslobodilo mjesto za Baturinu da konstantno igra u prvoj postavi.Sada se prodao i Ademi.Zamjena mu je izgleda Bulat.Ko je sad zamjena Baturini,Bulatu i Misicu nitko ne zna.Nek ti se dogodi ozljeda nekoga i u velikim si govnima pogotovo ako se zakuhta u prventsvu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zadnji krug imamo 3 derbija vani, nek se i o tome misli u klubu
  • Armagedon13
    958
    Bome se Čačić kut.. kaže mora Šimić prvo potpisati ugovor,a onda će mo vidjet što je njegov posao
  • San Lorenzo
    11k
    Ajmo Darijo vrijeme je za prvi ozbiljan potez...Brk umjesto da se poklopi nakon osvojenog jednog velebnog boda u tri utakmice, on isijava bahatošću.
  • NORTE
    9k
    Očekujem pobjedu protiv Rijeke.

    U slučaju kiksa ili čak poraza jasno je da je vrijeme za otkaz jer ekipu tad treba razbuditi u dvotjednoj pauzi.

    Preveliki ulog je u igri da si jedan dinamo dopusti 4 u Hnl-u bez pobjede protiv puno slabijih protivnika.

    Tu bih nadodao i neriješeno protiv Lokomotive u 90 minuta kup tekme na Maksimiru.

    No, ponavljam, očekujem pobjedu protiv Rijeke i Čačićev novi uzlet po titulu.
  • SAS1987
    13.3k
    Dok je u klubu bio Antolić bilo je i pobijeda :lol:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Dinamo do kraja mora uzeti 24 boda od 33.. u slucaju pobjede u splitu, 21 od 33..

    Reako bih da čak i kopic ne može to izgubiti. Mene ne brine naslov jer sam siguran u njega koliko atmosfera oko kluba. Ako se priča da ima skupštinari koji bi prešli na ispravnu stranu, u slučaju daljnjih loših rezultata, takve je lako uvjeriti u neke "druge istine".

    Jedino što me čini sigurnim sad je to komunikacija dtsm/bbb - barisic da se ne odstupi od željenog cilja.
  • plavi67
    920
    Nakon današnjeg bahatog ponašanja brke očekujem da je bivši do sutra ujutro.
  • Markelo
    2.5k
    U ovom klubu su se očito neki pojedinci uvezali i stvorili svoju zajednicu u kojoj netko "izvana" odma predstavlja opasnost. Potpisao je novi ugovor nema razloga da se bavi ičim drugim osim svlačionicom i terenom
  • Rex Ramae
    2.3k
    Je li vrijeme za vratiti Jovičevića? Možda se nadati da će Wolfsburg upasti opet u krizu pa nogirati Niku i njegovog brata Roberta također? Ili možda nekoga tko nije Hrvat a da je uspješniji od prethodnog koji nije bio (tute Bugarina) ? Sviđa mi se i rad Ante Šimundže moram priznati a i ovog Istrinog trenera. Ima ih uglavnom, vjerujem da će prvo naš Antiša pobrati otkaz a onda Dario naći neko kvalitetno rješenje.

    E da, nadam se isto tako da u budućem stručnom stožeru neće biti Peternaca!
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Znao sam da ce ih biti, ali ovi komentari tipa bravo upravo, bravo Simicu i slicno su nesto najgluplje ikad napisano

    Sto reci na ovo :rofl:
    bwxorb8p3pcmopoz.jpg
  • Rex Ramae
    2.3k
    Ma ne treba obraćati pažnju na to, netko će namjerno trollati, netko je prirodno glup da to misli a netko je izgubio puno više dolaskom Šimića u klub a odlaskom sotone pa ostavlja takve komentare, samo ignoriraj, najbolji lijek :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.