• Mali dioničar
    13.4k
    Dobar potez Bare.

    Već ima suradnju s Olimpijom Ljubljana.

    Olimpija Zagreb, Olimpija Ljubljana…

    Zanimljiva priča, mislim da će se razviti u dobrom smjeru za njih.
  • Bosna86
    11.1k
    Zanimljiva priča, mislim da će se razviti u dobrom smjeru za njih.Mali dioničar

    Ne vidim nikakve poveznice za ovakav zaključak… Olimpija je financijski rang Istre, možda i niže… Da imaju neku top omladinsku skolu da im šalju talente, nemaju ni to… Vidiš li nesto sto sam ja propustio?
  • Mali dioničar
    13.4k
    Vidiš li nesto sto sam ja propustio?Bosna86

    Pa Olimpija Zagreb svakako ima veći potencijal od Olimpije Ljubljana, a Olimpija Ljubljan može biti feeder klub za njih kao što puno ljudi ovdje zagovara Dinamov feeder klub u Sloveniji.

    Recimo RB Salzburg i RB Leipzig za (vrlo) siromašne.
  • Bosna86
    11.1k
    A jbg sad… Nije Olimpija neki Bravo… Ljudi imaju neku povijest, glavni grad, navijače… To prvo

    Drugo, Kustošija nikad neće narasti na tu razinu da može imati filijalu
  • Mali dioničar
    13.4k
    Drugo, Kustošija nikad neće narasti na tu razinu da može imati filijaluBosna86

    A gle, u razdoblju od 10 godina ništa nije nemoguće.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Olimpija je financijski rang Istre, možda i nižeBosna86

    A vidiš samo u zadnjih 5 godina Istra je lansirala Miereza, Šutala i Belju. Plus Mauro u Dinamu plus ovaj mali stoper Žiković u Salzburgu.
  • Jaro
    5.1k
    Prije Metalca se zval i Ledana. Priča se da će radit teren u Blatu, a Kustošiju koristit ko kamp pa je vjerojatno to razlog promjene imenaMališan

    Vec vidim stanove po cijeni 5-7 tisuca eur/m2 tamo...
  • maddaddam
    2.9k
    Zmajceki iz Blata... Sumnjam da ce brzo iz Kustosije obzirom da igraliste zadovoljava uvjete 2.HNL.
  • Jaro
    5.1k
    jedna od najjacih izjava nekog nogometasa u povijesti...
  • deda
    26.3k
    Ovom Bari bi bilo pametnije da svlada malo elementarne stvari u nogometu nego što laprda po SN. Vidim da Kustošiju suvereno vodi u 3. rang.
  • Patak
    2.2k
    Ne bu tamo Kusta nikad igrala. Olimpija bude.
  • blackbully
    4.1k
    Rudeš - Ponikve 1:0

    "Tin-Sven Sušić (31) odigrao je gotovo cijelu utakmicu, no dojam zasad nije dobar. Dečko koji je četiri godine igrao u Hajduku (od 2012. do 2016.) djelovao je nepripremljeno, činio se potpuno bez snage i ne bi ga trebalo ni uvrštavati dok se barem osnovno tjelesno ne pripremi. Trener Mladina je u subotu u Kustošiji izjavio kako Sušića neće stavljati u prvu momčad odmah nego ga prvo dobro pripremiti, treninzima i prijateljskim utakmicama."
  • Krizy
    33.6k
    Možda da proba rang niže sljedeće sezone, da ostvari san i zaigra za Inter (Z) :fire:
  • Krizy
    33.6k
    Šest kola prije kraja Rudeš ima 9 bodova prednosti nad Vukovarom i vrlo vjerojatno će se vratiti u 1.HNL nakon 4 sezone u drugom rangu.
    U 1.HNL su debitirali u sezoni 2017./18. kada su se čudesnom serijom spasili ispadanja i završili osmi a sezonu nakon su ispali sa samo 14 osvojenih bodova.

    Sezonu su iznijeli sljedeću igrači, koji su skupili ozbiljniju minutažu. U kadru su još nekadašnji talent Tomislav Gomelt, nesuđeni igrač Intera (milanskog) Tino Sven Sušić i posuđeni igrač Sassuoloa Oddei.
    d21tzvy77421376f.jpg

    Najviše golova su zabili Gudelj (9), Rešetar (6), Liklin i Latković (po 5) te Brajković (4).
    Najviše asistencija su upisali Laća (6), Rešetar i Brajković (po 5), Liklin (4) i Latković (3).

    Trener Rudeša je Davor Mladina, koji preferira igru u formaciji 4-2-3-1.
    Klub je preuzeo u devetom kolu te doveo Rudeš na prvo mjesto i ostvario učinak 12-4-2, uz gol razliku 34-12.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.