• Nino Bule
    11.3k
    Koji klinci iz dinama su na posudbi u rudesu ? Jel ovo neka sizofrenija ili sam ja propustio neke novosti
  • deda
    27.5k
    Samo Laća koliko ja znam.
  • Krizy
    35.4k

    Laća i Krizmanić, više su pomoći Sesvete imale zadnjih godina
  • Captain America
    13.3k
    Bimbo nije mogao dogovorit Brkljaču i ostale s Marom jer Mara nije htio garantirat minutažu u Rudešu pa su poslani u Dubravu. Mara je o tome u podcastu s Vranješom pričao ako te zanima više.
  • Nino Bule
    11.3k

    To znam cuo sam to, ne bi me cudilo da brkljaca i gurlica ako pokazu ovo proljece da su spremni za seniorski nogomet zavrse kod njih na posudbi sljedece sezone. Samo dvije posudbe ih ne cine "novom lokomotivom" niti znaci da pripuz stoji iza nekog u dinamu
  • Captain America
    13.3k
    Slažem se oko svega.
  • blackbully
    4.4k
    Vukovar krenuo ozbiljno u polusezonu. Šteta da to drugo mjesto ne vodi u kvalifikacije za HNL. Iduće kolo ako iznenade Rudeš...

    j5bndjzraqq78g7s.jpg
    d9z9cu5y7bhisjrt.jpg
  • Herñan Crespo
    79
    Možda malo glupo pitanje kojem ovdje nije mijesto, nek se prebaci ili izbriše ako je tako. No zanimalo bi me, pošto vidim i neke strance naprimjer u vukovaru da igraju, što ili kolko može igrač ovako iz 2 hnl zaradit u klubu tipa vukovar rudeš orijent itd ?
  • deda
    27.5k
    Tisuću do dvije eura u boljim drugoligašima.
  • Raul
    105


    Mislim da oni još nemaju izražene ambicije za prvu ligu. bar dok ne srede stadion
  • The Undertaker
    3.9k
    Vukovar nije ni tražio licencu za prvu ligu za sljedeću sezonu.
  • deda
    27.5k
    Oni planiraju iduće godine, ne ove. Mogu igrati u Vinkocima inače.
  • Infinity
    15.2k
    Nisu mi jasni klubovi koji imaju ambicije i tek tako prihvacaju igranje u drugom gradu. Isto da HNS ima neke nenormalne zahtjeve za licenciranje stadiona. Za dva milijuna eura se moze napraviti tribina koja zadovoljava sve uvjete. Ako to ne mozes obezbijediti za stadion, ne znam kako se vidis kao stabilni prvoligas? Zelja za jednosezonskom avanturom je glupost i put u propast.

    U Vukovaru imaju nekoliko stadiona i prostora oko istih. Mogu napraviti prvoligaski stadion bez problema. Ako je problem u parama onda nisu za prvog ranga. Stvori stabilnog drugoligasa i zivi u skladu sa svojim mogucnostima. BSK Bijelo Brdo jako dobar primjer. Klub iz malog mjesta s jako dobrim uslovima za jednog drugoligasa. Na kraju stabilan drugoligas bez ambicija za prvom ligom. S obzirom na konkurenciju, mogli su do sad barem jednom uci, pa igrati u Osijeku, mozda upasti i i financijske probleme i za tri godine biti zupanijski ligas.
  • The Undertaker
    3.9k
    Pa nije samo pitanje tribine već i svega ostalog, od reflektora do dizel agregata, kentaura, kamera, parkinga itd...Znači, ako si drugoligaš sa proračunom recimo 500.000 EUR i ambicijama za 1. hnl, trebaš u jednoj godini uložiti u stadion 2-3 mil. eur i u ekipu još 2 mil. eur. I to za borbu za opstanak.
  • jp23
    2.2k
    Vukovar danas dobio Rudeša 2-0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.