• Fićo1986
    973
    Koliko je gnjusno čitati komentare na facebooku ispod članaka od idiota koji ne znaju di se nalazi maksimirski stadion,stalno kmece o navijanju Šimića za Milan
  • SAS1987
    13.5k
    Koliko je gnjusno čitati komentare na facebookuFićo1986

    Izloži kvalitetne argumente pa će možda promijeniti mišljenje :smile:
  • Boysica
    457
    Za ovo trebas slobodne dane do skupstine da bi pratio sve , mjenjanje iz sekunde u sekundu
  • Bruh
    901
    Sutra dan D
  • Nino Bule
    11.5k
    To sa simicevom izjavom o navijanju za milan je bas dno dna, jedan lesicki po emisijama kaze da mu je to izvuceno iz konteksta, ali bjeguncevi botovi i poluinteligentni stovatelji lupaju ne staju
  • BlueVelvet
    336
    Kada pogledate profile tih ljudi možete vidjeti da su to mahom ljudi od 60ak godina, polupismeni, iz raznih pripizdina i upitnog intelekta..

    Osim na gacebook komentarima neće ih vidjezi nigdje, niti na stadionu, eventualno u nekoj krčmi. Ja se ne bi zamarao tim komentarima.
  • Jaro
    5.6k
    Kada pogledate profile tih ljudi možete vidjeti da su to mahom ljudi od 60ak godina, polupismeni, iz raznih pripizdina i upitnog intelekta..

    Osim na gacebook komentarima neće ih vidjezi nigdje, niti na stadionu, eventualno u nekoj krčmi. Ja se ne bi zamarao tim komentarima.
    BlueVelvet

    takvih komentara je bilo i na ovom forumu :D ok, u malom broju doduse, al narativ je isti... svi oni dobro znaju sto je Simic rekao i tko je autor tog narativa i zasto...
  • Ludovic IX
    5.5k
    da malo karikiram, ja bi volio da je nama SD, neki bivši SD Milana npr. To bi značilo da smo narasli još više.

    Nije ponekad ni dobro da ti sportsku politiku vodi netko vezan isključivo emocijom.
  • Mr Anderson
    5.4k
    A i Šimić bi mogao biti malo odlučniji. Zauzmi odmah stav i gotovo. A ne malo ovako, malo onako. Nitko nikome ne može ništa stoposto garantirati.
  • Jaro
    5.6k
    pa koliko ja iscitajem - zauzeo je stav - nece da ga se koristi kao naljepnicu...
  • seljak86
    2.3k
    Nemreš baš puno argumentirati s ljudima kojima su svi protiv Mamića orjuna, partizanski sinovi, četnici i kaj sve ne.
  • Gelipter
    3.5k
    najteže je glupanu objasniti da je glupan. Najgore je kaj takvi onda nemaju srama i barijere pa su najčešće i najglasniji. Ipak, uvijek me iznenadi kako se takva ekipa uopće zna služiti računalom.
    Edit: vidio sam sad tek odgovor. Možda se i ja ubrajam u prije spomenutu kategoriju. :sweat:
  • Jurki
    8.7k
    Šimic kao SD bu ogromni napredak u odnosu na Vlaka, Krkija, Kopica i Cacketa.
    A naravno da za duze razdoblje nam treba covjek sa nekakvom boljom reputacijom u tom poslu.
  • seljak86
    2.3k
    Ne grizi se previše. I meni je nekad teško prepoznat internetske upise jesu li sarkazam ili što drugo :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.