• Jaro
    5.4k
    znaci, dinamo izbjegao metak. Ak nije dobar za Fiorentinu , bogme nebi bio ni za dinamo. Siroki mu putevi u buducnosti...
  • Nino Bule
    11.3k

    Mislim da je dosao u hnl i da ga se guralo bez obzira na formu, a to si ovo proljece mozemo priustit, bio bi sigurno pojacanje, ali boze moj sam si je odabrao put.

    Najbolji primjer takvog trpljenja je ivanusec, znas da je u njemu dokazani seniorski igrac koji radi razliku ali je u katastrofa formi i onda ga forsiras 7,8 mjeseci iako to ne zasluzuje i sad kida, nadam se da ce ivanusec znat valorizirat sta su klub i cacic za njega napravili i da nece otic na prvu ponudu nego u ovoj formi odradit zimu u europi pa nek bira između 5 dobrih ponuda umjesto jedne ovo ljeto.
  • Dammir10
    266
    Ivanušec je bio ozlijeđen i njegovi problemi sa formom su bili fizičke prirode.

    Brekalovi problemi su čini mi se fizički nevidljivi i neopipljivi, njegovi problemi su psihološke prirode. Nije ga bez razloga Dalić nogirao iz reprezentacije a i Lovren je imao izjavu o ''mlađim problematičnim igračima'' sa kojom je očito ciljao na Brekala jer je ovaj nakon toga izbačen iz reprezentacije i kasnije nikad nije pozivan iako praktički uopće nemamo desno krilo. Meni se čini da Brekalova karijera nikako ne ide u dobrom smjeru i ne bi me čudilo da za 2-3 godine bude igrao u Turskoj ili da bude oživljavao karijeru u Rijeci.
  • Ludovic IX
    5.1k
    da je brekalo tu i da je svaku unutra, znači ivanušec aut il da ide na desno krilo..nije svako zlo za zlo
  • thomas22
    256
    Nakon jedne tekme u mladim kategorijama sam za brekala rekel da gledamo buducu zlatnu loptu...jbt kakav promašaj, tom je decku glava problem, a bil je veliki potencijal
  • Patak
    2.2k
    Ja još uvijek vjerujem u Brekala. Oršić je s 24 igrao u kineskoj ligi.
  • deda
    27.6k
    Tko nema glavu s 24 neće ju nikad imati
  • Patak
    2.2k
    Teško je sa strane procjenjivati tko ima glavu a tko ne, osim ako nema nekih specijalnih okolnosti, recimo ovaj Ante Erceg i njegov ispad na utakmici sa Rijekom. Onda se nešto u tom smislu i može procijeniti.
  • Droljo
    4.8k
    Da se vratimo na kovu. Ak je mogao žuti, može i kova ;)
  • Ludovic IX
    5.1k
    apropo zutog, ovo je njegova statistika u la ligi u sezoni prije neg je došao nama..Kova je malo bi se reklo još uvijek standardan igrač vrlo jakog premier league kluba

    l0yzw5vvc65w0oo3.png
    Attachment
    zuti (67K)
  • Droljo
    4.8k

    Nema to veze...
  • agramZ
    2.3k
    herr otto baric, cico i brucic - sezona 1984/85.
    Fq-U-Zx-WAAAx-Gc.jpg
  • Jurki
    8.4k
    Roko..sretno u Austriji. Budi tam najbolji pa se vrati
    c1zkh6r6w4iejlx8.png
  • Jaro
    5.4k
    Kova kapetan i u LP....
  • Zagi
    4.9k
    Taman će nam usfalit jedan kapetan za par dana...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.