• staglisce1800
    50
    Da Orsa, nebu ni dobil pravu priliku.Najbolji strijelac hrv. klubova u evr. natjecanjima, jedini dinamov igrac koji je redovito zabijal klubovima iz 3 najjace lige (eng,ita,spa) to nisu mogli ni Mlinka,Suker,Boban,Zuti, Modric itd. a nemre cak biti ni na klupi najslabije momcadi engleske lige.
    Kaj se tam dogadja ? Ocito se zakacil se trenerima. U 3 kup tekme s Newcastlom,Backpoolom i Grimsbyjem ga suigraci redovito ignoriraju i ne dodaju mu loptu kad je u prilici. Neznam.
    Ak ga je poteral Cacic onda mi ga je zal , al ak je sam trazil da ode v najlosiju momcad lige nakon kaj je tvrdil da sigurno ostaje v Dinamu onda bas i ne.
  • Jaro
    5.6k
    nije ga nitko otjerao, zelja za PL, glupi i nesposobni manager koji ga nudi okolo ko neperspektivnog juniora... Htio je to isto napraviti godinu ranije pa ga Dinamo nije pustio... A izjava na SP - floskula kao i hrpa toga sto nogometasi izjavljuju... Sto je htio, to je dobio jbg... Kaj se tice dinama - steta kaj se vjerojatno nece aktivirati dogovoreni bonusi...
  • Jurki
    8.7k
    Pandur je u podcastu rekel da je Orsa sam inzistiral na transferu.
    Kaj je zapraf istina ne znam.
    Međutim pandur mislim da nije lagal kaj se njega tice jer nit nije vise u klubu a i on nema interesa lagati pogotovo sad..
    Orsa je u Dinamu dobro dosel, ali da je njemu tak stalo da igra za Dinamo.. bi on sam rekel. Jebo Burnley i jebo Southampton.
    Kaj je htel to je dobil.. idemo dalje
  • Logistika
    1.1k
    tko god je u Dinamu treba sto puta razmisliti prije odlaska (osim ako misli samo na financije) .
    Sto se mene tice,naravno da bi volio da je ostao...all za neku buducnost,svi mogu puno nauciti na odlasku i Šunjića i Orše. Englezima je novac za koji je Orša otišao mizerija,već je tamo zaboravljen i bivsi sto se planova tice. Nakon ove "avanture" nije čisto ni kakve ce ponude imati...ne bi se čudio povratku na ljeto,nekako mi se čini i za Dinamo i za Oršu da bi to bio ok deal...ne igra ništa,jednostavno ne vidim da ga netko iz liga petice kupuje...odeš u premierligaša ciji vlasnik je srbin,koji je zadnji,koji dan prije tvog potpisa igra tekmu gdje ne znaju hodati terenom...jbt sve je imalo predispozicije da ce to biti los potez,toliko nas je to pisalo,baš šteta
  • Nino Bule
    11.5k

    Pa orsic je rekao odma poslije transfera da je htio ici i zahvalio se klubu sto su ga pustili, ne treba ti pandurova izjava da bi znao da je tako bilo
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Orsicev menadzer je rekao u inkubatoru da su htjeli ic.
  • Jurki
    8.7k
    to je htio i sad nek s tim zivi.
    Ovak bu zvisel i u repki.
    To je kad trazis kruha nad pogacom.
  • Nino Bule
    11.5k
    Lako je sad to govorit, nisu pare sve, postoji nesto i u ambiciji, natjecateljskom naboju, htio je izazov epl-a i zajebo se. Slusam neki dan henrya, legenda arsenala, kluba koji je tada bio uvijek u top 8 europe, pregovarao za prelazak u barcelonu, rekli mu da mu ne mogu garantirat uopce da ce biti starter i da ce se morat izborit za poziciju i on je otisao kod njih jer htio biti najbolji a znao da nije preferirana opcija guardioli i da ne pase najbolje njihovom sustavu i svejedno je riskirao i otisao, treba to postovat.
  • Logistika
    1.1k
    Henriyu je njegova kvaliteta i dokaz u jakoj ligi po meni ipak dalo više mjesta za manevar...prve sezone u Barci da nije sekundu odigrao mogao bi malte ne birati opet kud ce...dok Orši pola sezone znači jako puno. Treba nekada biti svjestan i svojih limita i svog stila igre,gdje je puno igraca u Dinamu i radilo za Oršu,puno toga islo na njega kao individuu...iz ove sad perspektive niti je on igrac kakav im ocito treba,niti on treba biti u toj sredini...ne kazem da ne treba probati u engleskoj,ali jbg ispade kako ispade
  • Nino Bule
    11.5k
    Joško o zagrebačkom Dinamu:

    “Igrao sam u gotovo svim dobnim kategorijama zagrebačkog Dinama. Za seniorsku momčad počeo sam igrati sa 17 godina, a s 18 godina ustalio sam se u seniorskoj momčadi kod trenera [Nenada] Bjelice. Ljudi u tom klubu znaju što rade. Volio bih se tamo vratiti po završetku nogometne karijere jer mi je taj klub dao sve”.

    Malo gasi vatru jer vidi da mu nije dobro prosla izjava
  • Krizy
    36.3k
    Sit sam tih povratnika, pogotovo u 35. godini.
    Pogotovo ovakvih koji time pokušavaju ispraviti krive odluke/izjave.
  • The Undertaker
    4.1k
    Gvardiola je malo prebacilo. Nije ni čudo, ovakav hype i lova koja se vrti "prebacili" bi i iskusnije ljude. Nije mu previše za zamjeriti.
  • Jaro
    5.6k
    nakon karijere kako kaze, nek se vrati, kupi godisnju i navija s tribine...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kaj nije i Modrić rekao da će se vratit, još netko je sigurno rekao... Svi imaju najave i na kraju nam se vrati jedino Sammir s par kila viška.
  • Eduardo
    17.6k
    između ostalih i Šuker '91. :smile:

    xhb5hzcf49dw0j55.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.