• Nino Bule
    11.3k
    Ja bi sotonu ponudio 1.5 mil eura za njega, ni centa vise, ili nek ga pocnu stavljat na klupu i uvodit po 20 min ako misle dobit novac za njega
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ja mislim da će nam na ljeto bit 100% dostupan, ne vjerujem da može okrenut ovu situaciju. Sad je samo pitanje hoće li bit s naše strane inicijativa
  • Olmic
    2.7k
    neka ga u engleskoj
  • og1986
    2.9k
    Mislim da se igrač od 30 godina sa upitnim psihološkim stanjem nakon ove masakrirane polusezone ne uklapa u Šimićevu viziju Dinama.
  • Captain America
    13.3k
    ne uklapa u Šimićevu viziju Dinamaog1986

    Pogotovo nakon ovakvih nastupa Ivanušeca uz najboljeg juniora koji pokriva baš tu poziciju.
  • plavi67
    920
    ne kuzim kaj je orša nap da je na tribini? pa tek je došao jel dobio neku priliku, koliko je od prve počeo? ne sjećam se da je neki igrač tako naje... stvarno nez što je nap. koji k?
    i tog managera njegovog bi poslao u 6 pm .
    al da se mene pita ja ga ne bi dovodio natrag.
  • Patak
    2.2k
    Oršić u se možda može zamjeriti odlazak iz Dinama, posebno nakon izjave da nema većeg kluba od Dinama.

    Ali...

    On je jedan od najboljih igrača ikad koji je igrao u Dinamu, najbolji strijelac u europskim natjecanjima, reprezentativac, i što je najvažnije igrač koji ima u nogama još pet kvalitetnih sezona bez obzira na Ivanušeca i juniore, a Ivanušec je mlad i on će otići brzo, možda već ovo ljeto.

    Oršić je karakterno besprijekoran, a ako mogu reći meni najdraži igrač ikad.
  • staglisce1800
    50

    Slazem se u potpunosti ! I meni je najrajsi igrac ikad !
    Pratim Dinamo vise od 30 leti i nigdar nisam videl takvog igraca u bilo kojem hrvatskom klubu.To kak on s lakocom zabija klubovima iz 3 najace lige (eng,spa,ita) je nevjerojatno jer budimo relani dinamo je slabi klub.
    To nisu mogli igraci (Mlinka,Boban,Suker,Vlaovic,Mandza,Modric itd.) koji su napravili super karijere van Dinama al su u Dinamu bili nevidljivi protiv klubova iz 3 naj lige.
    I onda ga tak olako puste ili morti poteraju . Tko zna kaj se tu dogodilo , al nemrem verovat da je Orsa usred sezone dobrovoljno otisel u najslabiji klub u ligi.
  • og1986
    2.9k
    I onda ga tak olako puste ili morti poteraju .staglisce1800

    Ako ovo misliš onda nemaš pojma kaj se događalo. Daj malo čitaj ranije upiše ili bar koji članak u vezi njega.
  • staglisce1800
    50
    Kaj ti to znaci ? Pratim Orsu jos iz Inkera iz Zapresica (malo sam stariji). Tad je bil najbolji mladi igrac lige.
    Englezi i onaj kriminalac mamic tvrde da ga je poteral Cacic. Iz prva sam mislim da izmisljaju,ali
    vadil ga je u 2 tekme LP (a tko bu onda zabil ? ), prical je da nije zadovoljan s njegovom kombinatorikom
    i tvrdil je da bu ga lagano zamijenil. Stvarno ga je super zamijenil !

    A vjeruj , nitko od nas nezna kaj se dogadja u Dinamu jer svi oni zive od provizija i kriminala od naseg voljenog kluba pa samo je mamic popalil 100 milijuna.Tko zna kolko je od toga dobil Barisic ?

    U Southamptonu sam pogledal sve tekme s njim Newcastle,Blackpool i Grimsby i suigraci ga totalno ignoriraju , zakaj neznam .
  • og1986
    2.9k
    Kaj si zaboravio da je pred godinu dana tražio odlazak u Burnley, isto tako posljednji klub premier lige ?

    Dobro praćenje... :eyes:
  • Jaro
    5.4k
    jebeni manager orsica je opisao kako je Orsica pokusavao utrapiti u Southampton i godinu prije preko sportskog direktora turske filijale. Prije toga je htio u Burnley. Nitko nije njega otjerao...
  • staglisce1800
    50
    Dal poznas Orsu, Barisica, ili Cacica osobno ? Ak neznas, nitko od nas nezna kaj se
    dogadja.
    Nikad igraci ne seru protiv bivsih trenera, vlasnika klubova i menadjera.
    A nemoj biti naivan i misliti da mozes vjerovati medijima. Uz malo googlanja bus videl
    da mediji vise lazu nek kaj govore istinu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro naporan si. Ako je njegov menadžer detaljno opisao sve kaj se događalo oko njegovog transfera nema razloga nekaj izmišljati i hvatati se na smrad koji je pustio kriminalac iz međugorja.
  • og1986
    2.9k
    Ali pazi on prati Oršića i nije mu ništa jasno. A nezna osnovne stvari...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.