266

Lesički u podcastu, tema Dinamo. Lesički kao i uvijek zanimljiv i pun insajderskih informacija.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Dammire, samo tebi i takvima lesicki može bit zanimljiv. Mamicev isprdak. Ne želim ni minutu svog života potrošiti na ono što on govori
  • ZGV
    3.1k
    Taj Lesički je smeće
  • masacusec
    3.1k
    Taj debos je sudjelovao u izradi naših fanzina, a u međuvremenu je namirisao lovu i naguzio se
  • Sunja86
    1k
    Bravo dečki,bravo navijači za danas potvrda naslova i spuštanje na zemlju tovara sada očekujem da više prilika dobiju igrači sa manjom minutažom poput Bulata,Perković,B.Šutala,Rukavine da vidimo na koga se može ozbiljnije računati u nadolazećoj sezoni.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ne znam zasto, ali ja sam danas ocekivao da ce Perkovic uc umjesto Ljubicica :grin:
  • Zagi
    5.1k
    Ljubo mu je projekt i znaš kaj , sve si više mislim kak nije Čačke lud.
  • NORTE
    9.2k
    Čačić dvije titule u nizu.
    Kad se potvrdi titula do kraja igrat s rezervama i juniorima.

Sad najjača momčad mora osigurat prolaz u kupu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zna li netko gdje je Ivica Medo, nekak je mirno zadnjih tjedana
  • maddaddam
    2.9k
    Ničota se prisjetio kmeka stoljeća:

No, kad smo već kod tih 5:0 iz 2013. godine, sjetili smo se jednog detalja. Iako je Dinamo tada potpuno nadigrao Splićane, predsjednik Hajduka Marin Brbić prolazeći kroz mix zonu nije propustio priliku požaliti se na suđenje.
    "Prije drugog gola sudac je dosudio aut za Dinamo, a lopta je trebala biti naša. I Dinamo je zabio, taj gol je usmjerio utakmicu. Možda bi završilo drugačije da je aut bio naš, kao što je trebao biti", izvukao je Brbić iz rukava neobičan alibi za poraz.