• Jura
    210
    Odličan tekst, pun emocija. Nadam se da će doći do Bobana.
  • Captain America
    13.9k
    Evo da ti ovdje dam veliki lajk (iz nekog razloga ne prihvaća lajk na sam post). Svaka čast! :cheer:
  • Svi na Sjever
    1.9k

    Svaka čast,veliki respekt.

    Od rijeci do rijeci mi se ovo duže vrijeme vrzma po glavi i drago mi je da si imao inspiracije,znanja i osjecaja staviti na papir .
  • NORTE
    9.2k
    Kao što u hramove, izgrađene da bi se u njima masovno štovale svetinje, počesto zalaze samo iscrpljene starice tražeći u njima nadu, plašeći se stvarnosti, ali odane Većem od sebe i svojih strahova, tako je i nas par tisuća, nekad i samo stotina očajnika, godinama pohodilo Dinamov hram. Nadajući se boljoj budućnosti u otužnoj stvarnosti i – štujući svoju Svetinju. Neki u hram nisu smjeli, neki nisu htjeli, iz dobro ti znanih razloga.

    Malo pomalo, ta je nada počela bujati. Hram se puni, na tribinama nas je sve više, pjevamo glasno i strastveno, kako nogometnom hramu i dolikuje. Otpor rijetkih postao je borba svih, a nada nekolicine postala je vjernički zanos.
    Neki tip sa Zapada
    Predobro.
    dinamo, to smo mi.

    Sama Bobanova pojava bi imala veliku težinu. Sad ima priliku doći i pokazati je li ili nije. Uvijek sam protiv kulta ličnosti, no skok na milicajca je ipak više od toga. To je nešto što je utkano u povijest dinama, a i grupe.
  • Dino
    2.2k
    Mislim da bi najmanje kaj mozemo napravit kao zahvalu za ovaj prekrasan tekst jest da se potrudimo da dode do Kapetana!
  • Mrvica
    3.3k
    Definitivno bi tekst trebao doći kako-tako do kapetana, skidam kapu za napisano!
  • criticus
    1.2k
    https://www.index.hr/sport/clanak/procurila-audiosnimka-mamic-zovite-sve-koje-znate-i-uclanjujte-ih-ja-dajem-novac/2442221.aspx?index_tid=324076&index_ref=naslovnica_sport_prva_d
    Povukao se čovjek u osamu...

    DTSM poziva preko facebooka da se učlani u klub preko linka. Kako to doprinosi povjerenicima koje želimo da nas zastupaju? Zar nebi trebali preko nekog se učlaniti za to?
  • Klenx
    4.1k
    DTSM poziva preko facebooka da se učlani u klub preko linka. Kako to doprinosi povjerenicima koje želimo da nas zastupaju? Zar nebi trebali preko nekog se učlaniti za to?criticus

    Greška je, nemojte to raditi.
  • NORTE
    9.2k
    Greška je, nemojte to raditi.Klenx
    Je li ispravljeno? Ok, greška, ali nevjerojatna zapravo jer jedino što udruga sad treba raditi je učlanjivati ljude preko povjerenika.

    Istovremeno ovaj bjegunac plaća ljudima da daju podatke za članstvo. Drago mi je da je isplivalo u medije.

    Diži sve kaj hoda. Nećeš razbojniče jedan!
  • criticus
    1.2k
    Ok, greška je. Al gdje mogu vidit kako doć do nekog od naših povjerenika? Može info u inbox ako se ne dijeli javno. Jel se može prijevremeno obnovit članstvo? Meni ističe na ljeto...
  • Klenx
    4.1k
    Ok, greška je. Al gdje mogu vidit kako doć do nekog od naših povjerenika? Može info u inbox ako se ne dijeli javno. Jel se može prijevremeno obnovit članstvo? Meni ističe na ljeto...criticus

    Navodno da se može prijevremeno obnoviti članstvo.
    Samo ne znam da li vrijedi članarina onda do istog datuma ili godinu dana nakon datuma obnove.

    Učlani se u BBB shopu i siguran si da je otišlo na pravu stranu.
  • BlueVelvet
    336
    Može se i prijevremeno obnoviti, a ond a vrijedi do istog datuma kojeg je obnovljena sljedeće godine.

    Možeš u shopu bbb.

    Za online bi bilo najbolje da se Popcorn javi.
  • deda
    27.9k
    Članarina vrijedi godinu dana. Npr. Ako ističe u rujnu, a ti se sad ponovo učlaniš vrijedit će do 3/2024.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Moze li se nesto pravno odraditi nakon ove snimke i dokaza sto lopov zeli uciniti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.