• Jurki
    8.5k
    Decki nemojte me trolat al ja nisam zadovoljan.. mater im jebem trebalo im je 10 komada utrpati
  • seljak86
    2.3k
    Meni je isto žao što nije bilo 7-8:0. Bili su stvarno zreli tovari za to.
  • dotepenec
    98


    Slažem se , bili su zreli za sedmicu :rofl:

    Oduševljen danas sjeverom. Najviše su me oduševili nasi navijači koji su stigli iz daleka. Neki su me bas fascinirali koliko su putovali! Svaka im čast!

    Nismo svjesni koliko je velik dinamo naš. Još kada se pročisti sve u upravi i klub krene zdravije disati, a Zagreb se probudi. Uh, naježim se pri samoj pomisli, a ne spominjući novi stadion uopće
  • Keyser Soze
    8.1k
    Na predictoru sam imao 9:0 i Ademi tako da nisam zadovoljan sa samo 4:0...

    Zajebavam se, top utakmica i baš se vidjelo da smo nabrijani do kraja. Svi su se borili, ovi nisu znali di su i ova utakmica je pokazala pravi omjer snaga između nas i njih.

    Odlično navijanje, koreografija, a posebno mi je drago za grudanje njihovih provokatora koji su opet pokazali da su im bitnije neke druge stvari od terena tako da bravo sjever i zapad!

    Za kraj, dokaz da NISMO ISTI je Dinamovo gostoprimstvo za njihove navijače koji su ostali na stadionu, sumnjam da bi oni nama ponudili hranu i piće, prije bi htjeli gledat da se patimo.

    Bravo Dinamo, bravo navijači, titula je naša!
  • SAS1987
    13.3k
    Za kraj, dokaz da NISMO ISTI je Dinamovo gostoprimstvo za njihove navijače koji su ostali na stadionunamodi grebza

    Građanski Zagreb.
  • Nolifer
    6.5k


    Srce puno ko njihova mreža... Laku noć Purgeri... :strong: :cheer:
    Attachment
    dinamo vs hajdk (9M)
  • Captain America
    13.4k
    Dnevnik na Novoj kaže da bi Boysi mogli doć do 20 mjesta u skupštini. Zna netko nešto više?

    Snimili su i jednog mudraca pod zapadom koji je reko da je tovar i da nije zadovoljan rezultatom.
  • seljak86
    2.3k
    Zaboravit ovaj limački trening i koncentrirati se na kup. Puno ozbiljnija tekma nas čeka u srijedu.
  • blackbully
    4.4k
    Nakon Osijeka i kupa ponovno će im kopat grobove na Poljudu.

    mkcpnqips6wdzfpg.jpg
  • Keyser Soze
    8.1k
    wy8m1lzz2m0awytu.png

    Nije popio sirup prije tekme pa je zato bio nevidljiv :rofl:
  • mniokl
    254
    Livaji su na pluvremenu navodno davali kisik,pretrco je 1,3 kilometra.Preforsiro se baja.
  • Patak
    2.2k
    Malo se spominje Čačke. Uspio je odvojiti igrače (i sebe) od previranja u upravi, posložio je momčad uz najsiromašniji prijelazni rok ikad i manje više osigurao naslov. I još je sjedio između dviju struja na sprovodu Ćiri. Svaka čast!
  • Taćini Serhio
    281
    KTC na onom videu slavlja izgleda kao da je prisiljen tu da bude, nekako mi je žao bez obzira na rukomet i svakojake kikseve, ipak je u nekim ključnim utakmicama bio jedan od najboljih :meh:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.