• reziser
    6.4k
    ako se sudac nalazi na listi sudaca 1 lige, onda mora moći odsuditi svaku utakmicu, to je sva nauka.

u ovoj tekmi jednostavno nije imao sreće, 0: 2 par minuta do kraja -lagana tekma...pobjeda gosta

a onda...sudi penal...VAR (čudoesni savršeni VAR :vomit: ) se ni ne oglašava....i događa se penal, takav kakav je...(nakon svih tih pritisaka medija, politike -bi ga skoro svaki sudac dosudio) par minuta do kraja, penal ako zabiju neće promijeniti bodovno stanje, i on ga sudi...

druga nesreća, je opet jedna jako dvojbena situacija s drugim penalom gdje ga opet taj čudesni VAR (uopće se NIJE trebao oglasiti) gura u velike probleme gdje mora odlučiti za Hajduk ili kontra hajduka, i naravno odlučuje za penal....

jednostavno nije imao sreće, a ni muda....

5.5k
    Ali to je Nikola kalinic. U očima onih idiota dolje svetac koji je mamicevoj repki u Rusiji pokazao srednji prst. Svetac koji u hajduku igra za kikiriki a mogao je uzeti 10 miliona u kini. Svetac koji da nije zbog dinama i onog igrača vilareala sad imao jedno 50 golova na koncu jer je uz livaju najbolji igrač lige..
  • BBBaranja
    1.9k
    Znam da Bel dolazi iz obitelji koja navija za ajduka,e sad oce li im bit od pomoci vidjet cemo..
  • Krizy
    36.4k
    U zadnjih deset kalendarskih godina (veljača 2013.), na Poljudu su se odigrale 22 utakmice.

Hajduk 4 - 6 - 12 Rijeka
    Gol razlika 27-40

Kakav odgovor Rijeke :lol: :clap:
  • Mali Zeus
    9.7k

kakvo pedersko simuliranje i sudac za to da penal. Majko mila.
  • NORTE
    9.3k
    Oluja sa sjevera trenutno na yammatu :zip:maddaddam
    Tovarska himna? Na zagrebačkom radiju? Pivaj!

718
    Službeno hns o 1.jedanestercu,za 2. je rekao nepostojeći...
    Znači sudac sudi po svom var ne treba pa što je uveden var nego radi ovakvih situacija.
    "Sapliće" s leđa,ovaj nogu ubacio u njegovu putanju.
    Banda lopovska!
    Kriminalci u klubovima,ali ovi su još opasniji!
  • blackbully
    4.4k

Sudačka komisija:

90. +2 minuta: Incident u kaznenom prostoru HNK Rijeke nije prekršaj prema pravilima nogometne igre. Sudac u terenu za igru ispravno je procijenio duel dvojice igrača za loptu. Nažalost, nakon intervencije VAR suca i OFR pregleda snimke, promijenio je svoju odluku i dosudio kazneni udarac. Kontakt između braniča i napadača razmatra se kao posljedica borbe za loptu i vrlo je laganog intenziteta. KNS HNS-a ovaj izazov ne smatra dostatnim za dodjelu kaznenog udarca. KNS HNS-a intervenciju VAR suca, koja inicira dosuđivanje kaznenog udarca, smatra neispravnom, neutemeljenom u pravilima nogometne igre i smjernicama KNS-a.
  • Jurki
    8.7k
    Cosa Nostra i kalabrijska mafija su za ove pickin dim.

#prgavafamilija
  • reziser
    6.4k

Podsjetimo, sudački ekspert HRT-a Marijo Strahonja rekao je da prvog penala nije bilo, a suprotno komisiji istaknuo je da se VAR trebao javiti kod duela Galešića i Livaje.