• Mlađi referent
    10.7k


    Onda kažeš “nije trebalo stavit Čulinu jer ove dole vodi agresivna i primitivna rulja ” ili “nije trebalo stavit Čulinu jer je već zakinuo Hajduk“. Pa tovarima će vodeći se tom logikom još malo jedino moći sudit Strukan jer je jedini oko kojeg nisu napravili hajku, mada bi i oko njega da im uopće može sudit. Bio bi tajni agent purgera čije je roditelje Mamić poslao 60ih da naprave Duju i da on zakine velikog Hajduka u pohodu na titulu

    Upravo je guranje u vatru najbolji način da od nekoga napraviš nečim. Fore o tome da bi ga trebalo stavit kad Hajduk bude u boljoj formi i ima tečniju igru su jednostavno glupe.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Dobar primjer imamo u ozbiljnim ligama

    Hoće li Taylor i dalje svako malo sudit Chelseaju unatoč kmečanju navijača? Hoće.
    Lahoz Barceloni? Hoće.
    Dean Arsenalu? Hoće.

    Upravo kako i treba. Ovi dalje slobodno mogu kmečat, ali na delegiranje to nikad ne smije imat nikakav utjecaj.
  • Nino Bule
    11.5k
    Dobro delegiranje culine 2 kola nakon koprivnice je ludilo i razlog zbog kojeg je i doslo do kriminalnog suđenja u korist hajduka, odma smo to najavljivali da ide kompenzacija i dogodilo se. Strahonja 1000% u pravu da se trebalo pricekat malo vise.
  • Mlađi referent
    10.7k


    To kolo je odigrano prije više od 2 mjeseca, ajde ok, ako i kasnije, ali nikako dok igra Hajduka ne bude tečnija ne može bit odgovor.

    Razlog zašto je došlo do grešaka je što je Čulina samo jedan u nizu užasnih naših sudaca koji se ne zna nosit s pritiskom, a ponašanje i ulizivanje ljudi koji i imaju nekakvo značenje na tom polju samo pridonosi da liga nastavlja bit taoc magaradi i da se taj pritisak povećava na svakog tko treba uć u bilo kakav posao s njima.
  • deda
    28.1k
    Duje Strukan ima sreću da im ne sudi. Vjerojatno bi i on dobio svoju porciju.
  • Mlađi referent
    10.7k
    U to naravno treba uvrstit i sve ljude na poziciji moći koji propuštaju sankcionirat “DEJA VU” tipove objava.

    U svim sportovima i svim ligama se već godinama radi na tom da se bilo kakvi pokušaji šikaniranja i stavljanja sudaca pod pritisak svedu na minimum. Osim kod nas
  • Neki tip
    19.4k
    Upravo je guranje u vatru najbolji način da od nekoga napraviš nečim. Fore o tome da bi ga trebalo stavit kad Hajduk bude u boljoj formi i ima tečniju igru su jednostavno glupe.Mlađi referent

    Slažem se da je guranje u vatru ili izvan zone komfora kako sam napisao - dobar način da nekoga izgradiš. Ali u vatri se i izgori.. pa ga zato primjereno opremiš prije toga.

    Slažem se i da se Strahonja dosta nespretno izrazio, no mislim da mu namjere nisu bile pogrešne. Hoću reći da sam iz izrečenoga vidio isključivo namjeru zaštite konkretnog suca i postepenog privikavanja na vatru, a ne guranje direktno u nju. Iliti, kako je i rekao, s njime su mogli/trebali još malo pričekati.
  • Nino Bule
    11.5k

    Glavni razlog greske culine je svakako sto je uzasan, poanta je da tu postoji jos dodatni element utakmice u koprivnici di se pokusalo nokautirat kolegu, repovi zbog odluka, itd. Svjesno ili vjerovatnije nesvjesno on citavu utakmicu tri puta razmislja kako ce nesto dosudit zbog pritiska koji je veci sto je delegiran vremenski blize tom incidentu. O ovome nema rasprave i to je strahonjina poanta, ja mislim da kod delegiranja takve stvari treba uzet u obzir.
  • marcio amoroso
    32.5k
    U sportskim anketa tko je kriv za stanje u ajduku.
    Za sad više od polovice krivi lukšu.
    og1986

    Jel suđenje jedan od odgovora?
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako se Čulina želi napraviti pravim sucem, treba ga gurnuti u vatru. Ovake utakmice se čine idealne, postoji pritisak ali situacija na tablici nije takva da bi eventualna greška odlučila prvenstvo. Ovako jest pogriješio ali bez posljedica.
  • maddaddam
    2.9k
    Oluja sa sjevera trenutno na yammatu :zip:
  • blackbully
    4.4k
    Čekamo jedan "deja vu" sutra tokom dana :wink:

    o2og2n0ignxvkwre.jpg
  • BBB Sibenik
    4k
    “Šibenik se ne prestaje pojačavati. Klub je dogovorio dolazak Ikera Poza (22), mladog korektora veznog reda koji stiže iz mlade momčadi Manchester Cityja.
    Pozo je prije godinu dana stigao na Rujevicu, pričalo se kao veliko pojačanje. Međutim, brzo se i teško ozlijedio i nakon toga vratio u Manchester, ali je u tih tjedan dana treninga ostavio sjajan dojam na tadašnjeg trenera Gorana Tomića, koji je u njemu odmah vidio igrača za udarnu postavu Rijeke.

    Pozo je u međuvremenu liječio ozljedu, kažu da je sada potpuno zdrav, a oni koji ga bolje poznaju kažu da vrlo brzo može postati jedan od glavnih igrača Šibenika, jer igračku klasu neupitno posjeduje. “

    Inače dolazi iz portfelja Andya Bare
  • Jurki
    8.8k
    znaci treba igrati na kladionici da bu penala u Varazdinu i pobjedu tovarije..prgava familija se dobro osigurala s Belom
  • plavi72
    720
    Strahonja me razočarao kod 2.kaznenog,ono ne može biti suđeno.
    Trebalo se pričekati lijepo vrijeme pa da sudi...
    Gori sam ja što ga gledam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.