• Jurki
    8.8k
    Droljivari i ostali novinari tuguju jer vise ne mogu prodat ni jednog naseg vaznog igraca.
  • flexXy
    1.9k

    Vise se ne govori o prodaji igraca, vec pisu o ustedi na placama.
  • Zagi
    5.2k
    Kad smo već kod plaća, fino smo mi to skresali u odnosu na onaj famozni proračun od 60m eura.
    Baš me zanima fin izvještaj.
  • Orc123
    5.2k
    I kaj mislite koliki nam bude proracun na kraju godine? Manji od 420 mil kuna nece biti...opet, na koju foru? To samo oni znaju
  • Klenx
    4.1k
    Pa samo u 2022.smo platili minimalno 7 milja eura odšteta (Ljubičić, Šutalo), a ne znam u koju godinu i Bočkaj ulazi
  • Orc123
    5.2k
    Govorimo o 2023.g.
  • deda
    28.2k
    Duga je godina, ali kad uzmemo u obzir da je Čačke u zadnjih 6 mjeseci raskinuo Horkaša, Josipovića, Čavlinu, Dilavera, Kima l, Kima ll, Burtona, Julardžiju, Crnca, Krizmanića, Điru, Duvnjaka samo na ovih 12 je uštedio sigurno 2 milje za ovu godinu.
  • Nino Bule
    11.6k
    I smanjen je kadar prve momcadi posudbama onih na koje se ne racuna trenutno, neki dio place sigurno rijeka, maribor i lokomotiva preuzimaju kod jurica, marina, tolica, kulenovica.
  • xavier
    11.1k
    Duga je godina, ali kad uzmemo u obzir da je Čačke u zadnjih 6 mjeseci raskinuo Horkaša, Josipovića, Čavlinu, Dilavera, Kima l, Kima ll, Burtona, Julardžiju, Crnca, Krizmanića, Điru, Duvnjaka samo na ovih 12 je uštedio sigurno 2 milje za ovu godinu.deda

    Kad raskidaš ugovor s igračem kojeg više ne želiš, obično mu moraš isplatiti određeni dio ugovora. Često pola ugovora ili jednu sezonu.
  • deda
    28.2k
    Je, ali dobar dio ovih igrača je velim raskinut još prošlog ljeta.
  • Armagedon13
    958
    Neki,Čavlina,Duvnjak sigurno imaju klauzulu prvokupa
  • deda
    28.2k
    Vjerujem da je tako
  • xavier
    11.1k
    Stalno se piše o Belji, ali ja nikako ne mogu shvatiti tu ideju.

    Igramo, kao i većina momčadi danas, s jednim napadačem, a imamo Petkovića i Drmića. Znači dva prilično skupa i ponajbolja napadača u ligi.

    Čovjek bi rekao da već to nije najidealnije. No dovođenje još jednog bilo bi van pameti.

    Sad će neki reći da se mislilo prodati Petkovića, ali on ima takvu kombinaciju vrlina, mana i želja da mislim kako ne postoji kupac koji bi pristao platiti primjerenu odštetu, odgovarajuću plaću te da bi Bruno bio zainteresiran za preseljenje tamo.
  • dinamo vitez
    214
    Beljo je po ovome što sam vidio klasa iznad Petkovića i Drmića. Čini mi se boljim i od Šimića i ostalih mladih napadača, treba mu samo malo vremena, mada mislim da ni u ovom trenutku on ne bi bio 'čistač kopački' starijima, već ravnopravan konkurent ovima.

    Kad ga dovedeš, onda gledaš što sa starijima. Na kraju krajeva, sad krila i nemaš pa je lakše prebaciti u nekih 4-4-2 sa njima trojicom i Emrelijem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.