• The Undertaker
    3.9k
    Kampanja Fair play je, bez obzira na skrivene namjere, sasvim u redu. I navijači mogu organizirati svoju kampanju npr. svaka domaća utakmica bez osuđenih osoba u klubu, 100 navijača dobrovoljno daje krv, a za međunarodne utakmice 200 ili nešto slično.
    Za klub win-win.
  • SAS1987
    13.2k
    to bi bila prejebena akcija koja bi sigurno bila dobro medijsko popracena.
  • 000
    941
    Mislim da bi nam popili krv :cool: Inače izvrstan odgovor na “akciju”.
  • BluePhone67
    3.1k
    h1zkh42mybtgd0ck.jpg
    jb73to23taycrq7p.jpg

    Sn 21.07.2019
  • Goran
    80
    Nezgodno ovo sa Zagorcem, baš u nezgodno mjesto, jasno da čuvaju Livakovića u klubu koliko mogu, dok Francuzi imaju strpljenja.
    Ne znam da li razmišljaju o vraćanju Čondrića, meni se sviđalo kak je branil prošle godine, one kikseve pripisujem obrani Istre ;-), da malo uletava umjesto Zagorca dobro bi ga se prodalo iz Dinama, dok se Horkaš pomalo kali, valjda sportski direktor stigne razmišljati o tome :razz:
  • Mr Anderson
    5.2k
    Ma kakav Čondrić. Bolji je Zagorac, pa i Horkaš. Bolji bi bio i Grbić, makar koliko sam čuo on i obitelj su mu imali velikih problema jer je otišao u Loksu, tko zna kaj bi bilo da ode u Dinamo.
  • Kwedi
    3.8k
    Grbić preko agenata čeka transfer u Španjolsku
  • Eduardo
    17.1k
    Kampanja Fair play je, bez obzira na skrivene namjere, sasvim u redu. I navijači mogu organizirati svoju kampanju npr. svaka domaća utakmica bez osuđenih osoba u klubu, 100 navijača dobrovoljno daje krv, a za međunarodne utakmice 200 ili nešto slično.
    Za klub win-win.
    The Undertaker

    E, to bi bio odgovor :up: pošalji to Boysima u njihov dio foruma
  • BluePhone67
    3.1k
    9bsrkstt4sxypors.jpg
    z6dt5owb30os9qd8.jpg

    Sn 22.07.2019
  • Hipo
    406
    Pazi ti to liga prvaka se napad s leškom hahahha.

    Perić nas prvi dosao pozdravit na jug.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Pa ak ne može Lešković odigrat protiv tih Gruzijaca onda koji k.... će uopće u klubu? Mene najviše brine postavljanje zaleđa kad igraju Perić i Lešković. Nisu uigrani, a tu je Perić taj koji najčešće kasni. Nadam se da će Bjelica to riješiti na način da više igraju na sigurnom
  • Guinness
    1.9k
    Perić nas prvi dosao pozdravit na jug.Hipo

    Prvi je došao Petković koliko se sjećam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.