• reziser
    6.2k

    ja nisam u zg :P
    živjela online izdanja :)
    kaj je hajduk ispao? :yum:
  • Sporko
    5
    Jutro

    Gledao sam preko online shopa u vezi novih dinamovih dresova i domaci plavi ima samo u malim velicinama i nista u M i L a harambasa Blaz NECE da nazove i provjeri dali imaju u prodavaonicama dresove pa ima li koja dobra dusa da provjeri imaju li dresove u ducanu da bezveze nedolazim i gubim vrijeme
  • Jaki
    100
    Nevjerojatan podatak da toliko nismo izgubili u gostima i europi bravo ekipa na pocetku mozemo biti zadovoljni 3 tekme nismo primili sad 4 idemo po taj rekord a igramo sa drugim stoperima inace ja sam najvise zadovoljan obranom pa prosle sezone smo primili uvjerljivo najmanje golova nema vise onih dinamovskih golova primljenih obrana je zbilja na vrhunskoj razini a ne kaze se bezveze da je obrana kljuc svega jos dok se vrate Katarina i Dilaver i Moubandje lijevo spremni smo za lp.
  • SAS1987
    13.3k
    Obrana je jaka i zbog kvalitete igraca ali jos vise zbog jako defenzivne taktike. Mi u Evropi uvjek trebamo imati tri defenzivna bloka (napad, veza, obrana) i igrati na rezultat, jer uvjek če se storiti neka kontra ili polukontra iz koje se može postici pogodak.

    Jedino me boli srce i duša da Majer ne dobije pravu priliku. Ali vjerujem da Bjelica zna kaj radi.
  • Majki2111
    2.6k
    Ne znam kaj ekipa vidi u Majeru
  • Nino Bule
    11.3k
    U zadnjoj sezoni u lokomotivi imao 11 golova i 10 asistencija(ako se dobro sjecam) u momcadi koja je malo davala ali i malo primala. Ono malo sto je poslije ozljede odigrao u dinamu bio je dobar, npr u pobjedi protiv osijeka 3 0 ga je bilo svugdje po terenu. Zasluzio je dobit ozbiljne minute pa ako nije za dinamo nije, ali trenutno jednostavno nije dobio dovoljno vremena
  • Mr Anderson
    5.3k
    Od svih igrača koji su tu u krugu 18-20 igrača dobio je najmanje šansi. Ne mogu shvatiti da Kadzior dobija prednost na njegovoj poziciji.
  • Krizy
    35.5k
    Dinamo skoro 8 godina nije izgubio kvalifikacijsku utakmicu u gostima i pritom ostvario skor 15-6-0 uz gol razliku 40-13
  • Hipo
    406
    Ne mogu shvatiti da Kadzior dobija prednost na njegovoj poziciji.Mr Anderson

    Kadzior je jedan od najopasnijih igraca dinama!

    Majer je za njega mala beba.
    2 žuta u 5 minuta puno govore.

    Nemam ništa protiv majera, ali kadzior je dokazani igrač u dinamovom dresu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Daj, poštedi me, molim te. Kakav Kadzior.
  • The Undertaker
    4k
    Kadzior ima 27 godina i za njega se zna što može. Dobar HNL igrač i ništa više od toga. O Majeru se, osim da je potencijal, još uvijek ne zna puno. Može biti Ćorić a može i Olmo. Za sada naginje ovom prvom.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Razlika je da se Ćorića maksimalno guralo i forsiralo i htjelo se od njega umjetno napraviti nekakav klupski projekt a on tome nije bio dorastao. I razlika je da je Ćorićev tata (kojeg btw znam) potpisao neke papire, a Majerova mama nije.
  • deda
    27.6k
    Majer će dobiti priliku, nadajmo se kako će ju bolje iskoristit nego protiv Rijeke
  • El Capitan
    74
    Ne možeš to znati Deda. Ovo što se sada događa nema veze sa logikom. Ako Olmo odlazi, a odlazi 100%, bilo bi logično da se u njegovoj odsutnosti uzgaja nova 10-ka. Umjesto toga se na tu poziciju gura Kondor koji je meni prilično zahvalan igrač ali i dalje čisto krilo, nema on kaj raditi u sredini.

    Jedina logika mi je ili da se ogriješio o ugovor (što bi već procurilo) ili je stvar zbilja toliko jednostavna da ga drže u zlatnom kavezu jer mama nije htjela potpisati ugovor sa Mamićima? Ja mislim da je ovo drugo.
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da ne razumijem taj "fetiš" na Majera. Dečko je talentiran, ali zašto su svi uvjereni da mora imati mjesto u Bjeličinom sastavu?

    Da se razumijemo, ne kažem ja da ne treba igrati, ali ne razumijem zašto su svi uvjereni da treba i da njegovo neigranje ima veze samo s mutnim poslovima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.