• marcio amoroso
    32.2k
    Šta se tresete, ima Vrbančić :grin:

    Zezam se. Ja iskreno vjerojatno nikada u životu nisam bio ravnodušniji što se tiče prelaznog roka. Mi smo dovoljno jaki i dovoljno dobro pokriveni da nam ne treba nitko i da čak još uvijek imamo previše igrača.

    Druge stvari me brinu puno više, a to je ova situacija u klubu. Uvjeren sam da Orša ne bi išao da nije krenula ova psihijatrija u klubu, a još sam uvjereniji da kapetan ne bi ni pomišljao na odlazak.


    Ovaj Dinamo ovog puta spasiti možemo samo mi. Moramo biti brojni i mora se čuti naš glas. Kada se naš glas čuje i kada postignemo brojnost sve će se drugo riješiti samo od sebe.

    Orša ili Ademi su u ovom trenutku nažalost manje bitni.
  • maddaddam
    2.9k
    Marko Djira ceka k'o zapeta puska!

    Btw, kae sa njim?
  • deda
    27.9k
    Luka Pršlja (2004), golman juniora, potpisao za Zrinjski na 3,5 godine.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Neznamo kakva je situacija u svlačionici ali nitko lud neće prodati 5 kapitalca u jednom transfer roku, neće ni 3.

    Jedini razlog za rasprodaju je da ti kapitalci sami kažu da ne žele više bit ovdje dok je ovakva situacija.
    A ako žele sami ići, sretan im put.

    Dovest tri igrača koji će omogućiti (pomoci) naslov jer imamo i prednost i bolji kadar bez tri kapitalca.

    Ipak, onaj orsin pogled u tunelu sad za vikend je možda više značio neg ista jer sad neki vide da jedan orsic je 20 i neki igrač u jebenom southamptonu i ko za vraga počeli pobjeđivati bez njega. Kapitalca u dinamu imaju dobru plaću i sumnjam da žele svoje najbolje godine provjeriti na klupi u ligama petice jer osim livakovica nitko tu nije top klasa.
  • Zagi
    5k
    Maro Katinić posudba do kraja sezone u NK Bravo.
  • Mlađi referent
    10.5k
    https://todofichajes.com/livakovic-depende-de-danjuma/amp/

    Mogla bi ovo bit depresija od prijelaznog roka :sweat:
  • Klenx
    4.1k
    Vraćamo se u 2000.godinu.
    Nakon velike generacije i uspješnih rezultata rasprodati će se sve što vrijedi.
    Na papiru ćemo biti puni ko brod, u stvarnosti će frakcije sve te pare posisati.

    Od odlične momčadi koja je harala Europom i trebala nadogradnju da napravi još jedan veći iskorak ostati će Emreli, Špikić, Perić i Bulat.

    Mogli bi tovari biti prvaci ako se uozbilje.
  • Olmic
    2.7k
    Odlazak Livija i Ademija ne vidim kao problem. Zamjenu za Livija imamo, a za Ademija bi sigurno doveli. Sto se tice vodstva u svlacionici odmah kapetansku traku bi dao Petku, novi ugovor takoder. Kao ostale vode Rile,Misic i Zagi. Takoder svima novi ugovori
  • marcio amoroso
    32.2k

    Jel ti zamjena za Livakovića Zagorac?
  • Zagi
    5k
    Petku kapetansku traku?
    Lik se vuće po terenu 2 sezone i nakon jedne dobre polusezone prije SPa nagraditi ga kapetanskom vrpcom? Kakav je to primjer drugima?
  • Captain America
    13.7k
    Novi kapetan treba biti Josip Mišić. Gospodin, lider i ponajprije igračina koji će ovdje biti još 3, 4 godine.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Kad kažem ‘depresija’ prvenstveno mislim jer bi se mogao dogodit egzodus igrača koji imaju posebno mjesto u povijesti kluba i koji su vratili tračak one emocije koja se s godinama negdje zagubila.

    A i da se ne lažemo, imamo zamjenu i za Oršića i Livakovića, ali čisto u teoriji i nekog tko će to mjesto popunit. Kvalitetom zamjene nisu ni blizu te razine premda vjerujem da bi se HNL svejedno trebao izgurat ako se tovari baš ne pojačaju.

    Ademija vjerujem da kvalitetom i možemo nadoknadit, ali Ademi je Ademi
  • Zagi
    5k
    Novi kapetan treba biti Josip Mišić.Captain America
    Apsolutno se slažem.
  • marcio amoroso
    32.2k

    A zašto onda Zagorcu kojemu ugovor ističe za godinu i pol i koji ce tada imati preko 37 godina novi ugovor?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.