• The Undertaker
    4.4k
    Nisam rekao da je to pametno nego da će tako biti.
  • xyz
    840


    Situacija nije bajna, ali nije ni sve crno. Uprava je sada takva kakva jest. Jesu ljigavci, mutikaše, poltroni itd., ali nisu nesposobni. Prošao sam dosta po Europi i svi su puni riječi hvale za Dinamo. Nikad se neće poklopiti da je sve savršeno. I kad bude novi stadion i kad bude nova uprava, uvijek će biti nešto što može bolje.
  • Ali
    2k

    Bravo, potpisujem 100%
    Novinari odradjuju prlhav posao, PR sluzbe.
    Ogavni su mi u poslu ljudi koji za sebe misle da su bogom dani i da bez njih nebi bilo nista i da nakon njih potop. A takvih se nakupilo u upravi ohohoh...
    Pa niste vi klub, vi ste prolazni, samo klub ostaje. Nisu ga ni SKH sa blazevicem, ni sajberi, ni sojici, ni canjuga, ni mamici, ni antolici stvorili a ni ugasili, vi cete svi proci a Dinamo ostaje i njegovi navijaci, makar nas 100 dolazilo na utakmice !
  • Orc123
    5.7k

    To bi bilo samoubojstvo za sve nase ambicije, kako europske pa tako i za HNL. Ne mozes prodati najboljeg igraca i onda ne dovest zamjenu, tj. Uloziti zaj novac u daljnje osnazivanje momcadi. U krajnjem slucaju ako ga prodaju duguju to njemu i navijacima. Kakva ebena sirina. Em nam fali vezni, em bek, em krilo i sad ako ode orša i da ne dovedu barem 2 igraca onda je to cisto pranje love. Ako to uloze u pojacanja bar ce se znati gdje su pare iako u nasem slucaju ni to nije sigurno jer mozemo ocekivati samo neki transfer iz hr ili bih
  • Orc123
    5.7k
    Inace dobio sam info da je sve rijeseno u vezi Orse nazalost....steta
  • Jaro
    5.9k
    Bez lazne patetike, Orsic u Southampton je meni u razini Biuka u LA...
  • Yery
    72
    Upravo mi je laknulo znaci sigurno ne ide
  • Orc123
    5.7k

    Ok. Nadajmo se zajedno da je info kriva....
  • marcio amoroso
    33.5k

    Iskreno nema šanse da neki Liverpool ili United razmišljaju o njemu. Orša ima 30 godina. Da ima 20 bila bi skroz druga priča, ali isto tako da je ovako igrao sa 20 nema šanse da bi svoje najbolje godine dao Dinamu.

    U ovoj situaciji je ovo logičan scenarij.
  • Orc123
    5.7k
    Da Orša ima 22-25g...otisao bi za 20-30 mil eura.....
  • Mlađi referent
    11.3k
    Moguće lako da je Laszlo onda zamjena za Oršu
  • Ludovic IX
    5.9k
    Da su naši imalo kreativni, dogovorili bi posudbu sa obveznom otkupa u slučaju ostanka u ligi. Ako ispadne, da se orsa vraća..on bi dobio polisezonu u PL a mi nadam se , najveće pojačanje na ljeto. A valjda bi mogli bez njega zadržat 9 bodova prednosti
  • Yery
    72
    Ne vjerujem on je vezni igrac nije krilo
  • Orc123
    5.7k
    Laslo nije krilo, i neovisno o orši on nam treba u vezi....da se mene pita Grull iz Rapida bi bio koliko toliko realna zamjena iako za Orsica nema dostojne zamjene, bar ne dostupne nama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions