• miro
    3.3k
    znam da je offtopic, ali meni nikako ne ide u glavu da će grad potrošit 150 milijuna kuna za obnovu Doma sportova
  • Logistika
    1.1k
    lga3izfx9rdq80sc.jpg
    S obzirom da za Maksimiru često spominju problem parkinga,mislim da bi ovako nešto bilo ok rjesenje...ovaj podignuti dio oko stadiona...ispod parking,a gore možeš imati fan zonu štandove i ostalo...nisam inžinjer neki,ali mislim da bi bilo praktično ako bi se moglo tako nešto
  • The Undertaker
    4.3k
    Parking u Maksimiru stvarno nije problem. Ja sam prošlu utakmicu protiv Chelsea parkirao u garaži na Rebru i bila je prazna. Do stadiona je 10ak minuta hoda.
  • Logistika
    1.1k
    nekako,kad gledam lige petice,dojma sam da svaki grad ima svoju publiku...npr engleski stadioni kakvi su,nije imni bitno ima nema parking,kad im većina ljudi dolazi iz grada,undergroundom...Dinamo kad igra europu npr,dojma sam da je pola stadiona izvan zg...pa se radi o cistoj praktičnosti...nakon par sati vozanja iz Hercegovina npr,mislim da bi ljudi radije dolje stavili auto,i gore na pivo,nego 10 minuta hodali od rebra ahhahaha...nije problem ni korteo sa trga naravno,ali kakvi su ljudi danas deset minuta hoda je puno,ne daj bože još da je uzbrdo nizbrdo hahaha
  • The Undertaker
    4.3k
    Pa nisu ni stanice podzemne željeznice na samom stadionu. Uvijek imaš nešto hoda od njih do stadiona. Ako je neki stadion prometno povezan, onda je to Maksimir. Široke ceste sa tri strane, vlak, tramvaj sa dvije strane, tri podzemne garaže u dosegu hoda, dosta parking mjesta u ulicama uokolo...Najveći problem je prometna gužva ako je utakmica radnim danom u ranijem terminu.
  • Logistika
    1.1k
    A ne znam bas...undergroundom ti si na dva kraja londona za 20 minuta...u Zagrebu tramvajem iz NZG treba pofajn do maksimira...sad uzmi veličinu grada. Ali opet se vracas na to,da je potpuno drugačije kad na Chelsea dolaze ljudi iz grada,drito od ručka,i za 15 min prođe kroz grad od 10+ mil stanovnika...a drugačije kad ti na stadion dolaze ljudi iz cijele hr i europe...ne turisti koji na tekmu dolaze iz hotela nego nakon 300+ kilometara,na tekmu i kući...znam po sebi kako je znalo biti,onaj koji nas vozi ostabi nas kod stadiona,onda se pojavi nakon 45 minuta vozanja,potrage,i jos smo morali gorive dotočit hahahahaha... Po meni sve to nekako daje draž,doživljaj tekme,da si oko stadiona,oko kluba,da su ljudi sto više zajedno i u druženju...ali da,nije bas da se nema ni gdje,ali znalo je biti zujanja i potrage ahhahaha...jbg nekako ,ok da je povezano sve,ali đaba kad je cijeli promet gore,u guzva je da se useres...zamisljam neki paralelni svemir da se sp igra u hr...koji bi to kolaps bio za vrijeme utakmice u zg u 16 sati ahahahha
  • Stojke
    48
    Ekipa, zbiva li se šta sa stadionom? Svjetsko prvenstvo, pa advent i praznici,pauza koja nas udalji od terena a odgovornima posluzi kao idealno za odmor i predah oko te teme, tako da na kraju odu 3,4 mjeseca u vjetar
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Parking u Maksimiru stvarno nije problem. Ja sam prošlu utakmicu protiv Chelsea parkirao u garaži na Rebru i bila je prazna. Do stadiona je 10ak minuta hoda.The Undertaker

    to je praktički definicija problema nedostatka parkinga...
  • SAS1987
    13.7k
    Ekipa, zbiva li se šta sa stadionomStojke

    Najprije nam kazi ak želiš informativan ili sarkastican odgovor :smile:
  • Infinity
    15.3k
    FIFA i Katar poklanjaju Stadion 974 nakon prvenstva. Dobit ce ga jedna clanica FIFA-e. 211 clanica su medju mogucim sretnim dobitnicima, tj. 210 bez Katra. To je 0.48% sanse da cemo dobiti stadion. U zadnjih 20 godina nikad blize nismo bili novom stadionu.
  • Logistika
    1.1k
    Bome dobar zaključak ahahahahahah
  • Infinity
    15.3k
    Vidio sam vec na par mjesta. Tu su vijest prosili kosovari, jer su najavili da ce sami traziti stadion. Ako nitko drugi ne bude trazio vjerojatno ce im ga dati. Sto bi ga poklanjali nekome tko ne trazi.

    Ima mi sve to i smisla. Katar je priznao Kosovo i sigurno da bi rado pogurali islamsku zemlju u Europi. Ne bih se iznenadio da im plate transport i montazu.

    Isto tako sam vidio da ce stadion zavrsiti u Urugvaju, ali je to lazna vijest. Navodi se da ce biti koristen za SP 2030., a to nema smisla s obzirom da domacin tog prvenstva jos nije izabran.
  • SAS1987
    13.7k
    Možda bismo mogli u zamjenu za stadion ponuditi Vlatku i Amru.
  • xavier
    11.2k


    Mlađe oni traže, što će im njih dvije? :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.