• pencilneck
    652
    2 remija ili pobjeda i poraz bilo je sve što nam je trebalo protiv Salzburga da prezimimo. *ebala ga 3 stopera da ga *ebala.
  • Fanboy
    2.2k
    Evo izjave Čačića, kaže mu novinar da je momčad teško izlazila iz zadnje trećine u obrani. On to tako nije vidio, već je problem nastao kada se igra preskakali visokim loptama...
    Znači totalno nerealni pogled. Klasične izjave da je LP bonus, da je Dinamo bio autsajder skupine i slično. Čačić se predao i pred London, četiri boda puna šaka brade njemu osobno.
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj veli Scoria?
  • reziser
    6.4k
    Zanima me podatak, koliko puta je LIVI igrao loptom... Koliko puta su mu vratili...
  • Casual Lad
    36

    Tebi je jasno kako je takva većina derbi navijača?
    Pretpostavljam da ste mlađi, ali naviknite se. Svugdje u Europi ljudi krenu izlaziti na ovakvim rezultatima, čudi me da nije i više ljudi otišlo.

    Ove fore sa šamarima mi se ne da ni komentirate, pripisujem vrućoj glavi
  • Fanboy
    2.2k


    Da Dinamo nije dobro izgledao taktički i trkački, problem iznošenje lopte prema van, manjak agresivnosti. Čak je rekao da Dinamo ima šanse u Londonu jer će oni igrati u kombiniranom sastavu. Ima više vjere u momčad nego Čačić i igrači po govoru.

    Zaključio da je Dinamo u padu zadnjih nekoliko kola.
  • reziser
    6.4k
    Činjenica je da dinamo igra u visokom ritmu od početka 7 mjeseca... Puno utakmica, pad je bolan
  • Crta
    40
    Jbg, nije išlo...u nekom čudnom vakumu sam trenutno....znam da se neki tu ne slažu, al Čačić sa Salzburgom....krivo sve. Svako dobro ljudi, odmorite se...kad dođem doma, idem pogledat neki horor film da se opustim.
  • Jaro
    5.7k
    Nama je Liga prvaka bonus. Možemo puno toga naučiti, danas su igrali i mladi. To je zalog za budućnost.

    Ma mrs u tri krasna sa zalogom za buducnost...
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni najgora utakmica u zadnjih 5 godina. Baš je neugodno podjetilo na neke stare rane. Sve nakon 2:0 sramota a nisam netko tko se razbacuje tim pojmom. Jednostavno nedovoljno dobro za išta više od zadnjeg mjesta. Vaditi se u Londonu kada izgledaš ovako nije realno.
  • Klenx
    4.1k
    Ne mogu se oteti dojmu da se u ovoj grupi moglo više, a nakon prvog kola i moralo…
  • Švabo86
    66
    slažem se. Usli smo sa 3 totalno neocekivana boda. I znaš da će ti Salzburg bit odlucujuce tekme, i onda tamo padnemo bez ispaljenog metka, a doma ne ide. I ja mislim da se moglo protiv ovog Milana, ali tvrdo, a ne ovako...
  • pencilneck
    652
    Uzeti 1 bod protiv Salzburga koji igra s klincima, a imaš prekaljenu ekipu koju si gradio 5 godina s nepromijenjenom kičmom, je neuspjeh. Ajde da si igrao hrabro svoju igru pa da nisi imao sreće, rekao bih jbg, ali podređivati se takvom protivniku i doma i u gostima sve dok ne primiš gol je ispod razine Dinama. Naravno da će ti onda i gol poništiti zbog centimetarskog zaleđa, nisi ni zaslužio više. Ako ga ne smijene prije zimske stanke, bojim se da bi ovaj mogao ostati i do sljedeće europske sezone jer se HNL konkurencija srozala u kvaliteti i titulu će Dinamo uzeti i sa i bez trenera.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ovo danas je bila takva razlika u energiji, u brzini i u fizičkoj spremi da su oči boljele. Lopta jednostavno ne laže, a ona kaže da ima par lošijih momčadi od nas u LP, ali da nam treba još jako puno da bi bili konkurentni kao ta toliko spominjana Benfica ili kao Salzburg.

    Jednostavno se mora uložiti više u momčad ako se želi više od 4, 5 bodova.

    Ja osobno ću od sada uvijek navijati da igramo EL jer je to liga po mjeri za nas, a razliku u novcu ionako ne uložimo u momčad tako da mi je i sa te strane svejedno.
  • Fanboy
    2.2k
    Čačić priča iste priče kao da se radi o 2012 godini, a ne o 2022 godini.
    Ako je kojim slučajem propustio nešto, Dinamo je u zadnje 4 sezone dva puta osvojio skupine EL, osigurao tri proljeća Europe za redom, umalo u drugoj sezoni Bjelice izborio proljeće u LP.
    Momčad koja je na okupu sad već 5 sezonu, koja je redom dobivala Atalantu, Tottenham, Sevillu, WH, Fener i mnoge druge europske velikane nema šta čekati, prodavanje magle o mladima koji sjede na klupi do 60-te minute je još veća laž jer barem u onim ranijim sezonama su bili u izlogu, pa ajde igrali čitave utakmice. Sada izuzev Baturine svi dobivaju minute na kapaljku, nema plana razvoja, a mnogi su se u njegovom sustavu pogubili. Teško traženje izlika i limitiranja momčadi prema vlastitim dosezima, a Dinamo je od davno prerastao trenera kao što je Čačić.

    Njegov maksimum je ulazak u skupine LP i osvajanje HNL-a, da bolji je od Kopića i Krznara, bez dvojbe. No, za Dinamo i LP treba netko daleko daleko bolji i jači.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.