• Tercel
    369
    Pozdrav. Ima netko na forumu da je iz sela Ždala ili pozna nekoga tko je od dolje? Može inbox, hvala..
  • Majki2111
    2.6k
    Idući tjedan u Tediju u Gardenu je sve na 30% sniženja osim Hot wheelsa i Red Bulla. Ko hoće neka dođe.
  • Eduardo
    17.2k
    Canjuga nam je u problemu. - Sutrašnji Jutarnji.
    1m7rua53h2o7h7vx.jpg
  • Fanboy
    2.1k
    Zanimljiva mi je ta stvar oko Canjuge, znači ime Dinamo nije pasalo 90-ih jer nije bilo dovoljno "hrvatsko" i on je bio glavni Francekov igrač, a onda on 10-ak godina kasnije svom sinu da ime Aleksandar, jel pravo "hrvatsko" ime...
    Šta ti je čovjek od principa...
  • masacusec
    3k
    čovjek od režima. Svojevremeno, u doslovnom smislu riječi, tuđmanovo pseto
  • seljak86
    2.3k
    ftr1nm45cmpvoii9.jpg

    Zar i ovo dopuštamo u našem gradu??
  • db-izbjeglica
    12.6k
    a što bi trebali?
    zagreb je grad sa 800 000 stanovnika, doseljenih od svugdje.

    normalna stvar je da postoje seljačine koje forsiraju običaje iz pripizdina od kud su pobjegli.
    veliki obožavatelji dalmacije, splita iz hajduka...samo ne bi baš tamo htjeli živjeti.

    nema pretjerane razlike između ovoga i gasterbajtera što su nedavno glumili velike hrvatine u beču na utakmici reprezentacije. kao ni muslimana po zapadnoj europi koji kvartove pretvaraju u šerijatske zone....sve je to slično, samo na nekoj drugoj razini.
  • seljak86
    2.3k
    sve mi je to jasno, al ono... ovo je fakat već sprdanje s nama na žešćoj razini. ajd zamisli da se organizira u Splitu Plavu noć. Svima je jasno kak je to završilo.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ajd zamisli da se organizira u Splitu Plavu noć. Svima je jasno kak je to završilo.seljak86

    to je nemoguće jer malo tko iz zagreba/okolice ili od bilo kud u hrvatskoj želi otići živjeti u split.
    tko će iz zagreba otići studirati u split i poslije tamo ostati živjeti? jel itko čuo za takvu jedinku? jednostavno, split je malo veće selo....samim time, tamo se ne može skupiti bilo kakva veća količina ljudi sa takvim interesima.

    tako da za mene ovo uopće nije sprdanje, to je dokaz inferiornosti. naši gasterbajteri u austriji, turci u njemačkoj...svi imaju sličan obrazac ponašanja.

    sprdanje je kad im na simbol grada objesiš dinamov zastavu ili rivu obojiš u plavo, iako tamo (optimistično) živi 10 ljudi koji navijaju za dinamo.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Pa bilu noć imaju u zg svake godine.. njih u zg ima 100× više neg naših u st. Jebiga, vole st ali prvom prilikom bježe u zagreb grad..valjda zbog pjesme "ne baš videl beli zagreb grad"
  • seljak86
    2.3k
    boli me ona stvar kolko ih je u Zagrebu, nemaju to kaj održavat ovdje
  • Jaro
    5.4k
    ta manifestacija se u Zg odrzava od 1965.godine...
  • seljak86
    2.3k
    Ne pratim kaj održavaju jer me boli k, al sam sad vidio da je netko to objavio na forumu.
  • blackbully
    4.4k
    Ovako bi se i naši mirno šetali Bačvicama...
    nk90nxh0vc617oqh.jpg
    wvjz8wgrtt1o3t48.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.