• seljak86
    2.3k
    Danas oko podne krenem autom na faks i kako je u mojoj ulici osnovna škola vidim klince idu doma sa Dinamovim zastavicama i odma spustim prozor i velim "bravo klinci" i viknem "Dinamo" i odgovore mi "Zagreb!". Iako nisam ni blizu roditeljstva, mislim da sam osjetio očinski ponos ili nešto barem slično :smile:
  • Klenx
    4.1k
    Ja sam neki dan isto osjetio ponos.
    Nedjelja rano popodne, biciklom prolazim po kvartu. Ispred jedne zgrade 4-5 klinaca tako 9-10 godina igraju nogomet, tj.više nabijaju loptu u zid i pjevaju “ubij ubij ubij tovara”
  • Logistika
    1.1k
    Citam malo komentare na utakmicu jučer,i sad ušli dinamovci hajdukovci u standard raspravu...i ovi su došli do 1/4 finala lige prvaka ,kad je bilo to 94/95...
    dinamovac komentira:
    Koliko tovara je potrebno da promjeni jednu žarulju?
    Ni jedan,oni se skupe i pričaju kako je lijepo svijetlila prije 25 godina ahahahaha
    Evo prvi puta cujem fol,fino me nasmijao.
  • Tom Hanks
    2.5k
    I to je razlog za ubit se?
  • og1986
    2.9k
    Da, ajmo kriviti žrtvu
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Sigurno nije lijep osjecaj kad ti se cijelo mjesto izruguje, a ti jos mlad i labilan. Ovaj stari smecar ne znam sta je htio postic s videom, globalnu popularnost, lovu, sta?
  • cron1ck
    1.5k

    Vidi se da nikada nisi i nitko koga poznajes, i hvala Bogu da nisi, bio meta cyber bullyinga. Osobno znam slučaj u kojem si je isto jedna djevojka oduzela život zbog nekih slika koje je objavila i ismijavanja, pa prema tome mislim da nitko tko nije doživio tako nešto ne smije reći da nije imao razloga ili još gore braniti ovog čovjeka koji je želio 5 minuta slave ili još gore što se priča da je slao drugim ljudima pa se tako proširilo po cijelom internetu.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ko krivi žrtvu jesi dobro?

    Vidi se da nikada nisi i nitko koga poznajes, i hvala Bogu da nisi, bio meta cyber bullyinga. Osobno znam slučaj u kojem si je isto jedna djevojka oduzela život zbog nekih slika koje je objavila i ismijavanja, pa prema tome mislim da nitko tko nije doživio tako nešto ne smije reći da nije imao razloga ili još gore braniti ovog čovjeka koji je želio 5 minuta slave ili još gore što se priča da je slao drugim ljudima pa se tako proširilo po cijelom internetu.cron1ck

    Ne poznaješ me tako da ne pričaj kaj sam i koga znam a koga ne,ono kaj znam je da su ljudi prošli daleko gore i teže stvari pa se nisu ubijali i to svakodnevno prolaze.Zao mi je dečka(i ostalih) da si je zbog gluposti uzeo život,ne volim ruganja niti je ovo njegovo prijavljivanje za posao nešto čemu se može netko rugati, tim gore da si je zbog toga uzeo život.Katastrofa
  • cron1ck
    1.5k
    ono kaj znam je da su ljudi prošli daleko gore i teže stvari pa se nisu ubijali i to svakodnevno prolaze.Tom Hanks

    Ne želim se svađati s tobom stvarno, ali i ovim što pišeš pokazuje da ne razumiješ koja je opasnost cyber bullyinga.
  • dzg717
    928
    Šalalalal ooo lokosii
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Dost ljudi je odabralo opciju B, kajka se u Becu naveliko :rofl:
  • blackbully
    4.4k
    Novi Netflixov dokumentarac o Blatteru, korupciji u FIFA-i i SP-u. Ima na desetke dokumentaraca, ali ovaj mi se čini najdetaljnijim, pogotovo jer je u produkciji Netflixa. Izlazi 9.11.
  • Jaro
    5.4k
    ak korumpirani glasaci nisu ravnomjerno rasporedjeni prema rasi, vjeri, rodu, sex opredjeljenju necu ni gledati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.