• deda
    27.6k
    Meni se čini baš da Kk Dinamo ide korak po korak. Bez ikakvih senzacionalnih najava i očekivanja. Vjerujem da je ove sezone cilj iskljucivo opstanak.
  • Bruh
    888
    koja očekivanja jedno čem se nadam je ne ispadanje a možda playoff... Mislim da doslovno nitko ne misli da ćemo u prvoj sezoni neku titulu lovit
  • SAS1987
    13.3k
    Pratitelji masovno očekuju titulu prvaka Hrvatske pa si ovo napisaoMlađi referent

    Ako smo ovdje samo zbog naslova, idemo kući. Ja bih volio da KK Dinamo osvoji nešto u Europi.
  • Bruh
    888
    realno alpe adria bi trebali igrat
  • De Oliveira
    897
    Simone srami se. Nikakav Dinamovac nisi. Nakon cijele euroligaske karijere novac iznad obraza i casti. A ovo kk rudes i razdvajanje Dinama od Dinama necu uopce komentirati. Boljsevici su nam to napravili 50-ih unistavanjem SD Dinamo, a neki to sada pokusavaju produbiti. DINAMO JE DINAMO!!!
  • blackbully
    4.4k
    Nakon cijele euroligaske karijere novac iznad obraza i casti.De Oliveira

    Ovo definitivno nije razlog.
  • De Oliveira
    897
    a sto me briga za razlog? Puna usta Dinama, naslikavanje u klupskih i navijackim obiljezjima i onda potpis za nekakav kvazi klub. Sramota.
  • masacusec
    3k
    Imao je priliku djelom dokazati svoje riječi. Nije to učinio!
  • Pop corn
    4.8k
    Meni se čini baš da Kk Dinamo ide korak po korak. Bez ikakvih senzacionalnih najava i očekivanja. Vjerujem da je ove sezone cilj iskljucivo opstanak.deda

    Kaže se stabilizacija i etabliranje :nerd: :razz: Al bez zajebancije prvi korak jest stabilan klub u Premijer ligi koji ima ok temelje da se kroz neko vrijeme priključi borbi za vrh.

    Kak ide prodaja godišnjih?Mlađi referent

    8e6ich16hfvgpy7b.jpg

    Ako smo ovdje samo zbog naslova, idemo kući. Ja bih volio da KK Dinamo osvoji nešto u Europi.SAS1987

    Možda preosobno pitanje, ali jesi li uzeo godišnju. Nagovorio par prijatelja okolo da uzmu? Gazdu kafića u kojem piješ kavu? Ne ide to sad samo tebe, ali svatko može pomoći da se njegove želje i snovi o ambicijama kluba postave na temelj. Ove sezone smo svi ovdje da se stabilizira klub i u financijsko - organizacijskom smislu, ali i u sportskom u natjecanju u kojem igramo, a koje je najviši vrh sporta u kojem se natječemo.
  • SAS1987
    13.3k
    Možda preosobno pitanje, ali jesi li uzeo godišnju. Nagovorio par prijatelja okolo da uzmu? Gazdu kafića u kojem piješ kavu?Pop corn

    Nisam uzeo i ne vjerujem da bi gazda kafića iz Maribora uzeo godišnju za KK Dinamo :grin: Al znam što želiš kazati, nije bio to samo komentar na mene. Ja ne pratim košarku i u životu nisam pogledao niti 5 minuta košarke tako da mi je praćenje tog sporta na nivou da svake toliko pogledam topic KK Dinamo.

    A što se tiče mog komentara, vjerujem da je barem šest ljudi shvatilo zajebanciju :lol:
  • Pop corn
    4.8k
    Ma da. Kad sam stisnuo send sam se sjetio da si iz Slovenije. Al ovo je više odgovor na ta sterotipna razmišljanja kako drugi moraju sve i mora sve biti top, a nitko ne sagleda realno situaciju i pita kako ja prvi mogu pomoći
  • Mali dioničar
    14k
    ta kako ja prvi mogu pomoćiPop corn

    Recimo Zoni Dinamo se može pomoći kupnjom majice koje Zona radi.
  • Pop corn
    4.8k
    Recimo Zoni Dinamo se može pomoći kupnjom majice koje Zona radi.Mali dioničar

    eto. slazem se. kad ju napravite javite. ne sumnjam da će se i igrači KKDZ-a, a i FD-a slikati u njima podržati.
  • Mali dioničar
    14k
    eto. slazem se. kad ju napravite javite. ne sumnjam da će se i igrači KKDZ-a, a i FD-a slikati u njima podržati.Pop corn

    A ima toliko proizvoda koji se plaćaju avansno…neki su se i reklamirali na Zoni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.