• Stjepan
    479
    Pali ko kraljica u 97-oj
  • Markelo
    2.5k
    Pa i je razlika. Kreković možda nešto i napravi na terenu za razliku od nosonje

    s74lcrmbifjivsmq.jpg
  • NORTE
    9k
    "mržnja" prema Livajiblackbully
    Navdonici su tu, ali ako stvarno ima netko tko mrzi Livaju onda nije baš normalan. Lik je bio u dinamu (inače manje-više nevažno), ljubio dinamov grb, nikad nije imao nikakvu gestu protiv dinama, fenomenalan je nogometaš i samo radi svoje u svom klubu.

    Drugo je kad ga netko iz Rijeke ne podnosi, s razlogom.

    Ne volim Dambrauskasa jer je, kao i njegov prethodnik iz Švedske, u guzici navijača otkad je sjeo na klupu.
    Preodvratno koliko patetike pršti oko tog kluba.
    Zato mi je još draži njegov/njihov kiks u Šibeniku.

    Tramezzani mi je baš zbog toga porasao u očima, ne sjećam se njegovih stalnih proljeva o navijačima.

    Iako zaista ne navijam baš pretjerano kao svih ovih godina da pobjegnemo rivalima što dalje na tablici jer mislim da je nešto zanimljivosti u ligi ipak potrebno.
  • Oluja
    3.6k
    nikad nije imao nikakvu gestu protiv dinama,NORTE

    Ne sluzi te bas sjecanje
  • Jurki
    8.4k
    isto tak "nije dobro" da se rijesi prvenstvo rano zbog toga jer bi se moglo dogoditi da se momcad dodatno ne pojaca zbog komfora. Taoci smo ove miki maus lige.
    Naravno da je lepo za vidjeti kak se oni guše od muke u svojem jadu i nemoci.
  • seljak86
    2.3k
    ?

    Uz Grgića i Kalika, najodvratniji igrač iz tovarije. "Mrzim Dinamo, srpsko ime to" si zaboravio ili?
  • NORTE
    9k
    "Mrzim Dinamo, srpsko ime to" si zaboravio ili?seljak86
    Očito. Imat ću na umu to za ubuduće.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Livaji čim vidim onu glupu facu koja vrišti IQ < 90 dobijem poriv sa šamaranjem. Strašno iritantan lik, da uopće ne znam tko je i vidim ga na cesti, opet bi reakcija bila ista.
  • Ali
    1.9k

    Ma dobro malo pretjerujemo, nije profesor na rudjer boskovicu da je kljucan IQ. Decko igra nogomet, i to dobro radi, da ima u glavi ono sto ima npr. nas Orsa ovaj bi igrao u ligi petice. Ali nema i zato igra dobro mali nogomet i svaku 5tu rijesi u hnl.

    Kljucno je da je nogomet prije svega ekipni sport i sve ekipe koje probaju na individualnu kvalitetu dozive tijekom sezone crnu rupu. Tako smo i mi prosle sezone. Pa sad se cudimo razocaranju njihovih navijaca, jel treba traziti postove nase pod Kopicem i Krkijem, pljuvalo se i Petka i Orsu i Ktc... to je tak.
    Zato sluze treneri da sloze ekipu i da svako kolo netko drugi rjesava tekmu i povuce. Da ginu jedni za druge, kao Rile protiv Chelsea kad isprati igraca do lijeve aut linije a Misic pokrije njegovo mjesto...

    Zato je bitno da mi imamo 20tak vise nego odlicnih igraca, jer neminovno je da pojedinac padne u formi da ga ne slusa lopta, ali zato imam drugog da proradi bas tad.
  • Jurki
    8.4k
    ruvc03q8yo1jj0vc.png

    Bome su rano pocele pripreme za novu sezonu i to vec u rujnu..tako vec 17 godina. :rofl: :rofl:

    "Idemo slagat ekipu za iducu sezonu. Godina 2023/2024 je nasa" oplakah :rofl:
  • xavier
    11.1k
    "Idemo slagat ekipu za iducu sezonu. Godina 2023/2024 je nasa" oplakah :rofl:Jurki

    Dobro, jasno ti je valjda da je ovo ironija i da se sam izruguje ciklusu pisanja svake godine.
  • Jurki
    8.4k
    jasno mi je da je ironija al je isto tak i istina. Mislil sam da bu prvenstvo napeto bar do zimske stanke.
  • SAS1987
    13.3k
    Njihova cijela povijest je ironija tako da nikad ne možeš biti siguran što im je u glavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.