• Nino Bule
    11.7k
    Jebiga, tovari imaju neke clanske kodove za online kupovinu, to bi vjerovatno bilo najlakse organizirat i ako ne ides na utakmicu mozes nekom dati svoj clanski kod
  • bbb medimurje
    3k
    hmwv3v4osyp6wpvh.jpg
    uqhd857ch6wbdpkm.jpg
    1b7d4ofnrzbafm6m.jpg
    hoeogulpb1a1oi83.jpg

    Mislim da nikad ovakav red nije bil
  • blackbully
    4.4k
    Attachment
    305363464_5583597458362956_3382695521946869618_n (4M)
  • db-izbjeglica
    13.2k
    al ne treba zagrebu malo veći nogometni stadion....
    prodali bi 35 000 ulaznica za prosječnih 500 kuna!
  • Nino Bule
    11.7k
    Ko da papa dolazi a ne chelsea
  • jp23
    2.2k
    Znam da je SF očekivanje, ali uz malo truda napravi se aplikacija koja bilježi posjetu i preko koje se sakupljaju bodovi. Svojevrsni program vrijednosti bio bi najpošteniji za ovakve situacije i atraktivna gostovanja s ograničenim brojem ulaznica. Svakom po zaslugama.Mališan

    Do prije 3 godine su popis članova vodili na način da nisu tražili OIB pa nisu znali o kome se točno radi...xavier

    Unatoč cijeloj raspravi godišnji vs negodišnji, mislim da je ključ svega u ovih par postova. Malo je žalosno da mi toga nemamo i da se na ovaj način vodilo članstvo kluba unazad koju godinu, posebno kad uzmeš u obzir kak funkcioniraju neki strani klubovi, i kako su puno brže od nas prihvatili digitalizaciju.

    Ovakvu aplikaciju nije toliko teško niti napraviti, doslovno studenti s FERa, druga ili treća godina bi ovo izradili, a ne bi čak ni bili pretjerano visoki novci u pitanju. I to povezati dakako sa mogućnošću kupovine ulaznica, popusta prek web shopa i sličnih stvari.
  • Plavi 9
    23
    Ječ netko od vas kupio ulaznicu na karatani?
  • The Undertaker
    4.3k
    Do sada nam nije trebala jer su kod nas ovo iznimke a ne pravilo. U svakom slučaju, krajnje je vrijeme da se to konačno napravi pa da se sve može rješavati na jednoj platformi.
  • Jurki
    9.2k
    z6mg61jwf8grt8sh.png

    Nemam komentara
  • M77
    456
    Govnari
  • Navijač Dinama
    7.6k
    da oce se utusit od tih para ako dobije
  • jp23
    2.2k
    Šteta što se na slikama ne vidi bar kod, jer bi kolege iz bivše firme (koja održava čitače karata) rado poništili te barkodove. Ali lijepo da se na dijelu vide imena i prezimena
  • Jurki
    9.2k
    dalo bi se takvima stati na kraj da ima vise redara i vise ulaza na stadion pa da se bas striktno gledaju osobne.. al dobro sad da ne odemo u oftopic
  • NitkoBitan
    13k
    Neki klinac 2005 prodaje sjever dolje za 700kn jos se u oglasu vidi ime prezime i datum rodenja :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.