• Efes Pilsen
    6.9k
    Nije Ivanusec bezveznjak, ali u europskim utakmicama trebaju igrat oni koji su u najboljoj formi. Tu popravka nema, HNL je do sada ispravno koristen za podizanje forme.
  • Robredo276
    265


    Naravno, ali Baturina je klinac.. koji je igrao prije 3 dana najveći derbi. Ne znam, možda i može ponoviti, ali skeptičan sam.

    Zvučat će kao da se zajebavam, ali vjerujem Čačiću da će dobro danas odabrati, ma kojeg stavio. Valjda zna u kakvom je koji stanju. Malo kao neka floskula, ali tako je. Nadam se da se neću grist za jezik (ili prst) navečer.
  • Malesnica
    35
    Jel zna neko kafic u malinskoj na krku a da ima televizor? Hvala
  • superhik
    10.4k
    pitaj Čačkea možda je servisirao koji
  • manikk
    230
    Cijenim zaista Bodo i svu tu priču koju su napravili, čak sam neki dan i na predictoru stavio 3:3, ali...
    Ipak, nakon dosta analiziranja zaista mislim da je Dinamo bolja i kvalitetnija momčad sa puno boljim pojedincima koji imaju dosta iskustva i dosta ovakvih "ključnih" utakmica u nogama.

    Dakle, respekt svakako, ali mi smo Dinamo i idemo po pobjedu
  • Krizy
    36.5k
    Bodø/Glimt je u nizu od 30 utakmica bez poraza kući, odnosno godinu i mjesec dana.
    S druge strane, Dinamo nikada nije izgubio europsku utakmicu na umjetnoj travi.
  • deda
    28.1k
    Moglo bi tu biti jedno 5-6 golova sve mi se čini.
  • manikk
    230
    što manje u našoj mrezi
  • NitkoBitan
    12.3k
    Daj tu pobjedu za 36 rodendan :cool:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Livi-Ristovski-B.Šutalo-Lauritsen-Ljubicic
    Misic-Ademi-Baturina-Ivanusec
    Orsic-Drmic
  • BlueHell-CRO
    39
    Jel zna neko kafic u malinskoj na krku a da ima televizor? HvalaMalesnica

    Pozdrav, silom prilika sam bio dolje , pa sam u dva navrata gledao utakmice tamo u kaficima
    Znam samo dvije opcije (di sam ja gledao)

    Jedna je "Maitai Bar Malinska" (po google maps-u, nisam zapamtio kako se zovu, već sam ti sad pogledao na karti :/ ) , uglavnom dolje blizu same obale

    Druga opcija je kafić u ulici "Kvarnerska ulica", kafića nema na google maps, no uredno je radio prije kojih mjesec dana, nalazi se odmah preko puta "Konoba Bracera"

    Druga opcija je bolja, veća terasa, veći TV :D

    Eto nadam se da će biti od pomoći pozz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.