• xyz
    840
    Odlično igra Qarabag. Posebno me oduševio napadač Wadji. Koliko sam o radi za ekipu plus zabija kao na traci.
  • Bosna86
    11.1k


    Ako udjemo u LP i dignemo formu, ovdje ima ekipa s kojima se može igrati
  • Infinity
    14.9k
    Shakhtar i Frankfurt bi potpisao odmah.
  • blackbully
    4.1k

    Frankfurt i njihovih 20 000 u Zagrebu :roll:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Eintracht, Sevilla i Šahtjar bi bilo OK.
    Bayern, Liverpool, Inter...katastrofa.
  • Crusades1986
    9.3k
    Iz prvog pota da dobijemo Eintracht/Milan/Porto/Ajax, iz drugog pota Sevilla/Leipzig

    Treći pot da se izbjegnu Napoli, Inter i Borussia
  • Mr Anderson
    4.9k
    A dobri smo...zeko skakuće po šumici a već se grupe slažu.
  • Dino
    2.1k

    Nasih bi bilo puno vise gore, nego njihovih ovdje. Ipak nas ima vise po njemackoj.
  • Crusades1986
    9.3k
    Pa napisano je u objavi potova ako bi se ušlo u LP.

    Mislim da s obzirom na količinu kritika prema treneru i prikazanoj igri nitko ovdje ne tvrdi da ćemo sigurno ući u skupine LP i da se Bodo shvaća olako. Dapače, upravo suprotno.
  • Infinity
    14.9k
    3.931 i mozda jos par komada.

    Stadion nam bez godisnjih ima mozda 20.000. To bi otislo jako brzo. A ako cemo mi biti ti koji nece doci na utakmicu, gdje je problem da oni dodju? Dok oni rasprodaju nas jug za gostovanje, valjda mi mozemo prodati nekih 12-13.000 za domacu utakmicu Lige prvaka. I ako cemo se bojati sto ce nekih doci 20.000, onda ne trebamo nista ni igrati. Uostalom, bit ce i nas gore. Ja sad znam vise ljudi u Frankfurtu nego u Zagrebu :lol:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Radije bi Ajax nego Frankfurt koji isto nije loš izbor, ma da i Porto se ne čini kao velesila.

    Drugi pot je baš gadan, na prvu Sevilla se čini kao najmanje jaka. Treći svi osim od BVB i Intera.
  • Krizy
    33.6k
    U skupinama čekaju:
    Bayern München, Eintracht Frankfurt, Borussia Dortmund, RB Leipzig, Bayer Leverkusen
    Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid, Sevilla
    Manchester City, Liverpool, Chelsea, Tottenham
    Milan, Juventus, Inter, Napoli
    PSG, Marseille
    Porto, Sporting Lisabon
    Ajax
    Shakhtar
    RB Salzburg
    Club Brugge
    Celtic

    Pobjednici ulaze u skupine
    tbtaffluxv931rcs.png
  • Navijač Dinama
    6.8k
    braća iz Kyjeva i nizozemci ako prođu mi idemo u treći šešir u slučaju da se kvalificiramo?
  • Ali
    1.8k
    Dakle, treba nam prolaz protiv Bodö, prolaz Psv i Dynama ...
    Tri zelje, a opet zdrijeb je lutrija , i iz treceg pota mozes naletit na skupinu : MCI, Barca, Marseille, gdje je uspjeh osvojit bod...
    A i iz 4.pota mozes : Eintracht, Sevilla, Shakhtar, gdje uz malo srece se moze i do prolaska skupine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.