• Papastrumf
    9.4k

    Ako dinamo bude u 4. potu. Ovi su iz prvog, drugog i treceg.
  • Cosey
    433
    Znam da je blasfemija kaj ću reći, ali ja bih radije Europsku ligu nego Ligu prvaka osim u slučaju da dobijemo nekog s kim se možemo potući za treće mjesto. Malo je tu ekipa s kim imamo šansu, eventualno da smo treći pot.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Luzerski stav i luzersko razmišljanje s primjesama kukavičluka.
  • Zagi
    4.9k
    EL me zanima jedino kroz 3. mjesto u lp.
  • Jaro
    5.4k
    EL me zanima jedino kroz 3. mjesto u lpZagi

    I to kao utjesna nagrada
  • Robredo276
    265
    Ma sve ispod osvajanja Lige prvaka je teški defetizam i tko ne vjeruje da ćemo smlaviti City, Real, Psg i Bayern na putu do naslova taj se nema pravo zvati Dinamovcem!

    Koji vam je, nadam se da i pred sebe postavljate takva očekivanja, kao pred igrače i klub.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nije stvar u tome nego je stvar imati gard za takve utakmice. Ici igrat s najboljima i nadogradivat ekipu iz godine u godinu. Meni se jako svida sta radi Club Brugge recimo. Dosta prodaju, ali dosta i ulazu, novi stadion je u planu, rastu iz godine u godinu. Svi smo bili odusevljeni njihovim igrama u LP iako su na kraju uzeli mizerna 2 boda. No, igrali su ponovno LP, isprofilirali igrace i trenera (Clement zavrsio u Monacu, prije njega Ivan Leko).
    Imao si vec dobru sezonu Bjelice kao nagovjestaj mogucnosti, imas Sheriff, Maribor, APOEL itd koji su igrali jako dobro LP.
    Bez muda nema nista, ako je cilj kluba lezat u komfort zoni i brat pare onda jebes takav klub.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Uzvrat je 24.8., izvlačenje grupa sutradan. Dakle bit ce barem 6 dana za moguca pojacanja. Ukoliko sve prodje kako se nadamo, tih 6 dana ce pokazati kakvi su planovi kluba, uci u grupe i pokupiti lovu ili se pojacati adekvatno i potuci se za prolaz.
  • Robredo276
    265
    Meni se jako svida sta radi Club Brugge recimo. Dosta prodaju, ali dosta i ulazu, novi stadion je u planu, rastu iz godine u godinu. Svi smo bili odusevljeni njihovim igrama u LP iako su na kraju uzeli mizerna 2 boda. No, igrali su ponovno LP, isprofilirali igrace i treneraEfes Pilsen

    Pa po čemu smo to mi različiti, gori, lošiji?

    Prodajemo i ulažemo, rastemo, uzeli smo i više od 2 boda u prošlom sudjelovanju (u međuvremenu fino odigrali EL), isprofilirali igrače, a i stadion je u planu.. :wink:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    i tako trebamo nastavit. Oni su po tom pitanju na malo visem nivou (nude 15 mil. eura za defanzivnog veznog iz Sheffielda :scream: ) i malo su dalje otisli po pitanju novog stadiona.
    Za napredak treba trazit i tezit LP, a ne se zadovoljavat konkuretnoscu u EL.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Bravo, treba pokazat gard. Ako mi (daj Bože) uđemo u LP i tamo zauzmemo stav kao važno je sudjelovati, uzeli smo 20 milja, onda će biti 0 bodova. Ako zauzmemo gard, ajmo se sad potući sa svima pa što bude, ne bojimo se nikoga, ko što smo 2019. s Bjelicom, onda je sve moguće.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve ovisi kaj misliš pod rast.

    LP nudi više novca al EL nudi gotovo sigurno duže natjecanje u europi. K tome gotovo pa garantira veći koeficijent a pošto smo ove sezone izgubili onaj sramotno mali koeficijent kada smo ispali od Albanaca, otvara nam se mogućnost da jako dobrom sezonom ozbiljno dignemo šanse za trećim potom LP iduće sezone. Ove nam već jako malo fali.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ali za sta tocno skupljamo koeficijent ako ne za plasman u LP? Sta ti znaci i taj 3. sesiric kad i iz 4. mozes dobit protivnika da se useres. Treba igrat velike utakmice, doci ce i taj 3. pot i docekat ces ga spreman. Uz to se bilda i imidz kluba, financije i u mogucnosti si dovest bolje igrace.
  • vjeko1701
    5.9k
    Igranje velikih utakmica ne donosi ništa po pitanju jakosne skupine. Pobjede donose, prolasci skupine donose. Imidž kluba bilda i izbacivanje Tottenhama, pobjeda nad Sevillom, West Hamom ili Bneficom i sve ostale takve tekme.

    Da, iz 4. pota možeš dobiti bolesnog protivnika ali ako si u 4. potu puno su veće šanse da to isto dobiješ iz trećeg.

    Ova sezona je specifična baš po tome kaj smo se konačno rješili utega zvanog Skenderbeu i prilika nam je dići koeficijent na 60+.

    Evo, kao kontrast, kada bi ponovili 5 Bjeličinih sezona u LP u nizu, koeficijent bi bio 40.00 i djelili bi 42. mjesto u europi sa Valencijom.

    S druge strane kada bi ponovili 5 Tottenham sezona u nizu, koeficijent bi nam bio 85 i djelili bi 13. mjesto europe s Leipzigom.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Evo, kao kontrast, kada bi ponovili 5 Bjeličinih sezona u LP u nizu, koeficijent bi bio 40.00 djelili bi 35. mjesto u europi sa Sportingom.

    S druge strane kada bi ponovili 5 Tottenham sezona u nizu, koeficijent bi nam bio 85 i djelili bi 13. mjesto europe s Leipzigom.
    vjeko1701

    I jedno i drugo odlični koeficijenti.
    Bit će borba ovaj nivo zadržati.

    Mišljenja sam da je EL nama po mjeri i da nam treba biti neki standard, a da LP treba biti šlag na tortu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.