• blue heart 72
    1.3k
    Drmić je bio definitivno u zaleđu. Da je bila gajba, sigurno bi bilo poništeno
  • Mr Anderson
    5.3k

    Po čemu si tak siguran? Skroz na suprotnoj strani je ostao mislim Cicinho. Bio je u liniji s Drmićem. Centimetri bi odlučili kod VAR provjere.
  • blue heart 72
    1.3k
    Pa ja ipak mislim da je Drmić bio bliže gol aut liniji, ali nije sada ni bitno. Gola nije bilo, tako da je na kraju svejedno.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Da, nebitno. Za očekivati bi bilo od Drmića da ono zabije. Gađao je golmanu kroz noge. S onim promašajima protiv Istre ko da je ušao u malu golgetersku krizu.
  • Zagi
    4.9k
    Malo je falilo da to uđe, doslovno milimetri da se odbije pod malo boljim kutem od golmanove noge i zavšilo bi u mreži.
    A očito je procjenio da Orša nemože doći do lopte. Pogle snimku, jasno ga je pogledao sekundu prije udarca.
    Jbg, kaj ćeš, ući će iduća.
  • Logistika
    1.1k
    Čini mi se da je komentator sinoć rekao da,je Drmic do sada zabio jedan Euro gol u karijeri...a i ovo vrćenje malo on,malo Petković ne ide mu u prilog...ali na većoj sceni do sada nije Drmic baš blistao...iako sa igračima oko njega očekuješ više,ali cijela igra je li-la pa tako i on valjda...meni osobno nakon bugara jos Lauritsen najuvjerljiviji jbt,s obzirom da je bio u petom planu jedno vrijeme
  • Eduardo
    17.2k
    S obzirom na kut snimanja teško je sa 100% sigurnošću tvrditi da je bilo ili nije.

    giphy-downsized-large.gif
  • db-izbjeglica
    12.6k
    en7asncnwpgdritc.png

    Rekao bi da nije bilo zaleđa...
  • Carrasco
    4k
    Ovaj transfermarkt je postao sprdnja. Više od pola momčadi HNL-a vrijedi više od Bodo Glimta.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ovaj transfermarkt je postao sprdnja. Više od pola momčadi HNL-a vrijedi više od Bodo Glimta.Carrasco

    A oni imaju veći europski koeficijent od hajduka i osijeka zajedno :lol:
  • pencilneck
    635
    Žalgiris dosta bolji od Glimta danas. Ako smo pravi, ozbiljan smo favorit u playoffu protiv Norvežana.
  • Jaro
    5.4k
    "ako smo pravi" - favoriti smo protiv svih iz "put prvaka" dijela zdrijeba....
  • Ludovic IX
    5.1k
    Bodo je ono baš domaćinska momčad. Ako tamo ne izgubimo tri razlike, prolazimo
  • Infinity
    15.2k
    Mrsko mi je provjeriti sva pretkola, ali ako Garabag udje u Ligu prvaka bit ce to po meni vjerojatno najtezi put do skupina. Lech, Zurich, Ferencvaros i jos Plzen. Sve ekipe koje bi ocekivao u play offu, eventualno Lech u trecem pretkolu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.