• blackbully
    4.4k

    Katai je njihov glavni igrac, kreator svega i miljenik navijaca. Prije Zvezde je igrao u LA Galaxyju, zena mu objavila rasisticki komentar o crncima na Instagramu/Twitteru i potjerali ga iz kluba.
  • Eduardo
    17.2k
    Znam za Kataia,on je odavno dokazana vrijednost
  • Ali
    1.9k
    Zvezda je lani naucila lekciju, sherif ih izbacio i cilkano su se pojacali. Tak bukari ganac za 3m€, i jos neki. Ozbiljmo izgedaju ove godine.
    Ok nije ni ovaj pyunik neko cudo, a i partizan i onaj cukaricki im je oddadio odlican posao prosle sezone pa su tek sad u zdrijebu, 14 dana moze biti kljucno za pripremu forme.

    Mi smo se skroz okrenuli domacem trzistu, i mozda mrvicu orevise placamo po hnl igrace. A zanemarali ovo africko trziste i to se vidi kod tranzicije, fale igraci poput Eta nekad po boku da juri a ponavlja, ili Fernandez i Soudani profil krila, kao danas onaj Ampem u rijeci...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mislim da prošlih godina nije bilo ovakvih razbijanja u trećem pretkolu. Bodo i cigani po 5-0, Maccabi 4-0, Benfica 4-1. Baš iznenađujuće jasni rezultati već u prvim utakmicama.
  • Ali
    1.9k
    Da je Drmatore uspio ono provuci kroz noge golmana za 0:3 u prvih pol sata i ovi nasi bi se raspali i vketovatno bi i za nas govorili danas mediji da smo mocni ;)
  • marcio amoroso
    31.9k
    Da je Drmatore uspio ono provuci kroz noge golmana za 0:3Ali

    Bolje da je dodao loptu. Orša je bio sam.
  • Zagi
    4.9k
    Offside je bio tak i tak.
  • og1986
    2.9k
    Bolje da je dodao loptu. Orša je bio sam.marcio amoroso

    Mislim da nebi lopta došla do njega. Bilo je par braniča koji bi mogli presjeći i blokirati.
  • Ali
    1.9k

    Pa na knap bi bilo, jedan kut je pokazao njihovog desnog beka na suprotnoj strani mozda u liniji
  • Ludovic IX
    5.1k
    Pa nije bilo vara a nitko nije dignuti zastavicu. I korner smo imali iza toga. Tak da bi gol vrijedio
  • Ludovic IX
    5.1k
    Da je bilo vara, onda bi peric dobio crveni karton. Var tek od playoffa
  • Mrvica
    3.1k
    Bio je VAR jer mislim da je čak i komentator spomenio da se provjerava mogućnost zaleđa kod Perićevog gola, ako se dobro sjećam
  • Mr Anderson
    5.3k
    Zanima me jel bilo zaleđe kod Drmićevog zicera. Ono je bilo na knap. Pomoćni nije digao zastavicu ni nakon završene akcije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.