• Crusades1986
    9.6k
    Da, ukinute su potvrde svugdje osim u zdravstvu i socijali
  • superhik
    10.2k
    Najvjerojatnije da da.
  • Mali dioničar
    14k
    Bilo bi ok da za ekipu koja nije potpisala za referendum za ukidanje mjera mjere ostanu na snazi.
  • Stihl
    3k

    To bi bilo stvarno ok. Neka ostanu dosljedni i neka ne izdaju svoje ideale hahah
  • Praskaton
    1.8k
    Poštujem jedino ljude koji ce ostati vjerni svom idiotizmu i nastavit nosit maske u trgovinama kaficima itd.
  • seljak86
    2.3k
    Studoš sam, pod stresom, milijon ispita, seminara, kolokvija za pripremat imam, al sad kad znam da mogu slobodno doći navijati, život mi je odma lijep bez obzira kaj u njemu imam milijon i po toga kaj me jebe. Vidimo se konačno na sjeveru kao slobodni ljudi i idemo na zadnjem kolu više popunit tu sjevernu tribinu!!
  • Stjepan
    479
    Kakva je situacija za dvoranske sportove da li su i tamo ukinute potvrde?
  • deda
    27.7k
    Sve je frei od ponoći
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Zanimljivo mi je kako su se novinari sad digli na noge kad je nastradao netko njihov, a pandemijom se katastrofalno upravlja od veljače 2020.godine i nikom ništa. Čak štoviše, oni sami svojim pisanjem su širili nepotrebnu paniku, podupirali nelogične odluke, širili glupe akcije i svemu pristupali nekritički...

    Očito je koji ljudi su ugroženi...sustav prema takvim ljudima postupa isto kao i prema meni, što je suludo...
  • luftwaffe
    645
    Najveća globalna sramota 21. stoljeća
  • Patak
    2.2k
    Sad će krenuti sa klimatskom agendom, 100x gore maltretiranje sa TV, i portala samo će glumce promijeniti.
  • Mali dioničar
    14k
    Sad će krenuti sa klimatskom agendom, 100x gore maltretiranje sa TV, i portala samo će glumce promijeniti.Patak

    Bit će agenda, opet protiv malih poduzetnika jer uz cijene energije kakve predvidjaju i gašenje rasvjete u gradovima svi će skraćivati radno vrijeme.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kakva je to ultradebilana...

    Baš me zanima kako će oni to indiji, kini, pakistanu, bangladešu, brazilu, nigeriji, egiptu i ostaloj mnogoljudnoj ekipi (cca pola stanovništva na zemlji) u razvoju nametnuti te klimatske mjere i restrikcije temeljene na "studijama"
  • Infinity
    15.2k
    Nametnut ce nama. Pa najvise se siluje Europa koja je uvijek bila najzelenija. Tako ce i sad. Cuvajmo mi planetu dok ju drugi ubijaju, jer ako pocnemo i mi sve ce otici u 3pm.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.