• Markelo
    2.3k
    Koga god da su prodali ovdje bi se pisalo "a kud baš njega, on nam je ključan..."
  • Mlađi referent
    9.6k
    Koga god da su prodali ovdje bi se pisalo "a kud baš njega, on nam je ključan..."Markelo

    Najrealniji komentar ovdje

    Igrač koji ti u ekipi nema standardnu poziciju ide iznad svoje cijene, osigurava jednu kapitalnu prodaju manje i opet nije dobro, neshvatljivo
  • Benito
    529
    Uzmi lovu i neka ide
  • deda
    26.3k
    Ja bi bio najsretniji da prodamo Andrića, Perića, Dilavera, Mohu i Gojaka za 7-8 milja, a da Bartol ostane. Ali pogodite što? Tržište kaže fućkaj se deda.
  • maddaddam
    2.9k
    A to je trenutak od kog zaziremo. Svima bi nam draže bilo da je ode netko od ovih koji se ne mogu utopiti, a da nositelji ostanu, ali…
  • Ludovic IX
    5k
    Franjić je najbezbolnija prodaja. Nit je izbor za stopera nit za lijevog beka
  • serbus
    3.2k
    Isto mi je žao da ode, ali takav smo klub da netko mora..
  • Orc123
    4.6k
    Ljudi moji ako njega utopimo za 6 milja bit ce to top jer realno nece biti u prvih 11. Odlican decko i polivalentan igrac. Steta da ostane a da ne igra. Jel kovac igra 352? Ili?
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja osobno bi protiv Milana u Milanu radije gledao Ristovski, Šutalo, Šutalo, Franjić nego Ristovski, Šutalo, Šutalo, Bočkaj, a nama milijuni realno ništa ne znače jer se neće uložiti niti u momčad niti u infrastrukturu.

    Radije bi da se prodao Ivanušec. Franjić je za mene ogledalo ovog Dinama i jedan igrač za kojeg sam mislio da će ostati jako jako dugo u Dinamu.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Posebno me živcira ona stoka, ljudski okot koji po mrežama piše “bravo Maminjo”!
    Što to govno ne proda Andrića za 5 kad je tako sposoban? Mladog reprezentativca koji je ljevak i koji može igrati na 10 pozicija će baba prodati za 5 milijuna.
  • Ali
    1.8k
    Meni je i dalje neprezalhena ipcija brace kovac na klupi dinama.
    Ok kuzim da mu se neda tu prljat sa hnl ... ali kaj mu nisu potentniji ovih nasih 25 koje vec ima slozeni mix iskustva, mladosti, talenta...
    A sa druge strane izgledno je da ce do bozica on odigrati u vukovima protiv tri-cetiri ekipe respektabilne (bayern, dvije borusije, frankfurt...)
    A ovdje se otvara sansa za dvomec sa realom, mozda i monacu osveta.... i jos nekoliko manje zvucnih protivnika ali na najvecoj sceni eu nogometa... pa i sest lokalnih derby nize kvalitete ali ipak rivalstva...
  • Ali
    1.8k

    Dobro tebe sad malo ljuti spominjanje maminja, ali reci to osijeku, hajduku i rijeci da i baba moze prodat lijevaka defenzivca za 5 milja... eh da kaj nisu rekli da je 5 odbijeno
  • Mali dioničar
    13.4k
    A sa druge strane izgledno je da ce do bozica on odigrati u vukovima protiv tri-cetiri ekipe respektabilne (bayern, dvije borusije, frankfurt...)Ali

    Jesi upravo napisao da u Bundesligi nema više od 3-4 respektabilne ekipe, a u njih nisi ubrojio klub koji je masno platio Olma i Gvardiola…? :clap: :ok:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Dobro tebe sad malo ljuti spominjanje maminja, ali reci to osijeku, hajduku i rijeci da i baba moze prodat lijevaka defenzivca za 5 milja... eh da kaj nisu rekli da je 5 odbijenoAli

    Ne ljuti me malo nego me ljuti najviše. Pa Osijek je prodao Šutala u Italiju za 4 milijuna. Hajduk je prodao Vuskovica u HSV za 4,5, a Rijeka Smolčića u Frankfurt.

    Kakva je umjetnost prodati mladog reprezentativca koji je polivalentan, nema ekscesa i ljevak je za 5 milijuna?
  • Infinity
    14.9k
    Meni je Franjica najvise zao iz razloga sto pokriva 'sto' pozicija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.