• Armagedon13
    958
    Super kup je 09.07.2022
  • Eduardo
    17.1k
    Dresovi za novu sezonu trebali bi biti predstavljeni za 10 dana.
  • ZGBhoy
    1.7k
    jel to od danas 10 dana? Ili da stavimo svaki dan Copy Past tvoje poruke?
    Nas MArketing se poboljsao, al kaj se tice Dresova trebaju dodat jos malo Gas
  • Nolifer
    6.4k
    samo da grbove ne diraju i ne mecu neke uzorke i da nisu preuski dresovi
  • Mrvica
    3.1k

    I da stave kragnu, to si zaboravio :rofl:
  • Nolifer
    6.4k


    Podrazumijeva se to.. Ma ukratko, da budu normalni dresovi. Nikaj drugo
  • Mrvica
    3.1k
    Slažem se, što jednostavnije to bolje
  • Infinity
    15.1k
    da nisu preuski dresovixFire

    Uzeo sam bratu 2XL. Covjek ima 160kg, dva metra i moze mu. Naravno da izgleda k'o burence u njemu, ali izgleda u svemu, jer ima viska kila.

    Imam i ja viska, stanem u L. Kada je Adidas u pitanju, mislim da bi svatko trebao naci komad odjece koji mu pristaje. Za sve ostale proizvodjace trebam XL, al kad moj brat stane u 2XL Dinamov dres onda moram tvrditi da dresovi nisu uski.
  • NORTE
    8.9k
    Dresovi za novu sezonu trebali bi biti predstavljeni za 10 dana.Eduardo
    Nadam se samo da sam isti dan u fan shopu kad predstave bijeli dres.
  • Nolifer
    6.4k
    Uzeo sam bratu 2XL. Covjek ima 160kg, dva metra i moze mu. Naravno da izgleda k'o burence u njemu, ali izgleda u svemu, jer ima viska kila.

    Imam i ja viska, stanem u L. Kada je Adidas u pitanju, mislim da bi svatko trebao naci komad odjece koji mu pristaje. Za sve ostale proizvodjace trebam XL, al kad moj brat stane u 2XL Dinamov dres onda moram tvrditi da dresovi nisu uski.
    Infinity

    Ali poanta je da ako dajem već tolke pare za novi dres, očekujem da novi dres bude dovoljno komotan i udoban, a ne da mi je nešto usko, do sad su se pokazali 3XL po meni skroz ok dresovi neka tako i bude idalje i svi zadovoljni...
  • Infinity
    15.1k
    Razumijem te. Ja ga ne bi ni kupio da mi ne moze. Zelim samo reci da Adidas po pitanju sirine robe nema nekih problema. Sutra da predjemo na Nike Boga pitaj jel bi mogao naci dres koji mi odgovara. Adidas je za nas s par ili par desetaka kila viska stvoren.

    A ja se svakako nadam da cu na jesen trebati M :rofl:
  • Nolifer
    6.4k


    Hvala. Makar ni Nike nije toliko loš po pitanju toga. Ali ako bi prešli na Macron, kao što su to Loksi napravili, onda smo nadrapali.. Ali bar uštedili, ako ništa drugo...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Macron je užas.
    Lokalni Klub Karlsruhe to koristi.
    Adidas XXL a Macron da ide prek škembe treba 5XL onda imaš problem da ti je kao haljina.
    Design je odličan ali veličine užas, taman za Žabare od metar četrdeset
  • De Oliveira
    858
    Zq nene su uvijek najbolji izbor Puma ili Umbro
  • Eduardo
    17.1k
    jel to od danas 10 dana? Ili da stavimo svaki dan Copy Past tvoje poruke?ZGBhoy

    Nadajmo se ovo prvo.

    Ali poanta je da ako dajem već tolke pare za novi dres, očekujem da novi dres bude dovoljno komotan i udoban, a ne da mi je nešto uskoxFire

    Skini koju kilu. Pričaš o nogometnom dresu (sportskoj opremi), a ne o nekim random popratnim majicama namijenjenim za ne znam ja šta.

    Ali ako bi prešli na Macron, kao što su to Loksi napravili, onda smo nadrapali.. Ali bar uštedili, ako ništa drugo...xFire

    Uštedio na čemu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.