• flexXy
    1.8k
    Meni je iskreno ta zuta boja cak fora i ima uporiste zas bi se koristila u kontekstu grada i kluba. Volio bih da 3.dres bude prugasti jedan od onih povijesnih gradanskog(narancasto-crveni, zuto-plavi) ili penarolova izvedba koju smo imali(zuto-crni).
  • Robi T
    207
    Svi dresovi se šalju na odobrenje u UEFAu.
    Mislim da tu imaju nekakva pravila.

    Npr. ako ti je boja prvog dresa jednobojna onda 2. i 3. garnitura ne smiju biti prugaste tj. ne smiju biti dominantne dvije boje.
    Pred par godina smo imali Pumin žuti dres sa tankim crnim prugama.
    U Dinamu su htjeli imati dres sa žuto-crnim prugama ali je UEFA to stopirala.

    Koliko se sjećam priče Dinamo je igrao par tekmi u takvom dresu u 50im godinama.
    Bili su na nekoj turneji u J. Americi i svidjeli su im se takvi dresovi pa su ih pokupovali.
  • Infinity
    15.1k
    Mislim da mogu biti prugasti, ali boja s prvog dresa ne smije biti dominantna na drugom i trecem dresu. Ima cak neki postotak koliko te boje smije biti na dresu dva i tri.
  • NORTE
    8.9k
    Odbijam vjerovati da dinamu itko brani imati žuto-crni prugasti dres.
  • xavier
    11.1k
    Ne možeš imati prvi plavi i onda drugi plavo bijeli kakav je recimo Osijeku prvi dres. To je logična stvar.

    Žuto crni ti sigurno nitko ne brani.
  • Robi T
    207
    Evo pravila.
    Ono kaj sam napisao sam čuo prije otpriike 6 godina.
    Moguće je da su se pravila od tada mijenjala.
    https://documents.uefa.com/r/4W_2d4J1wzeSliUijD1~kg/root
  • Robi T
    207
    Članak 9 govori o bojama dresa
  • nkdz1945
    55
    Kak vam se ovo čini i da li mislite da je u redu stilski mijenjati grb za određene sezone ili dresove (kao što je npr. Tottenham napravio s dresovima iz sezone 2017/18 - throwback na sezone početkom šezdesetih)?

    qucvkec6q6nsbs8v.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Osobno u 2022. ne priznajem ništa osim našeg grba sa šahovnicom. Meni se nije sviđao niti onaj europski dres iz 2019/20. jer grb nije bio u boji.
  • Eduardo
    17.1k
    Ja iskreno ne bih riječ rekao kad bi treći dres bio nešto tipa ovoga gore s malim 'd', ali u nekoj plavo bijeloj kombinaciji (bijela kragna i rub rukava).
  • NORTE
    8.9k

    Katastrofa, tko god je crtao, od ovog nakaradno nacrtanog d, do zvijezdica koje samom slovu nikako ne pašu.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Meni izgleda lijepo, ali bez zvijezdica i reklame u ovom slučaju.
  • Armagedon13
    958
    Znali se kad će novi dresovi?Mjenja li se i trening oprema, trenirke ... To se sve nešto poremetilo od korone
  • marcio amoroso
    31.8k

    Obično bude par dana prije prve službene utakmice. Znaci početak srpnja.
  • Eduardo
    17.1k
    Znali se kad će novi dresovi?Armagedon13

    DRESOVI – DATUMI KAD SU PREDSTAVLJENI U ZADNJIH ŠEST GODINA;
    • 05.07.2021.
    • 23.07.2020
    • 17.07.2019.
    • 19.07.2018.
    • 12.07.2017.
    • 08.07.2016.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.