• Captain America
    12.3k
    Najavio je Los u petak da uskoro dolazi u podcast :cool:
  • deda
    26.3k
    Izgleda se ipak pojavila neka vizija. Dinamo će zadržati drugu momčad koju će i dalje voditi Krznar. Neće sudjelovati u natjecanjima, već će igrati prijateljske utakmice i međunarodne turnire. Na prvu mi to zvuči dosta dobro jer bi na taj način igrači bili na raspolaganju i prvoj momčadi u slučaju potrebe, a i razvojno bi bili pod nadzorom. Kao neka U-23 momčad. Time bi i Čačke mogao opravdati onaj princip 21+3 igrača jer bi u svakom trenutku mogao povlačiti igrače iz druge. Vidjet ćemo kako će to u praksi funkcionirati, malo me strah te dimenzije da formativni igrači nemaju pritisak natjecanja.
  • LovroZG
    1.3k
    Brentford ima takav pristup. Doduše, oni koriste tu B momčad za dovlačenje novih igrača jer im je u Londonu prevelika konkurencija da privlače i stvaraju lokalne igrače, a ne da svojim klincima daju prve seniorske minute.
  • deda
    26.3k
    Ne sumnjam da će to i dalje biti jedna od funkcija ove momčadi.
  • Olmic
    2.6k
    Uopće nema izvještaja standardnih sa priprema, bar da bace neku fotku,nešto, ovako ih samo gledamo na svadbama...
  • Neki tip
    18.3k
    Svi su vidjeli, jer svi mediji prenose, ali nitko ne streama, ne komentira, ne transkribira.

    Ni na Zoni, a ni drugdje gdje dijelim virtualni prostor s dinamovcima (wapp grupe).

    Ukratko, sazrili smo..

    Nekad bi se uzjebali, stranice i stranice otipkali, digao bi buru a mi bi se njihali. Sad vidimo tek jer se ne vidjet ne može, ali muk, ignorancija, podsmijeh, gađenje.. i dovoljno.

    I zato i ovo neka ne bude post o tome niti uvod u postove o tome, nego o nama. Ponosan na nas!
  • Eduardo
    16.8k
    baš je @marcio amoroso spomenuo isto u grupi :smile: to sve dovoljno govori, uostalom, kao i uvijek sve si odlično sažeo :up:
  • NORTE
    8.4k
    Dobra vijest i za dinamo i za BBB...Shkupi igra protiv Gibraltaraca na nacionalnom stadionu u Skopju 5.7., dakle ako prođu dalje definitivno i mi gostujemo na velikom stadionu.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Kaj nemamo zabranu?
  • NORTE
    8.4k

    Klub nema mogućnost prodaje ulaznica svojim navijačima, samo to koliko znam.

    Stadion Skopje prima 33 tisuće ljudi. Abanski Shkupi možda privuče 10-15 tisuća lokalaca na ovakvu tekmu, sve je jasno.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Shkupi igra protiv Gibraltaraca na nacionalnom stadionu u Skopju 5.7.NORTE

    Bit ce veselo. Ako se ne varam na tom stadionu igra Vardar. Moglo bi bit sibaone izmedu Albanaca i Makedonaca :smile:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Doći će Makedonci za nas navijati.
  • deda
    26.3k
    Prošlu sezonu smo završili s 23+3 igrača. Sada smo dodali još četvoricu. Znači na 27+3 smo. Kad bi se vodili isključivo TM vrijednošću i morali odbaciti 4 igrača to bi trenutno bili Štefulj, Dilaver, Jurić i Moha, no tada bismo ostali na backup bekovima u vidu Šutala i Franjića. Tako da pretpostavljam da bi višak bili Jurić, Andrić, Moha (Gojak) i Dilaver.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.